Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  123456>>
Страница:1 от 6
" За слаби крачета,започни с BaD CaT диета " /намбър 3/ kokteil
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 30 April, 2009 23:10

CatWoman

Продължителността й е 90 дни и в това време може да се отслабне от 18 до 25 кг.След като приключите е необходима
90 дни почивка. След този отдих може да повторите още веднъж.
По количество може да се храните нормално, но трябва да знаете, че
идеални са резултатите при по-малко количество храна.
Диетата не е тежка за издържане - важно е само да следвате комбинацията между храните и правилно да заменяте дните.
Ако килограмите ви в първите 10 дни не намалеят, не се отказвайте в
никакъв случаи и не изгубвайте вяра и воля. Продължавайте диетата до края, тъй като е възможно в един момент да свалите наведнъж 5 кг.

ВАЖНО ЗА ПРАВИЛНО ХРАНОСМИЛАНЕ И ОБМЕН НА ХРАНИТЕЛНИТЕ СЪСТАВКИ – Цикли на хранене
Тялото е уредена система, която изисква хармоничен начин на
хранене. Изследванията показват, че човешкият метаболизъм има 3 цикъла:
04:00 до 12:00 ч. - цикъл на чистене на организма.
12:00 до 20:00 ч. - цикъл на хранене.
20:00 до 04:00 ч. - храносмилателен цикъл.

Цикъл на чистене на организма (04:00 – 12:00)
По време на този цикъл се консумира минимално количество храна
(задължително плодове) и се пие по-голямо количество вода, чай или нискокалорични напитки. По време на диетата се закусва само с плодове.
Цикъл на хранене (12:00 - 20:00)
По време на този цикъл се храним неограничено. Тук не е важно колко
количество ще изядем, а как ще консумираме храната и е задължително да спазваме времетраенето между отделните хранения.
Храносмилателен цикъл (20:00 - 04:00)
По време на този цикъл се храносмила и усвоява храната, затова е
необходимо да не се яде нищо. Ако не може да издържите и сте много гладни вземете си някакъв плод или чаша вода, може и чай без захар.

НА КАКЪВ ПРИНЦИП ДЕЙСТВА ДИЕТАТА НА ЛОШАТА КОТКА ?

В течение на 90 дни се повтарят четири различни дни в зависимост от това какви продукти съчетаваме в този ден. Диетата винаги започва с белтъчен ден, последван от бобов ден, след това въглехидратен и плодов. След това дните отново се повтарят.
Всеки 29 ден е разтоварващ. В този ден се пие само вода и никакви други течности. В никакъв случай не сменяйте последователността на дните!
Хранете си 3 пъти на ден. Може да се храните и 4 пъти на ден: ако до обяд се почувствате гладни, хапнете между закуската и обяда някакъв плод. Ако работният ден не ви позволява да обядвате на време, хапнете плод или изпийте чаша плодов сок. Плодовите и зеленчуковите сокове, въпреки че са течност, също се смятат за 1 хранене.
Закусва се САМО плод от един вид / 2 банана,2 портокала,купичка ягоди,череши,круши.../
ДО обяд само се закусва.След 20Н никакво ядене.Количеството на вечерята трябва да бъде на половина от това на обяда.Желателно е през протеиновия ден,обяда и вечерята да бъдат едно и също меню,като се опитвайте да избягвате следните комбинации - месо+яйца или риба+месо/яйца или млечни продукти+месо.

Продължителен резултат
Ако сте нарушили диетата – няма страшно, продължете си с поредния ден. Всеки килограм, с който се прощавате ще ви стимулира да продължите диетата.
Всеки килограм, който смъкнете е вашият път към здравето и доброто самочувствие. Победете за разнообразие! Животът е на ваша страна.
Купувайте си само качествени продукти – по-добре по-малко, но качествени. Няма да е зле да прочетете информацията върху опаковката за състава на продукта.
Скритите мазнини, захар, сол и други добавки вредят на здрвето ви, дори и да не спазвате определена диета. Когато пазарите купувайте по-малко. Бъдете последователни, купувайте само това, което е в списъка ви. Спестените пари ще използвате за нова дрешка.
Напитки
Ежедневно изпивайте миниму 2 л. вода, може и повече. Пийте също така чай и плодово-зеленчукови сокове.
Внимание: приема на плодово-зеленчуковите сокове се считат за едно хранене.
Можете да се поглезите и с чашка кафе, но без захар.
Употребата на алкохол забавя процеса на отслабване, за това по време на диетата той е забранен.Безалкохолните напитки също са забранени.

ДЕН 1 БЕЛТЪЧЕН

Кои храни спадат към белтъчините: месо/пилешко,пуешко,агнешко,дреболии/, риба, сирене, кашкавал, яйца,извара, мляко и млечни продукти,пълнозърнест хляб, крем карамел с подсладител вместо захар,соя
Те могат да се комбинират с всички зеленолистни и безскорбялни зеленчуци като:СПАНАК, РЯПА, ЗЕЛЕ, ДОМАТИ, ЧЕРВЕНО ЦВЕКЛО,КАРФИОЛ, КРАСТАВИЦИ, ЧУШКИ...
ВАЖНО ТРЯБВА ДА ИМА 4 ЧАСА между отделните хранения.

ДЕН 2 БОБОВИ + ВАРИВА

Кои продукти спадат тук: ориз, зрял боб, зелен боб, грах, царевица, леща, картофи, краставици, моркови, тиквички,зеле, домати,патладжан ...
ТРЯБВА ДА ИМА 2 ЧАСА между отделните хранения.
Разрешени са всички видове зеленчуци като гарнитури към основните продукти.

ДЕН 3 ВЪГЛЕХИДРАТЕН

Кои продукти спадат под въглехидратните: захар, тестени изделия,пица, сладкиши, солени кексове, сладоледи, сурови ядки, палачинки с конфитюр,спагети с доматен/гъбен сос...
Не прекалявайте с яденето този ден.
ТРЯБВА ДА ИМА 2 ЧАСА между отделните хранения.
Разрешени са всички видове зеленчуци като гарнитури към основните продукти.

ДЕН 4 ВИТАМИНЕН

ВСИЧКИ ВИДОВЕ ПЛОДОВЕ или ЗЕЛЕНЧУЦИ,без ограничение откъм количество.Две правила за спазване...
ТРЯБВА ДА ИМА 1 ЧАС между отделните хранения и ВИНАГИ хапвайте само от един вид плод.

29-ти ден - ВОДЕН

Пие се само неограничено количество вода. Всъщност ще имате 3 водни дни по време на цялата диета.
Водният ден е най-тежък, но неговият положителен ефект ще чувствате поне
две седмици. След него може да отслабнете от 1,5 до 2 кг.

Редактирано 1 пъти последният път 30.04.2009 23:11.

Re: " За слаби крачета,започни с BaD CaT диета " /намбър 3/ kokteil
Изпратено: s_ger (IP регистриран)
Дата: 1 May, 2009 00:35

Първа аз, първа аз да се разпиша в новата темичка. Не че съм се теглила на килограми но със сантиметрите съм на минус. Днес ми беше плодов ден и хапнах 2 банана, 2 ябълки и пих плодов сок. Незнам при вас как е, но аз като се каже плодов ден и забравям да ям.
Ама големия майтап беше като станах тая сутрин, така бях изгладняла от вчерашния воден, че смотах в 8 часа 1 банан иначе щях да припадна.Утре съм на протеини и смятам да хапна пилешки бутчета с топено сирене...ммм, това е любимият ми ден.
Хайде момичета, нова тема - нови минуси.

Дата: 1 May, 2009 09:02

Приветче и от мен,нова тема-нов късмет kokteil
Аз днес стартирам прекрасно,затвърдих си - 6 кг,че и малко отгоре.
След седмица пак ще се притегля.

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 1 May, 2009 16:29

Момичета,къде сте....само с Ралито ли ще си пишем тук?
Аз да се похваля, днес се сетих най-накрая да се тегля, ама беше към 11 часа та незнам колко ще е достоверно.Резултата е -2, мното съм доволна, макар, че за мен килограмите не са от значение-по-важни са ми сантиметрите. Подозирам, че много слаба хич няма да ми отива, понеже съм с широк ханш.
Айде успешна битка с мазнинките и Честит ден на труда!

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 1 May, 2009 20:24

тук сьм и азsmiling smileyтези дни бях заета с малките,но сьм режимнаsmiling smileyв4ера пиле и рибка за ве4еря сьс салатки..днес бобец,хляб и салата.Имам едни готови кроасани без нищо ,които са и сьм в 4уденка те за днес ли са или за утре? confused smiley защото те нали са като хляба пьк хляба е за днес.Някои знае ли?
много хубава тема,адашке! give rose благодаря от сьрце за поздрвленията за рождения ми ден!smiling smiley

Дата: 1 May, 2009 20:57

Кроасани-тестени,значи ги оставяш за утре smiling smiley
Гледах да направя темата по-весела,това също да е един вид мотивация.
Рали,как си изкара празника?

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 1 May, 2009 21:05

Плодовия ден замина по дяволите днес... до обяд бях примерна, после излезнахме за 'едно кафе' и хапрнах нудълс със зеленчуци. После един голям сладолед, защото не бях тотално развалила режима. (tongue sticking out smiley)

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Дата: 2 May, 2009 18:58

Добър ви ден от мен. Днес ми е лунна фаза и си карам на водичка и чайче. Утре ще съм на варива, мисля картофки със зеленчуци на фурна или пък някаква зеленчукова манджа да си спретна.

Дата: 3 May, 2009 17:01

Привет,котенца.Как сте днес,отесняват ли ви все повече дънките? smiling smiley

При мен нищо ново,карам си схемата.Вече му се вижда края.След това минавам на друга и така,важното е глад да няма grinning smiley

Дата: 3 May, 2009 18:44

здравеите и от мен..до тук добре,но днес ми е плодовия-зелен4уков и ще правя такос(като дюнерите)и незнам дали ще издьржа да не хапна един,както и да е ..поне не е много калори4ноsmiling smileyнямам тьрпение за протеиновия ,тои ми е любим,като 4е ли разнообразието там е наи-голямо.Аз не свалям още кг.но и не ка4вам,което си е екстра,като знам колко 4есто прегрешавамwinking smileyдоволна сьм аз smiling smiley

Дата: 5 May, 2009 01:22

Привет и от мен. Аз днес бях на въглехидратчета, ама нещо все се чудех какво да хапна. Исках да си сваря грис, че от миналия въглехидратен ми се беше дояло, обаче нямах време и така ми миня деня в чудене, покрай другата работа. Иначе дънките не са ми отесняли, новите, които си купих ги сложих днес за сефте и усещам, че скоро ще се отпуснат.
Утре съм на витамини, а за сряда....там става сложно. На протеини съм, обаче баща ми и зет ми са именици, та незнам как ще се разберем с яденето и нещата, които ще трябва да приготвя.
Хайде успешен ден.

Дата: 5 May, 2009 09:51

Приветче и от мен.
Днес съм на въглехидрати,по-принцип хапвам макарони през деня и салата за вечеря.Отделно сладки имам,палачинки ще си направя.
Утре чисти витамини wacko Ще го избутам обаче,воля,воля и пак воля...

Дата: 7 May, 2009 20:32

Привет, момичета. Как сте след празниците? Аз вчера сгафих с хапването, тръбваше да съм на протеини, обаче освен тях си хапнах и торта, баница и бизалкохолно пих....мани, мани. Днес за това съм на салата от домати, краставици и царевица. В събота ще се нормализират нещата като си изкарам и лунната фаза.
Хайде минусчета от мен.

Дата: 7 May, 2009 22:47

С-гер,ама верно си поприкалила smiling smiley
Привет на всички.При мен нищо интересно,от 11ти мисля да започвам схемата с разделното,която си измислих и взаимствах от Лошата Котка.
Вдругиден ще се тегля,охххх...дано няма плюс,че ще се гръмна grinning smiley

Изпратено: diancheto (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2009 21:44

Няма да се гърмиш бе Ралке, а
йде сега winking smiley
Ти и без Лошата котка пак си беше мацка winking smiley

What is a friend? One soul in two bodies!

Изпратено: tintet (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2009 23:55

Здравейте момичета .Не съм писала ,защото новините не са добри.По празниците бяхме на почивка и......там похапвах каквото ми падне и....+ 4 кг angry smiley Направо ще се пръсна.Как може за 5 дни да кача 4 кг.Незнам какво да правя има ли смисъл ,ако толкова бързо е йо-йото confused smiley

Дата: 10 May, 2009 00:30

Уф,Тинтет...масово по празниците се отпускаме и резултата не закъснява,но 4 кг за 5 дни ми се виждат множко.
Аз утре ще се притегля,но се чувствам много подута и ще ми идва.Защо последните 2,3 кг са толкова трудни за премахване?
Дианче,имам си сланинки тук там.

Да ви питам,чета мн добри отзиви за едни хапчета за отслабване-Лида,да знаете нещо по въпроса/май е хубаво да пусна отделна тема/?

Дата: 10 May, 2009 01:00

Рали,незнам за тези хап4ета,ама ако са хубави,да вземе да ги донесеш насамwinking smiley
аз с диетата сьм добре,прегрешавам тук там де,но слазвам ли плодово-зелен4уковия стриктно,си стоя сьщите кг.така ,4е ако ми се наложи 3 дена да прегрешавам,4тия винаги го спазвамsmiling smiley
Тинтет,много ми се струва и на мен,да не е от кантара нещоwinking smiley

Дата: 10 May, 2009 10:28

Дзаааак,
днес се теглих +200 гр. Бива,мислих,че съм поне с кг отгоре/тук там прегрешавам с по една шоколадова мюсла/...ама хайде вече да виждам и минус.

За хапчетата,Рали,голяма хвалба,голяма реклама из нета.Всички слабеят с по 5,6 кг на месец от тях и без диета.Аз съм си малко скептично настроена де,пък и цената 56лв не е малко,за нещо,което не се знае дали е резултатно...Засега ще се въздържа.

Дата: 10 May, 2009 15:21

РАЛИ,аз сьм опитвала с разл4ини хап4ета,но аз дебелея с тяхsmiling smileyявно се успокоявам,4е сьм на хап4ета и ям пове4еsmiling smiley
днес сьм на торти4ки и добре,4е е така,защото днес е денят на маиката тук и ще празнуваме уж...да видим колко ще ме слушат моите хубавциsmiling smiley

Страници:  123456>>
Страница:1 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.