Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6
Re: " За слаби крачета,започни с BaD CaT диета " /намбър 3/ kokteil
Изпратено: mery_79 (IP регистриран)
Дата: 25 May, 2009 12:06

Да се запиша и аз при вас.От седмица я започнах тази диета,много съм доволна,има разнообразни храни,не се лишава организма от любимите храни,радвам се,че намерих своя режим.Вече са налица и първите ми резултати.
Днес съм на въглехидати,ще си приготвя спагетки и любимия ми черен шооколад,обожавам го този ден.
Успех на всички,връщам се да ви чета winking smiley

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 25 May, 2009 13:25

Аз се бях поотпуснала последните седмици, но си задържам теглото и си броя дните кой какъв ми е grinning smiley От два дни съм отново по стриктна, днес ми е плодов ден. Сутринта се теглих - 57.5.

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 25 May, 2009 23:40

здравеите моми4ета...аз маи ще се врьщам на Коткатаsmiling smiley
уж само протеини ям,нито тесто,нито слатко,ве4ер си правя салати от беиби спанак сьс риба и лимони пьк вземам да ка4вам кгsad smiley..на котаката разделно,но се тьпках като прасе и нищо не ка4вах..не свалях ,ама и не ка4вах..то на моето ядене си беше постижениеsmiling smiley..пьк сега тук не ям толкова много и ям само протеини и 2 кг ка4их ве4е..така ,4е от утре по4вам с протеиновияsmiling smileyи така де,пак се вьрщам на коткатаwinking smiley

Изпратено: dany_ip (IP регистриран)
Дата: 25 May, 2009 23:47

Не ми остава време да пиша на последък,но за това пък чета grinning smiley
Да се похваля от 12 март започнах диетата и вече съм свалила 9 кила.Чувствам се пркрасно...А да не говорим,че не съм се чувствала гладна дори и за секунда!Килата са ми по малко дори и от преди първата бременност! hot smiley И най накря-пазарувам с мерак дрехи,защото преди не се харесвах нито в една дреха!
Рали,още веднъж благодаря за тази невероятна диета!Със сигурност мога да кажа,че това е моята диета.Зарибих и мъжа ми и свеки,те вече също са с доста свалени килаsmiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 26.05.2009 00:08.

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 26 May, 2009 00:27

Привет,момичета.
Рали,и аз с Котката не качвах,свалях мн бавно,но поне си задържах кг.
Дани,ти направо ме разби,страхотен резултат.Свалям ти шапка aplodismenti
При мен отново липса на апетит и главоболие,имам малко грижи и така...
Днес сутринта бях 58,600.А преди 3 месеца - 65,500

лека нощ от мен

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: mery_79 (IP регистриран)
Дата: 26 May, 2009 08:22

Привет.
Много оптимистично звучите момичета браво,страхотни резултати.
Аз днес съм на плодов ден,лошото е,чес танах рано днес и от сутринта съм на фреш,ще изям по-голямо количество плодове днес от обикновенно,но здраве да е,ще напшравя по-дълга разходка и може и някой диск с аеробика да изиграя.
Лек ден и горе главата,ще ги преборим килцата,няма да им се даваме thumbs up

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 26 May, 2009 15:16

здравейте мацки.аз тъкмо щях да пиша,че съм зациклила,но може и да е нормално.вече 13-ти ден съм на диетата.в неделя съгреших,но бяхме на пикник и хич не вървеше пак да хрупам само салатка.редовно се събираме в комшията на двора на барбекю,но там устисквам.тъкмо хапнах едни яйца със сирене и отивам да си взема синчето от ясла,че днес за 1-ви път спи там на обед и малко се притеснявам,макар че одеве звънях и ми казаха,че бил заспал без проблем.чудна работа,ту заспиваше към 14-14.30 с уговори и игри в леглото,а там в 13 вече заспал.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 26 May, 2009 18:40

днес по4вам пак котката..протеинов днес-наденица на барбекю+тикви4ки,гьби и лук..и любимата ми салата от броколи,бекон и кашкавал..за ве4еря спанак сьс сирене и яица.

Изпратено: s_ger (IP регистриран)
Дата: 28 May, 2009 10:21

Мяу и от мен. Днес ми е водния ден и ми е едно такова воднисто и къркорещо в стомаха. Надявам се да го изкарам без проишествия. Иначе съм още едно килце надолу. Ей сега ще хода до моята шивачка да ми стесни един панталон, който вече събувам закопчан, и да му смени малко фасона.
Рали, добре завърнала се.
Дани, браво на теб, чудесен резултат.
От двете Мери-та струи страхотен ентусиазъм, продължавайте все така и добрите резултати ще ви зарадват.
Ралито и Славея и те се справят идеално. Изобщо в цялата темичка един оптимизъм, как да се откажеш да слабееш. Браво на всички
aplodismenti .
Хайде лек ден и спор/т/но диетуване.

Изпратено: Maria Peeva (IP регистриран)
Дата: 28 May, 2009 16:19

Здравейте
присъединявам се към вас,но косвено winking smiley
Довечера ще чета повече и ще пиша

Дата: 30 May, 2009 11:08

Privet,momicheta.
Kredora ne raboti,s nova operacionna sistema sum i se izvinqvam za latinicata.
Pri men nishto novo,poddurjam 59kg,qm smeseni hrani,nqmam super apetit,no e po-dobre ot predi.
Moje bi ot drugata sedmica shte zapochna otnovo Bad Chat.

Pri vas kak e? smiling smiley

Дата: 30 May, 2009 14:08

здравеите и от мен..аз като ка4их от протеините си 2 кг. се вьрнах на котката и ето след 4 дни (без прегришения и по график)и се вьрнах в норма..и аз като Дани,спокоино мога да кажа,4е това е моята диета...днес протеиновия,но Крис има утре рожден ден,но днес ще го празнуваме,ще видим дали ще мога да отделя о4и от тортата,4е ще имаме обикновенна и сладоледенаsmiling smiley

Дата: 30 May, 2009 14:20

Рали,поздравления.4 дни и - 2кг ?
Аз днес си хапвам и ми е много добре smiling smiley

уж си оправих езиците,а пак някои букви не излизат

Дата: 1 June, 2009 14:42

Рали, да ти е жив и здрав рожденика. Поздравления и за килцата. И аз искам така-за 4 дни 2 кг, ама няма. Вчера си изкарах прилежно лунната фаза. Предишния ден прегреших малко, но нямаше как, правихме помен на баба и просто не вървеше. Днес съм на въглехидрати, но килата са си същите, ще видя утре как ще е. Откакто започнах тая диета може да имам задържане на кг, но не съм качвала. За това бих казала, че това е и моята диета. Който ме види ми казва, че съм смъкнала поне 10 кг, обаче съм само 6, явно при мен дава повече отражение в сантиметри.
Миналата сряда си купих едни дънки и като ги обух в петък вече ми се смъкваха, егати кефа skok yahoo .
Хайде, котета, лек ден и спорна седмица.

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 1 June, 2009 15:31

здр.рали жив и здрав да тие е рожденника,много усмивки и безгрижни игри.как 2кг за 4 дни бе хора?!аз от 19 дни съм на диета и съм 55.100.две кила.не знам колко време стоя на 55.500.направо лошо ми ставаше да гледам едно и също.проблем обаче си ми остава закуската.свинала съм да хапвам нещо сладко и сега направо се чувствам като парцал,леко замаяна.не става с тия плодове на гладно.съгрешавам чат пат,но не искам да изпадам в крайности.сега хапвам едни спагети с кетчуп.за довечера не знам...

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: tintet (IP регистриран)
Дата: 1 June, 2009 15:58

момичета не съм ви забравила ,ами временно минах на една моя си диетка и за 10 дни свалих 2 кг.скоро ще се върна пак на лошата котка

Дата: 3 June, 2009 00:52

Привет и от мен. Днес бях на витамини и до 10 вечерта бях на 3 банана, обаче не издържах и си нарязах 2 домата. То цял ден беше едно тичане по задачи, едни инфарктни ситуации и прегреших с тия домати по никое време, ама иначе сигурно щях да припадна. Утре съм на любимите протеини, още незнам какво ще хапвам, може да е омлетче.
За известно време ще ви лиша от моето присъствие, хем да не вземете да се отпуснете neee. Надявам се после да се радваме взаимно на постигнаните резултати
palci .
Хайде лека седмица и ползотворно диетуване d good luck .

Дата: 3 June, 2009 09:52

Здравейте,
С_Гер, ден 4 е витаминен,комбинацията плод-зеленчук е позволена smiling smiley Не си провалила деня.

При мен нищо ново,гледам да не смесвам белтъци и въглехидрати,апетит нямам особен.Тази сутрин кантара отчета 58.
Една наша позната наскоро се завърнала от Чикаго доста налята.Ще видим как ще е при мен.Мисля,че всичко е въпрос на навик и дисциплина,а и кулинарно нямат с какво толкова да ме изненадат/освен смъфините на Ню Йорк,които ми хвалят/ smiling smiley

Дата: 3 June, 2009 13:52

благодаря ви моми4ета от сьрце..рождения ден мина добре,сьс една торта прегрешение ,но нямаше как....ина4е се вьрнах в нормата си и сьм много доволна,пеодьлжавам пьк да вдим!
Рали,то се ка4ва от смяната на храната,а не ,4е по калори4на тук...аз като доидох тук преди 6 години каих 5кг...после се вьрнах в норма и не ка4вах...после като си отидох в БГ и смених храната там,за едно лято ка4их 7 кгsmiling smiley..после като се вьрнах тук ги свалих,без да полагам усилия...така,4е е от смяната на храната...така ,4е може и да ка4иш,но после като се прибереш ще се вьзтановишwinking smiley

Дата: 3 June, 2009 15:43

Рали, знам, че могат да се смесват плодове и зеленчуци през витаминния, проблема е, че ядох доматите в 10 часа вечерта. по принцип избягвам да ям след 8 часа, ама се случва от време на време. Тая сутрин като се качих на кантара показа -500 гр. Те едва ли ще се задържат на минус през деня, но все пак си е облекчение.
Иначе току що обядвах омлет, а за вечеря имам кебапчета и ще си пийна прясно мляко. Да си призная, млякото го пия с какао, знам че е забранено, но не го правя често. А и виждам, че и въпреки това прегрешение има ефект. Само да не вземете сега лош пример от мен wink1 .
Приятен ден, момичета.

Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.