Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Какво направи днес за себе си kokteil
Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2009 21:48

Преди май имахме подобна темичка...
Та хайде тук да си казваме кой какво е направил за себе си
Аз се отчитам с подновяване на тренировките ми по каланетика... Виновничката е една друга биберонка, но тя ще си каже сама winking smiley Няма да казвам от кога не бях ходила, че ме е срам sram
В четвъртък, ако не ми мине котка път, ще посетя фризьорката си, че е крайно време...

Re: Какво направи днес за себе си kokteil
Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2009 23:46

Наплюсках се яко и изгладих гънките! Май не съм споменавала, че отново съм на гънковата диета. smqh

Нищо не направих и днес за себе си, освен че се обадих да се запиша за курс по йога, но още не е ясно дали ще има места за този, който започва на 16 септември.Т.к. плувам в училищен басейн, а той е затворен през ваканцията, 3 месеца не съм се мръдвала и чакам септември да ме вкара в крачка по много показатели.

Е, не е съвсем да не съм се глезила.Бях на педикюр вчера, а след 2 дни съм на козметик.Само това.

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: sashabarns (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2009 00:30

Ходих на епилация на подмишници и си купих нови маратонки grinning smiley

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2009 04:24

Взех си диск с упражнения от библиотеката, сега да видим дали ще имам време да го пусна и да се разкърша. grinning smiley

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2009 14:24

Ходих на фризьор. Бях планирала и почистване на лицето, но няма да мога да си впиша и това в графика.

Изпратено: Lat (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2009 14:46

Днес съм много дейна - де да бях така по-честичко :
Цялостно обезкосмяване, маска на лице, маска на коса, направих си и Петимата тибетци, взех душ и сега съм се нагласила да си почета малко, докато малката се събуди kokteil

Изпратено: mirka (IP регистриран)
Дата: 3 September, 2009 20:30

Боядисах си косата и купих подаръците на мъжо за рождения ден,свърших си една много отложена задачка и съм много доволна от себе си

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 3 September, 2009 20:55

Хайде да допълня на Вен поста че аз съм другата дето поднови каланетиката,много съм доволна ,а само каква мускулна треска имам КЕФ grinning smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 3 September, 2009 21:43

Merinikc Написал:
-------------------------------------------------------
> Хайде да допълня на Вен поста че аз съм другата
> дето поднови каланетиката,много съм доволна ,а
> само каква мускулна треска имам КЕФ

за мускулната треска - не ми говори, имам чувството, че мускулите ми са станали на кашкавал за това време, дето не съм ходила eye rolling smiley
Днес си посетих фризьорката както бях запланувала и втората тренировка winking smiley

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 7 September, 2009 18:22

Онзи ден се боядисах,оправих си маникюра и се лакирах на ръцете и краката.Днес си изправях косата с преса.

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2009 10:20

Аз просължавам с тренировките,имах 2 поредни вечери и сега съм "мат"направо grinning smiley
Ако не ми мине котка път понеделник,вторник и сряда пак съм там smiling smiley
Инъче съм намислила да хода на козметик да ми оформи веждите че приличам на ....ужасна съм,но пък нали трябва да има материал за да направи формата.
glupi

Дата: 15 September, 2009 16:27

Днес ходих на пица с приятелка,мноого добре ми подейства grinning smiley

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2009 22:30

маска за лице си напраеих и два часа тикане на количка 25кг с бебо вътре,ако това се брои за спорт...на високи токчетаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 25 September, 2009 10:57

Маникюр

Дата: 25 September, 2009 20:44

Ralipilote Написал:
-------------------------------------------------------
> маска за лице си напраеих и два часа тикане на
> количка 25кг с бебо вътре,ако това се брои за
> спорт...на високи токчета

Ралка, това не е просто спорт, а висш пилотаж winking smiley

Аз продължавам усилено с тренировките - имам нужда де!!! Хубавото е, че страшно ме ободряват дори след смазващ работен ден, а и ми помагат за една гадна болка в гърба, която ми се появява често следобед, като се застоя на бюрото

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2009 22:08

намерих си 2 състудентки чрез фейсбук и се кефя,че отново установих контакт.
мери и вен, вие искате аз да си седя трътла и не ме викате с вас...шегувам се...помня последния път като ходих на каланетика и 2 седмици ме боля всекки милиметър и май оттогава минах изцяло само на плуване и на фитнесsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 29 September, 2009 13:29

Записах се в програма за възстановяване + масажи.До месец при интензивни тренировки трябва да си стегна тялото максимално.

Изпратено: zizin (IP регистриран)
Дата: 4 October, 2009 14:18

Предишните дни успях да отида на маникюр и кичури.Трябва и да се пострижа,но кога..

nika.piach.com

Изпратено: Alexa70 (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 12:28

Днес си направих ужасна маска за коса - комбинация жълтък мас и газ и за мой късмет спря водата, а от години сигурно не е спирала :be Сега съм все още с маската и се чувствам ужасно - в очите ми се стича разтопена мас, примесена с гореспоменатите съставки crazy Ако скоро не дойде водата ще си драсна една клечка, поне да не се мъча spamafote smiley

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 23:15

Десиииии, дойде ли водата??? smqh
Сигурна съм, обаче, че след този дълъг престой на "ужасната" маска, ефектът ще е смайващ ezik .

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.