Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
спортът и аз
Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 26 November, 2009 22:22

момичета, тренирали ли сте нещо, как се е отразило на вашате женственост?
Аз година и половина плуване, и още от девети клас фитнес с прекръсвания по време на бремеността.
Резултатът- години наред не знаех какво е това целулит!
Минусът- тъй като по наследство съм с широки рамене, сега в момента съм с много голям гръден кош и определено не намирам стойката си за женственаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Re: спортът и аз
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2009 00:40

За съжаление никога не съм тренирала сериозно - малко спортни танци като бях в 6-7 клас, после бях в училищния отбор по бягане...сега правя опити да ходя на фитнес, но определено ми е трудно да си изградя рутина...май съм си мързеливичка в това отношение sram

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: xrisi_stefi (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2009 09:06

Тренирала съм Волейбол 6 години.И се чуствах страхотно ходих по състезания и т.н.Но за съжаление после ми забраниха да тренирам заради едно падане на 1но състезание.Много лошо си ударих крака и ме изнесаха-после на прегледа ми казаха Край

>5563 babiesPhoto Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2009 13:24

в детството бях в отбора по стрелба - стигна до шампионата на Москва за всички училища - докато не разбраха че съм чужденка и май фърчаха пагони

после като се върнах в Б-я - не съм тренирала сериозно

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2009 13:36

като малка гимнастика,но нашите вместо да ме запишат да тренирам както трябва,ме пратиха в немска детска градина.в последствие дълги години аеробика,в университета професионално,малко фитнес(не ме влече).сега ходя на йога,но като че ли си падам по по-динамичните движения.преди бях страшно стегната,а сега като се погледна и се отчайвам.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: dany_ip (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2009 23:42

Болната ми тема smiling smiley
Повече от 2/3 от живота си съм го оставила в спорта.Цели 24 години....Започнах с худ.гимнастика-твърде грациозен спорт за мен grinning smiley ,после опитах с акробатика и в крайна сметка се оказа,че батутът е моя спорт.
Плюсът-6 години от както не съм стъпвала в зала,фигурата ми е все така стегната,без никакъв целулит и почти плосък корем с преса(след две бременности)
Минусът....огромен гръб,огромни бицепси sad smiley,които нямат скриване и най големия ми проблем-прасците,дето трудно ги напъхвам във високи ботуши glupi

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 08:45

Рали имам същия проблем ,широки рамене...
Ходя на каланетика когато мога и от тази седмица ще почвам и фитнес,търся си другарчета от Стара Загора(сериозно)харесала съм си Флекса
Не е никак скъпо при това

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 30 November, 2009 08:53

Мери,на мен ми е по-удобен енерджи,че е по-близко,а и с тази промоция по 1лв. до 15ч. ако отидеш си е яка далавера.
Мерко, ти с каланетиката ли свали гърба?

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 8 December, 2009 14:53

Преди тренирах лека атлетика - бягане, но като ученичка. После - малко джудо, малко фитнес...а сега съм на вълна - народни танци по два пъти седмично. Много ми харесва, хем с кеф танцувам, хем си поддържам фигурата. А и в момента май нямам време за друго. smiling smiley

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Дата: 10 December, 2009 10:42

деси,къде играш танци,една приятелка е в група синчецsmiling smiley

Дата: 11 December, 2009 15:32

аз съм в друга група, Рали - ХОРЦЕ. winking smiley

Lilypie

Дата: 11 December, 2009 20:02

сори за спама
деси,гледах ви представлението на всички на празника на стз, даже с мики бяхме на първия ред на събитиетоsmiling smiley

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2009 10:42

Тренирала съм малко спортна гимнастика, малко състезателни танци, 6 години народни танци, докато не почина баща ми и майка ми ме спря sad smiley Това ми е в кръвта и дори и сега ми се ще да ходя, ама за жалост нямам вече време. Народните танци хич не ми понесоха на телосложението. Имам страхотно големи прасци на карката и мнооооого рядко обличам пола, срам ме е. После в 8-ми клас започнах с хандбал и до висшето си го тренирах. За жалост сега като се погледна, хич не ми личи, че съм тренирала някога :be

Дата: 18 December, 2009 18:04

Рал, видях те тогава, но ми беше неудобно да се обадя! smiling smiley

Lilypie

Дата: 20 December, 2009 12:04

krdessi Написал:
-------------------------------------------------------
> Рал, видях те тогава, но ми беше неудобно да се
> обадя!
>
>
Следващия път не се колебай!

Аз поднових фитнеса, досега съм тренирала само за релеф, никога за отслабване и познайте-40-50 минути трябва да карам колело и да съм навлечена, за да се потя, направо ме боли д-то от седалката, но съм упорита, пък живот и здраве като сваля почвам да оформям.

Изпратено: аня (IP регистриран)
Дата: 24 December, 2009 14:15

В детските си години съм тренирала повече или по-малко какво ли не-тенис/корт и маса/, скокове във вода, бадминтон, лека атлетика, волейбол, около седмица народни танци и т.н. докато намеря себе си-любовта на живота ми се оказа баскетбола. Тренирах от 3-ти клас, докато завърша средното си образование. Другите ми 2 любови бяха състезателните танци и актьорлък/театрални състави/. Но и там нещата приключиха след 12-ти клас.Имах мерак за НАТФИЗ, добре че родителите ми подходиха твърдо и ме спряха навреме. Имаше период, в който ходехме цялата ни компания активно на фитнес/2 или 3 години/. Сега съм на етап кротко дебелеене и гръб на всякакви физически натоварвания ezik Живот и здраве като родя си мечтая да вляза във форма с латинотанци. dance

Дата: 10 May, 2011 20:49

Хайде и аз да повдигна една тема.
От вчера ходя в обедната почивка и карам по 30 мин колело. Кофтито е,че на работа иначе съм все седнала пред компа почти през цялото време...и мога да тренирам само на обяд в почивката, като с придвижването ми остава чисто само 30 мин за тренировка...как мислите, ще има ли ефект поне да не трупам кг?

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2011 23:38

За мене всяко движение е от полза. Така, че и 30 мин. е много по-добър вариант от колкото без тях.
Аз обожавам спорта и движението. Като дете съм тренирала какво ли не. В последните 2 години съм ходила на народни танци и на фитнес. За последната година мисля, че намерих формулата за себе си. Купих си крос-тренажор за у нас и вече не съм зависима от времето за крос. Отделно тръгнах и на йога и е страхотно- невероятен ефект има без да се задъхваш и потиш.

Изпратено: samira (IP регистриран)
Дата: 11 May, 2011 01:18

Много обичам спорта и много съжалявам,че последните години нямам време за него.Като дете спорта ми беше всекидневие.От пети до осми клас бях в училищния отбор по баскетбол,тренирахме всеки ден и на състезания ходихме.След това пет години тренирах волейбол,ходих по състезания в други градове.Исках да кандидатсвам в спортно училище,но родителите ме спряха.Винаги подържах едни килограми стройна и слабичка бях,както са писали и по горе никакъв цилолит,и сега нямам много,малко около задните части,проблема ми е корема имам излишни мазнинки.Сега нещо съм се изоставила,все си търся подходящо място къде и какво да тренирам нещо и все не намирам.Преди ходех два пъти на седмица на фитнес,но спрях,че забременях,след това и втора бременност и от тогава нищо не съм спортувала,правя упражнения вкъщи(коремни преси и разни други за стягане).
Рали,ползвай си ги тия 30 минути,който ще те накарат да се почувстваш добре.С добър режим на хранене и 30 мин.каране на колело,направо си е супер.

Дата: 11 May, 2011 20:52

Днес питах инструктроката и тя ми каза същото-има смисъл да правя само кардио, ако ще е за 30 мин, защото тяло за 30 мин няма как да правя,поне да не ставам като буре....
Кристи, една приятелка ми каза, че и тя имала крос тренажор...и че това била най-скъпата закачалка в дома й lud smqh
Много искам някакъв уред и аз вкъщи-колело например, човек може да си кара и да си прочете една книжка,охаааsmiling smiley

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.