Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
merry christmas Вашият празничен тоалет kokteil
Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 12:43

Наближават Коледа, Нова Година, а с тях тържества и приятна женска суета по външния видsmiling smiley
На какъв тоалет сте се спрели? А с прическата нещо ще правите ли?
Аз за Коледа съм решила да съм с рокля, но коя и каква, не знам още. В петък вечерта излизах малко на бар и ми направи впечатление някаква тенденция да се носят едни блузи от жените, с които приличат на представители на Френската революция.smiling smiley
Живот и здраве на 26.12 Михаел става на 1г. и мисля, че ще заложа на класическа малка черна рокля...

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Re: merry christmas Вашият празничен тоалет kokteil
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 16:13

И аз напоследък започнах да се замислям по този въпрос и уж реших с какво ще съм, но нищо не се знае...засега няма да купувам рокли, защото имам няколко, но съм решила че ако нещо много ми хване окото...ще трябва да се харчат парички grinning smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 05:36

По пижама не може ли winking smiley

Дата: 3 December, 2009 09:59

ами то наистина има такиа пижами, които са по-официални и от много изискани тоалетиsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 09:59

Предстоят ми три партита, а до тук имам два тоалета - черна рокля и народна носия /дано втората ми стане де, че само са ми я обещали и не съм я мерила още/. За третото парти се чудя какво да облека - мога да избирам от два костюма, но не ми се ще, защото ще ми е топло с тях, т.к. очаквам да е голям купон и няма да е сядане тип ресторантско, а по-скоро прав коктейл/концерт smiling smiley Разполагам с много интересно бижу, но нямам на какво да го сложа все още - накрая може само по бижу grinning smiley Поогледах се по магазините - нищо не ми хвана окото, но и аз имам странен вкус - не се влияя от модни тенденции, а харесвам по-изчистени неща според някакъв мой си странен стериотип glupi НИКОга не купувам дреха, само защото е по модата - първо трябва да си се представя в нея. Като цяло предпочитам рокля - по-различно е, по-женствено и по-елегантно според мен.
За прическата ще разчитам на моя сешоар winking smiley Най-много да подновя цвета само. Тя моята къса коса и не предполага някакви по-специални прически, т.к. не може да се вдигне. Но добре издухана стои прекрасно.
Шеше ми се маникюр да си направя, но от какво - като ноктите ми са винаги къси....

Редактирано 1 пъти последният път 05.12.2009 10:02.

Дата: 5 December, 2009 14:46

Вен,на къси нокти стои много хубаво тъмен лак,мога и да ти препоръчам къде да отидеш да ти оформят нещата-хем ти е близо,хем е евтиноsmiling smiley

Дата: 5 December, 2009 16:29

Ralipilote Написал:
-------------------------------------------------------
> Вен,на къси нокти стои много хубаво тъмен лак,мога
> и да ти препоръчам къде да отидеш да ти оформят
> нещата-хем ти е близо,хем е евтино
>
О, Ралка - непременно ще се възползвамsmiling smiley

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 17:01

На Коледа най-вероятно ще сме си вкъщи.Ще съм си по панталон и блузка и коледна шапка winking smiley
За Нова година още не се знае нищо кой къде ще е.Но смятам да съм с дълга пола или панталон и блузка.За прическа-ще съм изправена само.Грима ще е според дрехите.
Тъй като не можем да ходим никъде,поради това,че на празниците сме на работа,а и малкия...няма да имам голям избор и няма смисъл от тоалети само за пред мъжа ми smiling smiley

Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 17:59

къса червена пола, памучни 7/8 чорапи -черно и чершено на райе, 4ерна блуза с голи рамене и червени обувки smiling smiley.Сигурно и коледна шапчица, за да не му мисля много за прическа smiling smiley).

Изпратено: xrisi_stefi (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 18:08

За коледа си купих тоалет на Джуданка тоезт червена къса рокличка понеже каката има и рожден ден и имен ден.А за нова година черна рокля.

>5563 babiesPhoto Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Изпратено: bambi3 (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 19:19

Леле, Хриси много яка рокличка.Сега, като се събуди мъжът ми, ще му я покажа, за да види, какъв подарък искам winking smiley

Дата: 6 December, 2009 09:49

вчера видях в едно магазинче много симпатична и стилна черна рокля, но имаше един дефект според моето телосложение - къса е, а на мен дължина над коляното не ми стои добре.

Дата: 6 December, 2009 10:57

Хриси и аз искам рокличка на джуджанка, половинката като гледа рекламата на м-тел само се вдъхновяваsmiling smiley
Ели,да се снимаш като изправиш косата
еличка, само ги гледам тези шарени чорапи и не смея да си купя такива, а много ми харесват
вен,трябва да те видя с къса рокля и какви са тези приказки,че късо не ти отива?

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 7 December, 2009 21:19

Аз си купих сатенен тесен панталон и елече с гол гръб. Отслабнах много, а в този панталон изглеждам като 11 годишната си дъщеря. Сега си търся ярко червена риза с отворено деколте. А мъжо ми даде пари да си купя за рожденния ден комплект бижута - обеци и колие в червено. Чудя се само сваровски или гранат.

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 8 December, 2009 14:44

За Коледа ще сме си в къщи, така че ще бъда с черен панталон и червена ризка. А за Нова година - с къса рокля, с тигрови шарки, но самата рокля е в лилаво. Интересна е. С високи, черни ботуши. А прическата - сигурно ще я направя с пресата за коса. smiling smiley

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 9 December, 2009 10:41

Аз си поръчах тази рокличка от интернет и вчера пристигна...малко се притеснявах че няма да ми стои добре, но направо ми заспа winking smiley- с нея ще съм на едно от фирмените коледни партита...

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 10 December, 2009 10:43

много хубава рокля писанка ,да сложиш снимка от партито да те видим как си била послеsmiling smiley

Изпратено: detka_77 (IP регистриран)
Дата: 10 December, 2009 18:56

Бързам да се впиша и аз с нова блузка за утрешното коледно парти.В понеделник заминавам на спа, а на 27.12.пак съм на коледно парти. sram Мъжо горкоя направо му призля... ezik

Бебе Стилиан
Раждане: 21.05.2009г.3930гр.53см.
Изписване: 25.05.2009г.3680гр.53см.
22.06.2009г.5010гр.56см.
21.07.2009г.6650гр.60,5см.
20.08.2009г.7670гр.63,5см.
25.09.2009г.9030гр.68см.
29.10.2009г.9820гр.69,5см.
24.11.2009г.10200гр.72,5см.
22.12.2009г.10980гр.74см.
21.01.2010г.11320гр.75,5см.
23.02.2010г.12060гр.76,5см.
30.03.2010г.12880гр.78,5см.
22.04.2010г.13000гр.80см.
01.06.2010г.13500гр.83см.
26.08.2010г.14500гр.86см.
12.04.2011г.16000гр.92см.
11.11.2011г.18500гр.102см.
04.06.2012г.20000гр.107см.

Дата: 11 December, 2009 20:00

детка,вземи ме в една чанта за спа-то,много се моля,никога не съм ходилааааааа на спа специялно-иначе съм била на джакузи и сауна и хамам, ама на спа с процедури-не съм. да правиш много снимки,а стелко и тати ще се гледат,мама заслужава почивка от тяхsmiling smiley

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2009 17:44

На фирмено парти съм поканена,ще бъда така облечена.

Lilypie Kids Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 12.12.2009 18:38.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.