Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 13
С чичо Ви, Дюкан аз знам, ще свалиме всеки килограм XVІІ...
Изпратено: bambi3 (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 20:34

Заповядайте в новата темичка за Дюканки.
И в този ред на мисли, качила съм цели 5 килограма plachАма почвам, защото до банкета трябва да ги сваля.

Редактирано 1 пъти последният път 30.11.2009 20:37.

Re: С чичо Ви, Дюкан аз знам, ще свалиме всеки килограм XVІІ...
Изпратено: Vailet (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 14:48

Бамби кога ти е банкета ? дано успееш !Че аз нещо зацикрих да едно място , ама нали онзи ден пак прегреших и то без да искам , купих си едно сирене на Хелиос без да му прочета съдържанието , то било сирене с краве масло , добре че беше гадост и не го изядох цялото !
Нико къде се изгуби , отказа ли се ?
не ми спори диетата като не пишете тук , по дено време имаше движение в темата имаше и стимул а сега !!!

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 16:24

Ваълет,аз съм срам и позор за Дюканското братство(или по-скоро сестринство) swoon Шегувам се,ама аз вече не мога да се нарека дюканка-много прегрешения направих-и тестяно ядох и сладко и какво ли не,ама честно казано ми омръзна този еднообразен режим,а пък не ми се и готвят разни по-засукани режимни храни и все на едно и също наблягах.Вече съм слаба,естествено ограничавам се,ако сваля още 5 кила,сваля,ако не,и така съм си супер.Аз ще надниквам в темата и ще ви следя,но просто вече отпадам от вашите редици и пожелавам успех и минуси на всички,все пак с Дюкан се сваля и то доста,аз свалих 7 кила,които много ме тормозеха.Ваълет,успех,вярвам че ще се включат нови дюканки и ще имаш другарчета smiling smiley

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 1 December, 2009 17:51

Нико ами честито мила , видях те аз в Кулинарен да въртиш тутманиче winking smiley но да питам :сега не те ли е страх че ще ги върнеш килцата като напълно си извън Дюкан ?
аз в неделя вечер също прегреших със сладичко но най хубавото беше че просто направих експеримент със себе си , от съвсем малко ми стана лошо което значи че съм излекувана от болеста наречена сладкиш winking smiley ,но Коледа идва незнам какво ще става , тогава и аз няма да съм Дюканка май !!!

Дата: 1 December, 2009 20:49

То и аз така си помислих, като хапнах малко сладко, но после ми се услади и не можах да спра.Даже ми горчеше в началото.
Иначе, банкета ми е на 16 декември.Вчера бях с къса пола и черни ботуши от еластичните, колежките ми казаха че краката са ми отслабнали много, ама за сметка на това коремчето ми порасна доста.А днес пък си сложих другите кафяви ботуши и седяха много грозно, едни широки на прасеца.Пък червените не съм ги слагала, щото като се видя и трябва други ботуши да купувам.Де да можех и корема така бързо да сваля.
Моята колежка, като почна диетата само овесени трици ядеше, нищо друго първите пет, незнам как издържаше.

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 21:17

Сладуранки , честита ви нова темичка.
smiling smiley
Съвет от мен:Не пропускайте 3 фаза!!!!!!!!!!
Тя ви дава възможност да хапвате от всичко любимо /по схемата/ и е единственият начин да задържите килограмите.
Ние с Радослав решихме да влезем във форма за студентския празник и сега разтоварваме, за да попрекалим с туй онуй след това.Изключихме мазнините и въглехидратите, аз си позволявам по едно плодче дневно......нещо като варианта за кърмачки.Триците си ги правим на хлебчета.А как се навечеряхме с пиле със зеле в торба......не е истина.
Успех на всички и по празниците да привличате завистливите погледи на слабохарактерните дебелани. thumbs up smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Дата: 2 December, 2009 18:58

Вили , сподели ти кара ли трета фаза ? Като чета сега какви прекрасни тортички забъркваш , опитваш ли ги ?
И искам да питам : възможен ли е такъв вариант , на празника да хапна от ,,човешките манджи,, а след това пак да си карам по схемата , едва ли ще мога да устоя на аромата на топла питка или на този на канела и орехчета в баклавичката !
А в трета фаза свалят ли се килограми ?
иначе няма да се откажа , и трета ще си изкарам като му доиде времето !а от два дни се чувствам една дебела , откъде незнам , рано ми е за МЦ и май не само се чувствам ами съм , и кантара го показва +1 кило и корема един надут-луда работа !

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 2 December, 2009 20:18

Vailet ,за 40 дни свалих 8 кг и после 80 дни бях на 3 фаза.Справка в Кулинарния може да покаже , че през това време близките ми и гостите са опитали едни от най- вкусните десерти.За мен беше кулинарно предизвикателство да измислям дюкански варианти на десерт.А в 3 фаза с малко плодче за разкош сладкишите ме задоволяваха и не посягах към чуждото.В 3 фаза свалих още 2 кг , но именно те постоянно варират/когато си изоставя разтоварващия ден/.По Нова година бях в последния месец на 3 фаза и си хапнах от всичко , но с мяра и после си продължих още 20 дни.

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Дата: 3 December, 2009 15:36

Вили благодаря ти за изчерпателния отговор , и на мен много ми се ядат вече плодове , аз съм-9,10 кг (последния постоянно варира)за време от два месеца и половина ,влязох във всички дрехи от преди бременноста си , но пък мноооого преди това бях още по-слаба и ми се иска да си припомня това време на късите полички winking smiley затова си карам още втора !

Изпратено: kameliq (IP регистриран)
Дата: 4 December, 2009 14:09

здравейте момичета,аз съм така да се каже от новопостъпилите в темата smiling smiley.Не мога да се нарека начинаеща,защото имам 4 месечен опит с Дюкан,но да подчертая не пренебрегвайте 3-та фаза,при мен така се случи и ето пак съм в редиците smiling smiley.
Да ви попитам,1 и 2 фази сиренце "Култура" разрешено ли е или да си залагам на изпитаната извара?
Тук слаба отчетност върви или само аз си останах дебела предпразнично smiling smiley.

Дата: 4 December, 2009 17:11

Ками не си сама , и аз съм тук , защо почваш броени дни преди празниците , не те е ли страх че тогава ще отиде на кино режима , аз бих го отложила за след !
Сиренце Култура аз лично хапвам , рядко но е факт , а четох че не е режимно , ти когато беше преди време на режима не го ли ядеше ? Нека някой по опитен да каже !!!

Дата: 4 December, 2009 18:08

Vailet,броените дни са си почти месец и аз имам да свалям доста килца,покрай бременността и кърменето се оказаха 25 и положението не е добре.Отложа ли сега,после следват именни,рождени дни,изобщо празници безкрай smiling smiley.Дано да удържа,пък и си мисля един ден с леки отклонения да не окаже особено влияние,въпреки че в предишния опит за 4 месеца нямах нито едно прегрешение.Преди седмица приключихме с кърменето и положението не търпи отлагане smiling smiley.
Относно сиренцето и аз не съм сигурна че е режимно,миналото лято когато аз бях на режима май нямаше все още такова,купувала съм само едно обезмаслено свежо сирене на "Хелиос " мисля.А каква шунка похапвате преди имаше някаква с ниско съдържание на мазнини,но тя май скъпичко излизаше?
Ще се подкрепяме по празниците и това еsmiling smiley.Мери като една от фаворитките тук да каже как е изкарала миналата Коледа,мисля че тя тогава беше във вихъра си?

Дата: 5 December, 2009 13:05

Ками ако е същото сирене на Хелиос незнам то до колко е режимно , сиреч-никак , минала седмица купих такова , в съдържанието прочетох че съдържа:краве синере , извара, кравв масло neee и т н , похапнах от него пък тогава прочетох и разбрах че съм с прегрешение за пореден път , без да искам !
Мъж ми сега беше на пазар и ми купил телешки пържоли vkusnoможе ли да ги овкуся със Пикантина или и тя не става ?

Дата: 5 December, 2009 16:21

Явно трябва да залагаме на изпитаните и сигурни продукти,защото иначе се обезсмислят усилията.Пържолки не е зле,мисля че Пикантината не е проблем,в книгата пише за овкусяване с бульон,аз ползвам Вегета.

Дата: 5 December, 2009 19:23

Защо не си вземете сирене на "Култур" то също е обезмаслено и е много по-хубаво, това на "Хелиос" е отвратително.Има дори кашкавал на "Култура", който е обезмаслен.

Дата: 5 December, 2009 22:18

Бамби , аз често взимам това сирене на Култула но чух отзиви че не било никак режимно и затова спрях а веднъж взех и кашкавал , моите у дома ядоха паниран кашкавал и на мен така ми се прияде , взех си на Култура и го пекнах малко в МВ , стана супер , между другото на опаковките им пише че са с ниска масленост , едва ли значи че са обезмаслени но ако стават за режимни нямам нищо против !

Дата: 7 December, 2009 22:28

Ох, Вили и аз не знам вече, кое е нискомаслено и кое не, но за разлика от мен колежката, само него ядеше с триците и в резултат тя отслабна по-бързо и по-трайно.Аз въобще не кусвах сирене и кашкавал, чак накрая, когато реших да спра си взех от тях.

Дата: 8 December, 2009 14:29

Аз затова си взимам отвреме-навреме , като гледам не ми е навредило може би ми забява слабеенето но пък като иска душата !!!
Те и телешките кюфтета трябваше да са само от домашно смляно месо но Пепито (стара Дюканка)пишеше че си взима готови и пак отслабна до неузнаваемост ,значи извода е че може и понякога да си хапнем по нещо което май не е чак толкова режимно !
днес правих един телешки дроб на фурна , не му сложих и капка мазнина но пък го подържах малко в бяло вино поне да не е като подметка , та незнам и това колко е режимно но ще ям къде ще ида , иначе едно и също ми втръсва !

Дата: 14 December, 2009 14:18

Тук май вече няма и една Дюканка ?
И понеже няма с кого да си Дюканствам вчера прегреших с една баничка която прави мъж ми , мноооого хубава и пухкава , та като ядох баничка защо не и нещо човешко и сладко и така излязох от Дюканските редици , но днес отново се взех в ръце и си направих пиле със зеле в торба и дюкански сладкиш !

Дата: 15 December, 2009 16:46

Има,има smiling smiley,въпреки че предпразнично нещо доста трудно се оказа,но няма начин.Аз следя темата,но май трябва сама да си пиша,като гледам няма активност.Засега удържам положението, похапвам мръвки по време на пости и това е.Да ви кажа при втория опит,както е при мен резултата съвсем не е така забележителен или аз просто много бързам.За 16 дни, от които 10 ударни,съм свалила едва 2-3 кг,което май не е никак много.Ще бъда упорита пък да видим,разчитам и на вашата подкрепа.

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.