Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13
Re: С чичо Ви, Дюкан аз знам, ще свалиме всеки килограм XVІІ...
Изпратено: Nevira (IP регистриран)
Дата: 20 March, 2011 16:38

да да,за плодовете знам ,-)
днес съм на яйца и шунка!

[www.facebook.com]

Изпратено: Vailet (IP регистриран)
Дата: 20 March, 2011 20:08

Здравейте и от мен
не съм се теглила но определено се чувствам много по добре в дънките си ,което ме прави много щастлива
моя кантар е аналогов и не отчита малките разлики и за да не ме разочарова избягвам да се тегля всеки ден .
незнам за свинското ,аз лично го изключих от менюто си но днес в Карфур гледах шунка пуешка 0,2 % мазнини , на същата фирма имаше и свинска пак 0,2%
мъж ми много често купува пушен свински бут ,ами като го гледам чисто месо е без грам мазнина ,въпреки това не си позволявам !!!
искам да питам някой ползва ли сухо мляко и какво трябва да е то ???
обиколих магазините във Варна намерих с най-нисък процент 1,5% масленост
става ли за нас че така искам един течен шоколад да си спретна confused smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2011 18:12

Vailet до колкото съм чувала обезмаслено има в Метро но май било в доста голяма разфасовка
Ако мноооого "преритваш" за тоя шоколад направи си ама да знаеш че не е много режимен и по мъничко ей tongue sticking out smiley
Шунка аз хапвам всякаква щом е под 0.4% мазнина но мнооого рядко както и пуешката де щото си има и нишестета някакви и захар в някои и соя ,като се замисля бута чисто месце и е по-диетично но щом не е упоменато от Дюкан не бих го яла за режимна храна winking smiley
Имам плюс аз но в предвид че повече от седмица МЦ то закъсняваше ....ще го преживея grinning smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 23 March, 2011 09:58

Мери няма да ям шоколад и как да ям като днес стават две седмици с Дюкан а аз едва -2 кг sad smiley plach ,незнам дори дали да продължа ,иначе се чувстам по лека ,даже като че ли е видимо ,а г-н кантаров ....може пък оттук нататък изведнъж да паднат 2-3 кг ?!

Дата: 24 March, 2011 20:59

Имам предложение ,да си хвърлим кантарите grinning smileygrinning smileygrinning smiley и при мен е така мноооого бавно мноооого,тоя път ме хваща яко нервата ви казвам,повече от месец и варирам 5-6 според зависи sad smiley
Ще карам колкото мога по 2 на месец да свалям все е нещо та до лятото дано позаслабна малко grinning smiley още

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2011 10:01

И аз тук,записвам се във вашите редици.Целта ми е да сваля 3 килограма до един месец,че ще ходя на почивка и трябва да съм във форма.Днас ще хапвам яйца и овесено хлебче с малко филе.Ще чакам минуси.Успех на всички!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 26 March, 2011 15:24

Нико ти с тия килца дето имаш за сваляне с мед да те нахрани човек grinning smiley
Мери , и при мен е много слабо ,иде ми да почна нещо друго като 90 дневната че там поне се яде всичко и е по разнообразно но немога да се реша
за две седмици и половина усещам промяна в бюста thumbs up smiley и леко в дънките , кантара съм го скрила,ще се успокоя когато хората около мен започват да забелязват разлика ,но засега няма такива sad smiley
чудя се ,да не би да ям много confused smiley защото аз бая си пълня чинията ,разбира се със режимни неща !!!
за днес мъж ми ми изпече пил. пържолки на скара ,направих си и тортичка ,ще имам и салатка ,на ПЗ съм от днес !

Дата: 27 March, 2011 13:16

Вали,такае,но са ми в повече,не се харесвамsad smileyПо въпроса за порциите,лично аз хапвам много малки порции,психически вече съм настроена за диета и намалям автоматично храната като количество.Може би има значение и това.

"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 29 March, 2011 10:38

Здравейте момичета,
дано не ви заредя с негстивизъм още от сутринта ,но на мен ми се плаче
ТРИ седмици вече ,едва - 2 кг ,не виждам защо се мъча plach ,срах ме е да спра точно сега ,да не би ако все пак да спра процеса на сваляне ...незнам дори как да го кажа !!!
резултата който е налице е опънатите дънки са по-малко опънати sad smiley и в сутиена thumbs up smiley

Дата: 29 March, 2011 12:51

Вали,не се отказвай,предполгам,че изведнъж ще започнеш да сваляш,дори и сега да си в застой.Един съвет-пий много вода-напълни си 1-2 бутилки от литър и половина и си постави за задача да ги изпиеш.Друго-помъчи се каквото ядеш да е до 18 часа,ако не приемаш храна след този час,организма много по лесно преработва храната и по-бързо се сваля,Знам,че е трудно когато семейството седне за вечеря,ти само да седиш и да се облизваш,но това е изпитан метод,поне опитай 1-2 дни.Успех,аз съм минус едно кило от вчера.

Дата: 29 March, 2011 16:09

А да , водата ми е голям проблем но гледам да се наливам колкото мога
а за вечерята аз по принцип в толкова си ям от години 18,най-късно в 19ч. не се съобразявам с мъжът ми ,той първо е на салатка с аперитив а аз не пия дори капка ,така че всеки си хапва когато поиска smiling smiley

Дата: 1 April, 2011 10:06

Защо не пишете ,отказахте ли се ?
аз не , но съм на косъм , мисля че все така не отслабвам ,това ми е четвърта седмица вече ,така нямам стимул че снощи прегреших със суджук , но като се замисля той е със сигурност повече от месо от всички шунки които се предлагат на пазара и не се знае какво има в тях (мезето си е наше производство)
а тази сутрин си спретнах страхотно руло от пандишпанов тричав блат и млечен крем с портокалови кори,мммммм ,чакам го да си поеме !
ето затова съм все още на режима , но ако така върви моето тегло ,без промяна , едва ли ще издържа още дълго !

Дата: 1 April, 2011 22:02

Тук съм и аз но не всеки път имам време за съжаление,за сега не мърдам просто няма какво да кажа sad smiley

Изпратено: ЕдиРа (IP регистриран)
Дата: 8 April, 2011 15:34

Момичета много пусто в темата smiling smiley

Дата: 10 April, 2011 10:00

Ами то като няма резултати няма и движение тук .
Аз дори немога да кажа че съм режимна ,само се придържам горе-долу ,но за три седмици едва-2 кг просто нямам стимул да продължа
сега за обяд обикновено си варя яйца ,за вечеря гледам да е нещо което става за всички ,например дробчета и салата ,но си ползвам по малко мазнина,а и напълно се отказах от П дните ,няма какво да си наказвам организма
пък и тези дни меся едни пробни козунацииииии,които стават перфектниииии!!!!!

Изпратено: ЕдиРа (IP регистриран)
Дата: 11 April, 2011 10:10

добро утро момичета!Аз съм за 2-ри път на Дюкан от 19.02.до сега имам свалени вече 10кг.Много се радвам,че при мен работи режима дори и втория път.Ще се радвам да има с кой да правя компания.Хубав ден! smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 11.04.2011 10:12.

Дата: 12 April, 2011 08:47

Вярно пусто защото няма с какво да се похваля,уж задържам това което съм свалила....нещо мотивацията ми я няма незнам защо така sad smiley

Изпратено: irinq (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2011 13:09

Започвам за пореден път диетата , а ще е и за последен...Ако сега не успея , ще се оставя да стана 100 кила , да става каквото ще . thumbs up smiley grinning smiley Явно има и такива като мене , вечно на диета , и вечно дебели ![/url]

[www.youtube.com]
[www.dveri.bg]

Изпратено: irinq (IP регистриран)
Дата: 5 June, 2011 20:25

Момичета , какво става с прегрешенията ? Чувала съм , че парченца шоколад например увеличавали метаболизма ?

[www.youtube.com]
[www.dveri.bg]

Дата: 8 June, 2011 09:13

irinq не залагай на слухове winking smiley ако искаш резултата без прегрешения winking smiley
Много воля от мен smiling smiley
Аз не съм на режима ,сега правя нещо друго но несмея да кажа да не се проваля пак

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.