Хубава жена : © Български Бебе Център
Помощ пъпки
Изпратено: mariq80 (IP регистриран)
Дата: 4 January, 2010 16:08

Здравейте,момичета.Имам проблем с пъпките които са под брадичката и отгоре.Те ту изчезват ту пак се появават и е грозна гледка.Някой ако може да ми каже с какво да ги мажа че да се махнат вече и да не се появат вече.Благодаря предварително.

Re: Помощ пъпки
Изпратено: renne (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2010 15:15

Mного добър резултат от AcneFree-Terminator 10, но не зная дали се продава в БГ.

Изпратено: M0NIQUE (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2010 16:28

аз ползвах преди едно кремче на Аvene, казваше се Di Acnel и много ми помогога, пробвай го него smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 14.12.2010 19:44.

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 16 December, 2010 15:26

Акне Аут бг варианта,има я серията по аптеките на Марешки.Последно преди половин година съм си купувала кремчето,струваше към 9-10 лв

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: marinelka (IP регистриран)
Дата: 20 December, 2010 00:31

Да, най-сигурно ще е в аптеките да питаш

Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2011 21:41

Здрвейте !
Искам да попитам а с черните точици как се справяте , какво използвате за да ги премахнете ?

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2011 18:33

Зори, най-добре на козметик се почистват черните точки ,защото след почистване на порите има и манипулация за затваряне на порите,която в домашни условия няма как д а направиш и рискуваш да си създадеш големи неприятности с кожата.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2011 23:23

Има специални пластири за черни точки,продават се в парфюмериите.Залепваш на проблемната зона,после отлепяш,черните точки остават на пластира.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Редактирано 1 пъти последният път 23.06.2011 23:24.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 27 June, 2011 15:53

За да излязат чернит е точки порите трябва да са добре отпушени.И д а се ползва пластир след това трябва да се затвори пората иначе има риск от появяване на пъпки,защото пората не е затворена.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 15:19

Аз съм ги премахвала по този начин,пъпки не са ми излизали,всеки преценява кой способ да използва.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 21:45

Благодаря за инфото!

Изпратено: Kojuharova (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2014 19:30

Аз също ще дам гласче за този препарат на Аvene,Di Acnel. Позната имаше резултат от него

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.