Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Йога
Изпратено: DANI_ (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2010 10:33

Практикува ли някой Йога?Някакви отзиви?!?Захванах се тук с 1 диск с йога и ми се стори много приятно за изпълнение.Дали са възможни неприятни ефекти като разтегнати сухожилия и др?

Re: Йога
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2010 21:53

Не съм практикувала,но се интересувам и аз.
Мисля да се запиша на курсове,кога ще стане това обаче,нямам идея.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2010 16:30

аз ходих до нова година.приятно е,релаксиращо и тонизиращо.но аз си падам по по-интензивните спортове.сега ходя на фитнес,макар че предпочитам аеробика,но фитнеса е до нас и не ми се разкарва в студа по-надалече.между другото винаги съм смятала,че при йогата няма кой знае какво натоварване.това обаче не е така.разтяга се,натоварват се доста мускулите.абе щом имах мускулна,значи е добре.и нали казват ,че всяко упражнение от йогата влияе върху определен орган.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: samira (IP регистриран)
Дата: 18 February, 2010 01:37

Преди се занимавах с йога,но сега вече не,просто нямам време.Понякога сутрин правя бързите упражнения "поздрав на слънцето",които ме зареждат с енергия за деня.

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 18 February, 2010 15:06

Дани, какъв е този диск, можеш ли да напишеш името на филма, че ми стана интересно?
Иначе аз съм пробвала по малко от упражненията, които дават по Фиеста ТВ, много ми харесаха - не са нещо особено като изпълнение, а резултатът от тях ме очарова.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: emiviki (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2010 12:06

И аз преди ходих на йога,дори и като бях бременна,много ми харесва и разтоварва,но сега за съжаление нямам никакво време.Ограничила съм се с фитнес.

Относно разтегнатите сухожилия и прочие,моят ръководител казваше:"Правете колкото можете и ви е приятно!Никакво насилване!"
И аз се заинтригувах от упражненийцата.Купи ли си диска или го изтегли от някъде?

Дата: 22 February, 2010 08:06

[vbox7.com]
Ето за това става въпрос.Много добре ми действа и наистина и този инструктор казва,че всеки прави упражненията кой колкото може.

Редактирано 1 пъти последният път 22.02.2010 08:07.

Изпратено: zhabche (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2010 20:33

Единствените упражнения който правя са Петте тибетеца. Напоследък съм ги занимарила и много ми липсват. Мога да кажа, че са лесни и приятни за изпълнение, и ефекта се появява след най-рано месец ако се практикуват редовно.

ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ!!!

Дата: 27 February, 2010 16:11

zhabche,заинтригува ме и потърсих в гугъл,за това ли става въпрос?:[zashto-kak.hit.bg]

Дата: 27 February, 2010 19:31

Точно за това става на въпрос. Перепоръчвам ги горещо. Ако те интересува нещо питай.

Дата: 5 March, 2010 19:48

Днес ги направих,но само по 12 пъти.Намерих 1 книга с указания за дишането и там пише,че в началото може да се правят по по-малко.Добре се чувствам,но май имам мускулна треска grinning smiley

Дата: 7 March, 2010 19:53

Започва се първо с три повторени, като всеки път се увеличават постепенно.аз започнах така първо с три и всяка седмица увеличавах с две, докато стигна до 21 повторения. Отначало е много неудобно, докато свикна, а още по гадно ми беше да се науча да дишам правилно. Но когато свикнеш дори ще ти стане приятно. Много ми липсват упражненията, но за момента нямам време да ги правя редовно.
Ако те интересува още нещо питай!
Успех и не се отказвай!

Дата: 9 March, 2010 16:38

О,това не го знаех!Май ще трябва да се върна отначало и да започна постепенно да увеличавам.Първото упражнение със завъртането и то ли се увеличава постепенно?

Дата: 9 March, 2010 21:36

По принцип е хубаво всичко да си върви в синхрон. Но трябва да запомиш, че когато правиш упражненията не трябва да се натоварваш много. Правиш повторения докато можеш. Първият Тибетец е най лесен и може да се въртиш докато искаш, но е хубаво да си караш еднакви повторения за всичките упражения. Но ако някой от тибетците те затрудява не се мъчи. И задължително между всеки тибетец правиш три дълбоки вдишвания, както и в началото и края на процедурата.
Ако искаш да знаеш още нещо питай.

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 9 April, 2010 00:22

Записвам се при вас.Винаги съм гледала с пренебрежение на йогата izchervqvane Но сега поради здравословното ми състояние това е единственият спорт,който ми е позволен.А аз съм зависима от спорта...Просто не мога да изпускам парата по друг начин...Не съм се научила smiling smiley Опитах на майатап ето тези тук[www.youtube.com]
И нищо,докато опитвах...Е,учудих се колко съм схваната,и се изненадах как някои неща не знаех,че ги умея smqh Но 15 мин след едни 10мин йога как се почувствах...Приятна топлина в цялото тяло,раздвижена,жива,никакви болки,или мускулна треска!И така се запалих,та след тичането,когато ми го позволят ще включа и йогата.А за сега само йога в нас.Утре ще опитам и вашите упражнения!
Пишете вие занимавате ли се редовно и колко често?

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 9 April, 2010 19:52

Правих Петте тибетеца.Почуствах се доста добре след тях,усетих колко са схванати мускулите ми реално...започвам всеки ден вече.
Инеска,от дадените от теб упражнения разбрах колко голям проблем имам с пазенето на равновесие..,при теб ставаше ли така първия път?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 10 April, 2010 18:12

Само да се поравя за тибетците. Преди всеки тибетец се правят по две дълбоки вдишвания, и след като се завърши с всички упражнения отново се правят две вдишвания.
На скоро ми педложиха едни нови упражения.Казват се "Поздрав към слънцето". Това са поредица от упражнения, между който няма спиране.Ако някой се интересува ето ги описани тук [bglog.net] . А тук има и клипчета как се правят [www.youtube.com]
Инес ще пробвам и упражненията който ти си дала, само да ми се отвори някакво време за мен.
Дани и Зори при вас как вървят Тибетците?

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 10 April, 2010 18:27

zorka Написал:
-------------------------------------------------------
> Правих Петте тибетеца.Почуствах се доста добре
> след тях,усетих колко са схванати мускулите ми
> реално...започвам всеки ден вече.
> Инеска,от дадените от теб упражнения разбрах колко
> голям проблем имам с пазенето на равновесие..,при
> теб ставаше ли така първия път?
>
>
>

Ами,Зори,доста ми притерперваха крачетата smqh
При йогата много ми харесва това,че всеки следващ път става по-добре и по-лесно..Като видя ,че има резултат и се стимулирам.
А вие къде ги правите?Аз в нас,но щом започна да тичам мисля в парка да си ги правя.
Много хубави упражнения давате,не знам как ще смогна ..Всички искам да пробвам.Благодаря! cvete

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Дата: 12 April, 2010 15:00

zhabche,Тибетците не сварвам да ги правя всеки ден,не ми остава време.Тези слънчевите не мога да ги направя така както ги показва този wackoИма ги в по олекотен вариант в началото на клипчето,което съм пуснала.Слънчевите също ги правя не всеки ден,но така се случва,че все нещо правя всеки ден.Усвоих дълбокото дишане и ,когато направя наколко дихателни упражнениея ми става приятно.Въобще от йогата ми става приятно.
In-es,аз съм още в началото и за това и пуснах темата за повече информация.

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2010 15:46

У нас само ги правя упражненията.
Засега правя Тибетците по 6 пъти всеки и тези от на Инес линка,както и едни за бедра пак показани от тази жена.Естесвено не ми се получава идеално,но както казват всичко става постепенно.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.