Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Парфюми
Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2010 04:52

Вчера си купих този

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 24 June, 2010 12:33

Desh, аз бях тръгнала д аго купувам, но след като се доразви, остана миризмата само на круши.При теб има ли развитие или и ти усещаш много крушиsmiling smileyВсеки е с различни възприятия,но ми е интерсно ти как го усещаш ,като го носиш сега.smiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Desh (IP регистриран)
Дата: 25 June, 2010 00:51

Biserka не ми мирише на круши макар че съдържа и такъв аромат Вероятно аз не го усещам в този микс от който е направен парфюма-Pear, Ginger, Vetiver, Patchouli, Clementine, Saffron, loukoum rose, Egyptian jasmine, Indian davana На мен лично ми допада
Това лято използвам също

Харесва ми но не е много траен
И този

Той е от класическите и ми допада също -L'AIR DU TEMPS
by Nina Ricci

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 25 June, 2010 08:27

В момента съм с Флора на Гучи ,подарък ми е и много ми допадна,принципно много харесвам Хепи на Клиник

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 10 May, 2011 17:19

Малко д а вдигна темичкатаsmiling smiley
Какви с ановите ви пролетни парфюми?Кои предпочитате з а сезона?

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2011 20:45

Сега съм на Light blue на долче и габана,но сякаш ми е омръзнал вече и се чудя с кое още по-лятно ухание да го сменя...а ми се ще да е много трайно.

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 10 May, 2011 21:44

Рали, това ми е един от любимците ми и никога не оставам без него, но го използвам само в горещините,защото ми действа много охлаждащоsmiling smiley
За тази пролет въртя тези,но никога не са ми достатъчни:

Наточила съм се и за другите на Narciso Rodriguez,уникални са според моя вкусsmiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2011 22:41

Винаги редувам само по два парфюма.Сега съм с

Nina на Нина Ричи

и L'eauparKenzo

Narciso Rodriguez for her/ много,много любим/
е следващия в списъка ми.Идеално лежерен и закачлив за лятото.Обожавам го просто.

Дата: 10 May, 2011 22:51

Бисерка,сега виждам,че и ти си фенка на Родригез.
Казват,че жените,които обичат еднакви парфюми си приличат и по външност smiling smiley

Дата: 10 May, 2011 23:10

Яяя,Рали! Приятно изненадана съм ,че има фенки на Родригез!Точно "фор хър"едт ми е любимец голям.Стилен,не те "шамаросва",елегантен ,в същото време ,не можеш да го сбъркаш.Имам и розовия"фор хър",но него го преватизира Моникаsmiling smiley
"Фор хър муск" пробва ли го?

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 10 May, 2011 23:20

Не,само розовия.Обожавам го.Това е парфюма,който ме описва най-добре. kokteil
Муск според мен ще е доста силен или греша? Дори не съм го помирисвала.
Така или иначе всички негови ще изпробвам.

Дата: 11 May, 2011 09:14

Рали, Муск-а в базата си е ,като "Фор хър", но по-плътен.Не е онзи силен муск, като в мъжките парфюми.Съвсем ефирно се долавя.Досега не съм срещала толкова добре балансирани парфюми,като при Родригес."Essence",вероятно също ще ти хареса.Чист,елегантен ,с тишичната нотка на Родригес.И той има разновидност във вариант с муск,но първообраза му ми харесва повече.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 16 May, 2011 00:59

Отдавна се каня да попитам някой знае ли парфюм с аромат на вишна. Преди 20 години като бях дете на братовчед ми гаджето имаше Клин Д'ойл , който миришеше така. Още ми е жив в спомените, но не мога да намеря подобен парфюм.

Дата: 18 May, 2011 11:14

Кристи,тези за които се сещам в моемнта и са с добре осезаема вишна са:

Red Jeans -Версаче

Amor Amor Perfume by Cacharel

И двата съм ги нослила и са добри ,като трайност.Пробвай гиsmiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 19 July, 2011 09:12

Амор Амор го знам,приятен,свеж аромат.

Тези дни се обзаведох с два нови парфюма за лятото : Nina Love in Paris & Hugo Boss Femme.
Зимата ще мина на нещо по-тежко.

Изпратено: daniela0108 (IP регистриран)
Дата: 22 July, 2011 12:48

Сега съм си поръчала Light Blue na D&G, нямам търпение да ми пристигне!!smiling smiley Имитация бил но поне е първо качество, поне така ми казаха.....не че разбирам много от тия неща.Затова и влязох да се образовам, изчетох доста материал за другия път шъ знам!

Дата: 22 July, 2011 17:05

Първо качество реплика(имитация)???хахахаsmiling smileyСтига бе.По- добре си купи 1 парфюм оригинален за повечко пари, за да ти носи истинско удоволствие.Ментаците със сигурност ще миришат на нещо си,но никога не могат да са ,като оригиналните.усещането за евтинджос едва ли ще ти донесе прияти парфюмни емоции.
В момента толкова англ.сайтове з апарфюми имат намаления,че всеки спокойно може да си позволи оригинален парфюм на достъпна цена.Тук не говоря за нишовите аромати,то е ясно.

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 22 July, 2011 22:20

Бисе, прати ми ЛС със сайтовете за парфюми. Аз можех и на приятелка да поръчам от безмитния, но още не мога да си намеря парфюм. На морето една рускиня като мина покрай нас и двамата със съпруга ми се обърнахме да миришем след нея - невероятен аромат. Ако се бяхме спрели щях да я попитам за парфюма. Такова нещо ми се случи и зимата във Велинград- видях една мадама как се качва в асансьора преди мене и после като се върна целият асансьор ухаеше невероятно. Искам такъв парфюм - да ме порази!!

Дата: 29 July, 2011 15:53

Кристи, сега ще ти изпратя сайтовете на лс.smiling smiley
Тези мацки ,на които усещаш парфюмите дори след ,като са отминали, използват "шлейфови парфюми". Тоест, невидим воал от ухание се носи след теб ,като шлейф.Обикновено такъв шлейф остават термоядрените парфюми,но има и нежни шлейфови аромати. Много зависи от самата кожа,за това е най-добре да си намериш мострички от по 1-2 мл са.Като едно времепните розови мускалчета,но с пръскалце. В чужбина ,като си купиш парфюм и ти дават поне 4-5 симпълчета от новите аромати,които са излезли.
Абе, много ми е любима темата за ароматите, тъй ,че пардон за дългия постwinking smiley
Ако решиш да пазаруваш от чужбинските сайтове,задъжително плащай през ПейПал системата.В случай,че има проблем с доставката или е загубена пратката или друг проблем, можеш д аотворип диспут там ,те си проследяват какво се е случило с пратката и ти връщат парите. А и не си пишеш никъде по сайтовете номера на картата при директно плащане с дебитна или кредитна карта.

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 8 August, 2011 22:40

Бисе, сподели повече за тези шлейфови парфюми. Дай пример за някой. Има ли ги в нашите магазини?? Този уикенд в МОЛа в Бургас ми пръснаха 6 тестера, но пак не можах да си избера, уфффф.

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.