Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Моля, препоръчайте ми крем за лице!
Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2010 10:24

Момичета, кажете какъв крем за лице да използвам? Трябва да е нещо за млада, чувствителна кожа, аз съм на 32 години. Щеше ми се да е на ВИши, понеже съм доволна много от тяхната козметика. Но незнам кой крем за каква възраст е, разгледах в сайта им, никъде не пише. Дайте ми съвет!

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Re: Моля, препоръчайте ми крем за лице!
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2010 11:08

На 32 не е ли добре да се ориентираш към хидратиращи кремове против първи бръчки?
Относно Виши,дълги години използвах тяхната козметика,но за мазна кожа.
Сега преминах на Клиник,по-добри са от Виши,гарантирам ти.
Относно крем живо препоръчвам ето този,който е против появата на първи бръчки,силно хидратиращ и със слънцезащитен фактор.Има го за всички типове кожа.
Най-добрият,който съм използвала досега.

Lilypie Kids Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 16.03.2010 12:03.

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2010 11:32

Този го дават след 30 години,за борба с първите бръчки.Смятам,че той е най-подходящ за теб,щом предпочиташ Виши.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 16 March, 2010 14:55

Благодаря, момичета! Ще се поинтересувам от кремовете, които ми предлагате! smiling smiley

Lilypie

Изпратено: emiviki (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2010 22:35

А до каква цена?

Дата: 31 March, 2010 14:54

Купих си този, на Виши, който ми предложи Нико2009, ами 47 лв. беше. Цената няма значение, просто искам да е качествен - засега съм доволна от този, който взех. Но не е лошо да споделите вие какви кремове ползвате за лице? smiling smiley

Lilypie

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 31 March, 2010 18:59

Аз досега ползвах на VICHY-thermal fix,дано да го написах правилно,но той е само хидратиращ,а на мен също ми трябва крем за борба с първите бръчки и съм се насочила точно към този,който ти препоръчах,смятам следващия ми крем да е той.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 10 April, 2010 11:56

Последно ползвах този на Ести за комбинирана кожа заедно със серум за минимизиране на порите много съм доволна!(Естествено ти можеш само крема да си вземеш)

Преди да си купиш крема най-добре да поискаш мостричка да го пробвах,не всички кожи са еднакви

Дата: 10 April, 2010 15:04

Да взема да ги пробвам ли?
Дали е подходяща серия за 27 годишна жена?
Много ми хвалят тази марка,а гледам из Щатите е и силно разпространена.

Дата: 10 April, 2010 20:23

Ralito Написал:
-------------------------------------------------------
> Да взема да ги пробвам ли?
> Дали е подходяща серия за 27 годишна жена?
> Много ми хвалят тази марка,а гледам из Щатите е и
> силно разпространена.
>
>

Рали,аз съм малко по-малка от теб,подходяща е!

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 11 April, 2010 03:13

Рали,хубав е този на "есте лаудер"сега в момента го има цял комплект като спешьл.ето този е ..има го вьв всеки мол и струва $50 целия комплект(сьщо можеш и да си го порь4аш он лаин от саита на есте лаудер и е безплатна доставката)smiling smiley

Дата: 11 April, 2010 11:08

Рали,не се вижда картинката а $50 си е страхотна цена,на мен само крема ми струваше приблизително толкова

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 11 April, 2010 15:06

оп,нещо не е излязала снимката..пак ще опитам..извинявам се

Дата: 11 April, 2010 16:25

А серумчето е от 15 мл сигурно

Дата: 11 April, 2010 16:33

Навих се,утре ще отида до Сефора,за да си купя комплекта.
От Клиник съм супер доволна/аз и за Виши се бях зарекла да не ги сменям никога/,но ще разнообразя с тази марка.
Серума е от малките размери,в сайта на Есте Лаудер стандартният грамаж струва $120.

Дата: 12 April, 2010 17:31

Готово,пуснах поръчка от сайта на Есте Лаудер за комлекта и естествено,не се ограничих само с това grinning smiley
Купих си и един гел за отмиване + лосион за мазна кожа.
Освен,че доставката е безплатна,има и два подаръка по избор.Избрах си сенки и огледалце.

Ей,дай ми цял ден да се ровичкам в такива сайтове.
Гримове не ме вълнуват особено,но за козметика за лице и тяло си умирам просто. thumbs up smiley

Дата: 16 April, 2010 05:55

Поръчката дойде днес.
Намацотих се сега с гел за отмиване и нощен серум,но него и крема за околоочния контур/и двата против бръчки/ ще пласирам на майка.
И очаквам нещо от рода на :
"Каква е тази куче марка,не е ли Нивеа какво ми я хвалиш?" smiah

Estee Lauder

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 16 April, 2010 21:10

Рали, защо няма да ползваш този за околоочния контур, не е ли хубав?

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: garbo (IP регистриран)
Дата: 17 April, 2010 17:32

Рали,кое серумче е ,че не го виждам много добре на снимката?
Ако е това Advanced night repair,Synchronized recovery complex-имам мостра и го ползвам вече няколко дена и за сега ми харесва и не запушва порите.

baby

Дата: 17 April, 2010 19:58

Да,същият серум е.В комплекта е 15мл.
Рали,не че не са хубави продукти,и крема за околоочният контур и серумът са за зряла кожа и против бръчки - гама,за която ми е рано още/което не ми попречи да ги пробвам няколко дни де/.
Кремът наистина е страхотен,кожата ми е мн мека и нежна на допир/но и Клиник крема ми действа по същия начин/.
Най,най съм доволна от геловете за отмиване/двете тубички най в дясно/,много пенливи,икономични и си оправдават цената,лек,свеж аромат,кожата е чиста и мека.
Лосиона още не съм го пробвала.
Сенките вчера за първи път ги използвах..ами,за 7 часа навън все едно току що съм ги нанесла.

Много качествена марка,смятам да продължа с нея поне година и да разнообразя с повече продукти.
Др седмица ще си купя за проба и някоя маска за лице.
За разлика от Клиник обаче гамата им продукти като,че ли е по-ограничена.Нямат мъжка серия,серия за акне.Иначе по ценова гама са на едно ниво,един клас козметична марка.

Сигурна съм,че има момичета с по-богати впечатления от Ести Лодер,могат да се включат с инфо.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.