Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Моля, препоръчайте ми крем за лице!
Изпратено: emiviki (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2010 12:12

Аз доста неща съм ползвала и ползвам на Ести и бялата козметика най-много ми допада,точно като за моята кожа ... и фдт-ните им са страхотни и сенки имам,които като си ги сложа и цял ден седят,гланцовете не са нещо впечатляващо,но стават.Наскоро си взех и една спирала,която не слепва миглите и на пипане не са твърди,доста издръжлива не се разтича,но и в същото време с хубав лосион много лесно се сваля.Продуктите за измиване и почистване също са супер,след раждането на Виктор и серума за бюст изпробвах,уникални продукти!Пробвай,няма да съжаляваш!

Рали,то май не само моята майка намира Нивея за много качествена козметика.Бях и взела един крем на Кларинс и тя каза,че бил гола вода,виж Нивея е номер едно!

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2010 16:52

Друго поколение са явно.
Отказала съм с майка вече,защо да давала 30 лв/за нейната заплата е смешна сума/ след като крем за 15 лв й вършел същата работа? eye rolling smiley
Откакто се помня,все се мацотя и поддържам,на принципа съм,че колкото по-скъпо,толкова по-качествено и хич не ми се свиди.Имам ли-давам.

В този ред на мисли,навих се и за дневния серум.
Казваш,че наистина ефикасен и свива порите?
Предполагам,че трябва да се използва продължително време за ефект,затова да взема най-голямата разфасовка?

[www.esteelauder.com]

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: emiviki (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2010 19:14

Амии аз си взех 30 мл и май ще ми стигне за крем и половина,много е икономичен

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 17 May, 2010 19:55

И аз си взех този от 30 мл + хидратиращия крем.Не се стърпях само с едно серумче grinning smiley Маски
Въобще страшно доволна съм от Ести Лодер,имам чувство,че лицето ми сияе.Смятам дълго време да не сменям марката.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: мария нейкова (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2010 09:37

здравейте на всички бъдещи и настоящи мами!сигурно има мами които имат проблем с кафевите петна по време и след бременност,моляви кажете ми как сте се отървали от тях,аз имам кафеви петна от първата бременност и сега от втората направо ужас незнам с какво да ги махна.пробвала съм различни видове избелващи кремове,но резултата е нулев.благодаря ви предварително.

Изпратено: catherine (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2011 13:09

Аз напоследък се зарибих по една японска марка, кожата ми е нормална, само през лятото в по-горещо време се омазнява леко. Купих си от магазин Дъглас крем от тази линия [@] препоръчаха ми Advanced Supervitalizer и кожата ми определено се освежи значително. Чак свекървата забеляза промяната. Много е подхранващ, като елексир за кожата. Препоръчвам ви го. Използва се сутрин и вечер, така че не се налага да купувате два крема.

Изпратено: daniela0108 (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2011 16:04

Много съм доволна от бялата серия на д-р Тайс.Имам суха кожа, но кремчето ми действа много добре
исках да ви сложа снимчица, но не успях затова поствам линк, за мамите с проблемна кожа като моята smiling smiley
[@]-

Редактирано 5 пъти последният път 15.08.2011 16:13.

Изпратено: pavlina_24 (IP регистриран)
Дата: 1 November, 2012 23:46

Аз ползвам козметичната серия на Nature Being с мед от манука. Видимо подмладяване на кожата, пъпките изчезват, петна, възпалнения, омазняване- всичко изчезва. Много съм доволна!

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.