Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Обща тема на клуб "Хубава жена" kokteil
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 31 May, 2010 21:37

Ако имате някакви колебания или просто търсите съвет за даден продукт : грим,козметика,марки,мода,прически - пишете тук.
Споделете за промоции или намаления,за качествени и изгодни продукти,от който сте доволни,за последните ви покупки...

Re: Обща тема на клуб "Хубава жена" kokteil
Дата: 31 May, 2010 21:43

Нека задам първият си въпрос.
Четох днес за печатите за нокти.Макар да не обичам да се занимавам с лакиране и маникюр,признавам,че изглежда забавно.

Има ли някой,които е използвал печати за нокти,нека сподели.
Бавно ли става?

Печат с Konad /страхотно/

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 00:02

Рали, такива печати не съм ползвала, но да си призная не съм много веща в маникюра sram
Но тук като че ли тези нарисуваните картинки не са вече много на мода, гледам че всички носят ярки цветове, но без рисунки. При вас как е?

А иначе за продукт от който съм доволна - спиралите на maybelline - преди купувах много по-скъпи марки, но такъв страхотен ефект като на maybelline не бях получавала. Определено съм много доволна - а тази ми е любимата.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 06:09

Писанка и аз сьм много доволна от Меибьлин..даже гледах тук професионални гримьори,цялата им козметика беше шанел и ив сен лоан,но спиралите им вси4ки бяха на меибьлинsmiling smiley
ина4е за марки само от American eagle & gap пазаря от 2 години за мен и децата ,имам карти,прявя седми4ни сметки и ми дават такива намаления от там,4е ми излиза по ефтино от тях да купя,от колкото от наи-ефтиния магазин тук..ина4е обувки и 4анти наблягам на италианските кожи и модели,но нямам предпо4итана марка...това е ,друго не се сещам,ще допьлвам послеwinking smiley

Дата: 4 June, 2010 10:59

На мен снощи ми дойде втората поръчка от Ести Лодер.
Този път наблегнах на гримовете.
Мога да кажа,не си фантазирам,че за два месеца употреба,лицето ми сияе.Препоръчвам.
Едиствен минус - гамата им продукти не е толкова богата както Клиник,но за сметка на това продуктите им против бръчки са впечатляващи откъм разнообразие и цени.

Друго,което ме фрапира - от любопитство надникнах в бг сайтове.Кремове,които в официалният сайт на Ести вървят по $60,в Бг се продават за 130-140 лв. eye rolling smiley

Ето нещата ми,снимките са от мобилен,затова и качеството не е топ.

NYC #25

NYC #26

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 19:50

Я и аз да питам мамите, които нямат голям бюст-с кои сутиени постигате ей такъв ефект:

освен да е повдигащ, ако си вземе човек по-голяма чашка повече ли повдига, или трябва да е по-малка-това мислихме с една приятелка вчера, с която сме от тези, които си ползват подплънките на сутиените lud smqh

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 4 June, 2010 19:54

на Виктория сикрет РАЛИ,4АшКАТА ТРябва да е то4но твой размер,нито по голяма,нито по малка...аз сьм 38с или 36д (зависи от стила на сутиена)winking smiley

Изпратено: мама Аглика (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 20:05

Трябва да бъде твой размер. Но модела е от значение. Например La Senza предлага Double Push Up Bra. Добавям и линк, който обаче може да се вземе за комерсиален, така че го изтрий, ако се налага, Рали. Но мисля, че това е точното, което търсиш.

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Редактирано 1 пъти последният път 04.06.2010 20:15.

Дата: 4 June, 2010 20:19

мама Аглика Написал:
-------------------------------------------------------
> Трябва да бъде твой размер. Но модела е от
> значение. Например La Senza предлага Double Push
> Up Bra. Добавям и линк, който обаче може да се
> вземе за комерсиален, така че го изтрий, ако се
> налага.

Момичета, много ми се ще да стоят линковете, но не е разрешено. Надявам се не се сърдите-разбираме се така-да пишем точно имената както аглика е написала, само едно копи пейст в гугъл стига да ни излезе сайта, от който се продават продуктите и да разглеждаме. ако не успеете да откриете, тогава пишете в темата, ще измислим решение.
Иначе благодаря на всички ви,че се стараете да слагате снимки!
Хайде стига съм спамилаsmiling smiley
Ами добре тогава да питам точно-как разбирате коя точно чашка е за вас-в смисъл аз сега не знам дали съм с или в и много ме вълнува въпросаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 4 June, 2010 20:39

ами аз винаги си мислех ,4е сьм една 4ашка по-малко и много трудно ми пасваха сутиени,все нещо не ми отговаряха ..и ведньж отидох вьв магазина на Виктория сикретс и там ме мериха и ми казаха кои размер сьм..ако отидеш Рали он-лаин на страницата на Виктория сикрет те ти казват как да се измериш и коя големина си !

Дата: 9 June, 2010 23:18

Въпросните печати на Конад са вече в мен.
Една снимка от днес.

От Nail Art

Редактирано 1 пъти последният път 09.06.2010 23:28.

Дата: 10 June, 2010 09:38

Рали, дай да видим ако си си направила ноктите smiling smiley
Лесни ли са за ползване?

Дата: 11 June, 2010 17:54

Да,много лесни са за употреба.Трябват обаче специални лакове за печати - Конад,Нюбар.
С другите с тънка четка за нейл арт също става,но цветът не е много наситен.
Ето една снимка от преди малко,не се е получила супер,но други нямам под ръка.

От Nail Art

Изпратено: suzigr (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2010 10:25

Аз не успях с тези печати и си рисувам сама,но само на един нокът,колкото за разнообразие.Днес съм с това,не стана много добре,но утре друго...

[veselunka.multiply.com]
[www.flickr.com]
[www.facebook.com]

Дата: 15 June, 2010 13:49

Сюзи,Конад печати ли използваш или другите?
Защото чета,че на евтините има незабележимо фолио,което трябва да се отлепи,за да успееш с печата.Иначе никога няма да се получи.
Другото уловка е,че улеите им са много плитки.Някои момичета ги оправят с пилата.

А аз,защото съм саката в ръцете,затова избрах по-лесният вариант.Получават се,но и си плащаш цената.

Дата: 17 June, 2010 20:37

сузи,много готина е станала рисунката, браво!
майка ми се е прави с обикновени печати и много хубаво й се получаваsmiling smiley
аз искам пък да отида на ноктопластика, но да видим кога ще отделя пари за товаsmiling smiley

Дата: 20 June, 2010 18:25

Накой ползва ли кремообразни сенки за очи/малко са като червило като консистенция/ и на каква основа ги поставя, за да не се събират?

Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2010 15:12

Здравейте!
Искам да попитам някой дали е ползвал ампулите Денисе Плацента + и таблетките фитовал , пртив косопад? Страшно много на кичури ми пада косата в чудо съм се видяла ... моля споделете мнение,съвет. Благодаря!

Дата: 7 August, 2010 18:08

Зори, не съм ползвала от тези ампули, но знам че рициновото масло помага много при косопад. Аз преди ползвах да ми се заздрави косата, разреждах си го с шампоана и при всяко миене на косата хубаво втривах в корените...Ето това намерих в нета за повече инфо..

[www.malkitaini.com].

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2010 21:15

Ralito Написал:
-------------------------------------------------------
> Нека задам първият си въпрос.
> Четох днес за печатите за нокти.Макар да не обичам
> да се занимавам с лакиране и маникюр,признавам,че
> изглежда забавно.
>
> Има ли някой,които е използвал печати за
> нокти,нека сподели.
> Бавно ли става?
>
> Печат с Konad /страхотно/
>
> Аз си купих един много прости4ък и сигурно не е от тези за които говориш, но представлява една метална пластинка в кръгла форма на която има разни там цветенца сърца издълбани в метала. Там уж се слага лак с 4етката и после с пе4ат4ето се натиска и после на нокътя абеееееее хи4 не го знам как става ама с много зор се сдобиваш с пе4ат4еsmiling smiley
>

Lilypie Pregnancy tickers

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.