Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Днес си купих...podarak
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2010 11:54

Преди имаше такава тема и всеки път като влезнех, ми се пълнеха очите с красиви женски нещица...а да не казвам колко идейки съм си откраднала за себе си winking smiley
Хайде пак да почнем да си се "хвалим" кой какво ново си е напазарил smiling smiley

Аз нямам с какво да започна темата, защото от два дни не съм излизала от къщи, но ще гледам в скоро време да се реванширам smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Re: Днес си купих...podarak
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2010 12:36

Хубава тема,с надежда клубът да се размърда малко.
А аз още съм в питанка за въпросните печати на Конад.
С моите две леви ръце се чудя дали ще ми се получават добре картинките.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: мама Аглика (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2010 14:46

Ralito Написал:
-------------------------------------------------------
> Хубава тема,с надежда клубът да се размърда
> малко.
> А аз още съм в питанка за въпросните печати на
> Конад.
> С моите две леви ръце се чудя дали ще ми се
> получават добре картинките.
>

Прости невежеството ми, Рали, ама к'во ще рече "печати на Конад"? Малко разяснения, не биха били излишни струва ми се!

Иначе, поздравления за темата! И аз много я харесвах и въпреки, че не съм участвала, честичко съм надничала именно на това местенце!

Аз собствено, пазарувах тези дни. Главно бельо и летни пижамки. Не съм снимала, затова и не показвам, но мога само да отбележа, че този път "изневерих" един вид, на вечните за мене La Senza и Calvin Klein и открих новото си амплоа (брей, как прозвуча само!smiling smiley) в един новооткрит Aerie - клон на популярните American Eagle, но само с дамско представяне и в малко по-фантазе светлина от традиционната за въпросните.

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Редактирано 1 пъти последният път 02.06.2010 14:47.

Дата: 2 June, 2010 20:25

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2010 08:40

сега като се замисля последно си купих главно гримове и козметикаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2010 19:53

Присъединявам се към почитателите на темичката с две покупки:
Сандалки от вчера:

Бели скини дънки:

Вие стеsmiling smiley

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 3 June, 2010 22:36

Нико, страхотни покупки - и дънките и сандалките много ми харесват!

Аз да ви се похваля какви очила си взех преди няколко седмици и една блузка си взех вчера, но още не съм и направила снимка smiling smiley

Дата: 3 June, 2010 23:07

Страхотни очила.
Впрочем днес разглеждах един сайт,има намаления на марки и очилата на Шанел са на $50.Блузи и поло на Бърбъри за $30-40,Армани за $20.
Ако има заинтересовани мога да го дам.

А сандалките на Нико ми изглеждат много удобни и леки.

Дата: 3 June, 2010 23:47

Нико, сега се позагледах по дънките и етикетчето ми се стори познато. На НМ ли са? Аз преди работех в един тяхен магазин и са ми страшно любими като марка...та и затова веднага разконспирирах етикета smiling smiley Ти от Бг ли си ги купуваш?

Дата: 4 June, 2010 00:05

Писанка,да,на H&M са.И аз много им харесвам нещата като стил,точно по моя вкус са smiling smileyТук не съм виждала техен магазин,купувам от Ибей.

А твоите очила са страхотни,цветни,точно за сезона, ,а панделката отстрани е много закачлива uspeh

Ралито,наистина сандалките са много лекичкиsmiling smiley

"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Редактирано 1 пъти последният път 04.06.2010 00:07.

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 06:28

нико и писанка,страхотни покупки,ние ще ходим на по4ивка и си купих доста дрешки ,но нищо по интересно не се сещам, 4е да показвам..имам няколко 4анти(нещо се запалих по тях)през последните седмици.ето няколко

и тези о4ила

Дата: 8 June, 2010 15:55

Днес ми донесоха поръчката печати на Конад,и отделно си взех лакове.
Много добре се получават,но си трябва практика за прецизно нанасяне на картинката.
Ще направя снимка тези дни и ще дам линк.

Дата: 11 June, 2010 20:45

Леле Рали, толкова много чанти бива ли...swoon Шегувам се smiling smiley...със здраве да си ги носиш smiling smiley

Аз днес си поръчах долните две блузки от интернет - взех си ги повече за работа, но мисля че и с дънки ще стоят добре smiling smiley

Дата: 12 June, 2010 08:33

Писанка,честито,много са сладки,и аз мисля че спокойно могат да се съчетаят с дънки,втората по ми харесва,особено цвета-едно такова сиво-синьо,поне така ми изглежда.

Рали,много хубави чанти,а очилата са супер.

Аз онзи ден излязох уж на шопинг,ама се върнах с празни ръце,нищо не си харесах sad smiley Е,накрая от нямане накъде си купих чаршафи за спалнята,ама то не се брои grinning smiley

Изпратено: мама Аглика (IP регистриран)
Дата: 12 June, 2010 15:34

Купих си нови очила за този сезон, пак Bolle.

Как успявате да пазарувате през Интернет, не мога да си обясня? Аз, докато не докосна материята, докато не видя качеството ѝ, изработката, въобще не мога да купя каквото и да е.
Пък без да пробвам дрехата - абсурд! Даже най-обикновената фанелка или пижама не купувам без проба...

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Дата: 13 June, 2010 20:46

Мама Аглика, много са хубави очилата и на теб си мисля че наистина ще ти стоят страхотно smiling smiley
За онлайн шопинга, ами напоследък почти за всеки продукт има малко видео и така наистина се придобива по-истинска представа за материята, качеството и въобще как стои дрехата, а пък в най-лошия случай се връща. При нас и доставки и връщания са безплатни, така че общо взето няма какво да се губи.
И аз си предпочитам да си се поразходя по магазините, но като не ми остава време това е доста добра алтернатива smiling smiley

Аз в петък си поръчах и ето тези блузки, пак от интернет...почнаха вече разпродажбите и нямаше как да не се възползвам smiling smiley

Изпратено: Rumina (IP регистриран)
Дата: 18 June, 2010 17:19

Ралито и Писанка, дайте някой сайт от тези които пазарувате????

Дата: 18 June, 2010 22:19

Руми, писах ти на лични, че тук май не може да се дават имена на магазини, че се прави реклама.
Аз днес пак пазарих....тук почнаха разпродажбите и направо си е грехота да не се поглезя малко grinning smiley
Ще направя снимки утре и ще пусна...а вие мадами, похвалете се с някоя нова покупка smiling smiley

Дата: 19 June, 2010 00:03

mai ne]o ne mi izliza postampak ]e gi sloja pokupkite,ako ne se vijdat,po kasno pak 6te probvam

Редактирано 2 пъти последният път 19.06.2010 00:09.

Дата: 19 June, 2010 00:06

Ох,Миме тези разпродажби са наистина...ужас,не могат да се подминат
ние сме ходим на по4ивка след седмица и тези са ми в4ерашните покупки

Руми,не разбрах за саитвете ,които искащ да видиш мен или другото Рали питаш..ако питаш мен ще ти напиша на ли4ни от кои саитове пазарувамsmiling smiley

Модератор: Покупките на Рали може да видите на другата страницаsmiling smiley

Редактирано 2 пъти последният път 19.06.2010 16:22.

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.