Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Днес си купих...podarak
Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2010 00:57

Рали, пак не излизат снимките, само долницата на банския виждам аз - не знам защо така confused smiley
А пък за покупките за почивка - и аз така...другата седмица заминавам за 4 дни малко на море, и уж това ми е оправданието за пазар, но аз май напазарих да изкарам не 4 дни, а 40 дни grinning smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2010 04:33

Миме,ще пробвам пак winking smiley

Дата: 19 June, 2010 04:44

Дата: 19 June, 2010 04:51

Дата: 19 June, 2010 11:00

Рали, страхотни покупки...и двата чифта дънки много ми харесват и сандалките също, но обувките са ми абсолютния фаворит...точно такива искам и аз...я пиши от къде си ги взе smiling smiley
Със здраве да си носиш новите покупки и весело изкарване на почивката...после нали знаеш...ще искаме снимки.
На мен днес ми доставиха първите блузки ( тези дето си ги бях взела за работа) и познайте...нито една от двете не ми харесва sad smiley - съвсем различни са и като материя и като цвят от това което бяха в интернет...ще ги връщам, то е ясно, но Аглика май ще излезе права за онлайн шопинга winking smiley

Изпратено: мама Аглика (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2010 15:53

Ми..., аз не мога през Интернет. По-добре да си карам със старите дрехи, отколкото да гадая от картинките на екрана. Нито козметика, нито дрехи, нито обувки или чанти, защото все ми се струва, че истината е друга.

Аз пазарувах тези дни също. На мене пазаруването ми отнема часове, затова и малко неща купувам.

Ето сега, това е от любимия ми Gap:

Съчетах тази блуза с една бяла жилетка, този път от Aerie..., но нещо не мога да кача картинка, ще пробвам по-късно.

Рали, Американ Игъл е и мой фаворит, купувам си летни дънки от там. Твоите неща са прекрасни!

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Дата: 19 June, 2010 16:25

Аглика,много е хубава блузката,аз само от Американ игьл и Гап си купувам неща,защото си знам мярката там и стила ми допада,пьк ако не ми харесат и двата имат магазини на мола до нас и винаги там мога да врьщам нещата....пьк и тези 2 магазина така са ме "атакували"тькмо си казвам,4е нищо не ми трябва ве4е и само купони ми пращат..ето примерно сега от Американ игьл тези неща,които си купих бяха оригиналната цена по $40 пар4ето,но аз си купих всики тези неща +още 2 4ифта сини дьнки(но не ги снимах)за общо $108..което според мен си е добре ,за вси4ки тези неща..ина4е Миме саита нали не се пише тук но на 4и4ко гугьл като напишеш American Eagle ще излезеwinking smileyблагодаря ви за милете думи моми4та!

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2010 16:30

Rumina Написал:
-------------------------------------------------------
> Ралито и Писанка, дайте някой сайт от тези които
> пазарувате????
>
>

Правила, условия и указания за използване на клубовете

Не се допускат недоговорени рекламни теми, скрити и явни реклами. Ще се трият всички линкове, които водят към сайтове, в които може директно да се закупи/поръча/ стока и/ли услуга без оглед на нейния вид.

Моля,дами, темата е страхотна, да са ви честити придобивките, и да продължаваме да спазваме правилатаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Редактирано 1 пъти последният път 19.06.2010 16:33.

Дата: 19 June, 2010 17:04

Да, Рали! Това с намаленията и купоните е много предизвикателно, но аз не му се поддавам.
Оказа се, че харесвам неща, които все още не са в намаление, а купувайки намаленото го правя заради цената повече, а не заради това, че ме грабнало...
Ох, сложно се изразих, но се опитвам да обясня точно какво изпитвам и в единия и в другия случай.
Купувам по-малко, но само това, което наистина ме завладее. Оказа се, че по-малко пари ми коства, независимо, че не е в разпродажба, а и не задръствам гардероба си, абе... по едно време от разпродажби се оказа, че преливам от дрехи, които не ми се носят и така... smiling smiley

Сега се опитвам пак да кача картинка на бялата си жилетка от Aerie:

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Дата: 21 June, 2010 23:23

Аглика, много ми харесват и двете ти покупки - много изчистени и свежи smiling smiley
Ето и моите от миналата седмица, някои даже вече ги подносих smiling smiley И една рокличка взех за Нати.

Дата: 22 June, 2010 16:59

Писанка, добре си се погрижила за гардероба си!
Ти обичаш тесни дънки, виждам, че такива си си купила, а тези, които са хванати с ластична лента долу са нещо ново явно. За първи път виждам такъв модел.
Аз предпочитам свободни в ханша дънки (ще кажа под секрет, че понякога съвсем умишлено си купувам с два номера по-големи от моя, но специален модел, който търпи такива волности), нося ги стегнати със спортен колан ниско долу, на ханша, така изглеждат малко увиснали и ми е страшно удобно. Всъщност..., такива тричетвърти летни панталони си купих от Американ Игъл, нося ги увиснали и даже навивам небрежно крачолите им, за да ги вдигна малко над коляното. Удобно ми е и много прохладно...
...
Рокличката на Нати е прекрасна! Да я снимаш с нея! smiling smiley

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2010 17:22

Момичета,страхотен шопинг сте направили,честити ви придобивки,всичко ми хареса smiling smiley От мен една клубна блузка,смятам да я слагам с бели дънки или с черен клин,взех я за вечерни излизания:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 23 June, 2010 03:47

Нико ,много интересна блузка...много сладкаsmiling smiley
Миме,страхотни неща си накупила,2рите дьнки са ми фаворит..даже с тях и 4ервената блуза те видях вьв снимките от лятото в теми4катаwinking smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2010 08:43

Ауу Рали банския е убиец много ми допадна,а ти си Мисис "Деним" жената с гардероб от дънки все една такава асоциация си правя grinning smiley Блузката корсет вярно много оригинална smiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 30 June, 2010 09:51

Радвам се,че ви допада блузката с корсета smiling smileyИмам още три нови придобивки от тази седмица,които са вече подносени,само пуловерчето не е:

"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Дата: 11 July, 2010 14:55

Това е от днес:

Изпратено: suzigr (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2010 08:34

Момичета добро утро.Търся си спешно бяла или черна жилетка,не успявам да намеря някой да е виждал някъде.После ще показвам какво си купих вчера и съм много доволна че най после успях да купя и нещо за морето.

[veselunka.multiply.com]
[www.flickr.com]
[www.facebook.com]

Изпратено: suzigr (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2010 13:37

Да си призная че не нося почти рокли,но детето много я хареса и каза че ми седяла страхотно и за това си я взех,дано се престраша да я сложа на морето...

[veselunka.multiply.com]
[www.flickr.com]
[www.facebook.com]

Дата: 18 July, 2010 14:04

Suzigr,страхотни дрешки си си взела,много наситени цветове,слънчеви,точно като за лятото uspeh А за жилетка идея нямам,в този сезон малко трудно да се намери нещо връхно по магазините.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 21 July, 2010 17:43

Ауу, ама какви са тези красоти тукаsmiling smileyНе съм влизала в темата от 100 години и ахнах от придобивките виsmiling smileyДа си ги носите със здраве и кефsmiling smiley
Рали, страхотнис а белите панталони! thumbs up
Сузи, що ти трябваше да качваш снимка на тези дънкиииии!?Сефа ще ти досаждам,докато не ми кажеш от къде ги купиsmiling smileyИскам и азззззззззззззззззззззззззз smoking smiley

[galeria.biberonbg.com]

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.