Хубава жена : © Български Бебе Център
Подготовка за студеното време
Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2010 18:14

Момичета, какви процедури за визията си предвиждате с наближаването на студа?
Аз засилих наново присъствието си във фитнеса, за да не се отръскам по никое време на годината-спортът ме тонизира.
Скъсих си малко косата, купих си нова маска за коса, мисля да си взема по-силно хидратиращ крем, който придава тен-харесала съм си един на Ейвън.
Трябва и палто да си взема за тази зима, но идея си нямам какви стилове се очертават за идната година-ще ми се нещо, което да мога да нося и с дънки, и с пола, и то да не е такова, което ще се окаже демоде догодина.

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Редактирано 1 пъти последният път 06.10.2010 18:36.

Re: Подготовка за студеното време
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2010 20:00

-Лицето - Запланувала съм няколко домашни пилинг с 40% гликолова киселина и няколко сеанса с 12.5% ТСА /може и 8%,колебая се/,но преди това ще подготвя кожата с Alpha Hydrox продукти.
За козметика - оставам на Еstee Lauder,но ще добавя повече органик и серуми.

-Също ще намаля косата,нова прическа,запазвам същия цвят обаче.
-Увеличавам дозата витамини,олиго елементи и компания.
-Спорт - мързелива натура,не обичам да спортувам...ако остане време ще минавам през залата.
-Почивка-плаж в Маями през януари/февруари.
-Гардероба ще подновявам основно,повечето миналогодишни дрехи са ми широки.И обувки ми трябват топли,елегантни и удобни.

За това се сещам на прима виста,с времето може да изкочи нещо.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 10 October, 2010 22:48

Йога!!! Това ще ми е спортът тази зима. Косата - само връхчетата - пускам дълга от 2-3 месеца. А козметиката - поръчах си вече крем за 35+, че декември ги навършвам колкото да ми казват,че не ми личи!!

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 12 October, 2010 13:07

Не полагам кой знае какви грижи, освен за кожата на ръцете. Имам зверска алергия от студеното време и всяка минута изпразвам поредната туби4ка с крем. За сега за успешно лекуване не съм 4увала.

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: Rumina (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2010 10:13

И аз имам проблем с ръцете - кожата ми е суха и така гадно се напуква, че кръв тръгва и са като на някоя стара баба!
Лило, при теб така лие!

Дата: 14 October, 2010 15:07

Да мила, направо не се трае, щипе, боли, сърби. В аптеката попитах имало едно мазило което е от рода на антибиоти4ните препарати, и помагало,колкото крем за ръце помага ама хайде. Жената в аптеката ми каза 4е има студова алергия на лицето и няма оправия. Абе запасяваш се с крем и готово. Пък и аз много препарати ползвам и от там още по зле ми стават ръцете. В най-студеното време ръката ме боли 4ак до лакътя, тогава вси4ки се вклю4ват в миенето на 4инии щото ина4е луда работа

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2010 22:30

Има най-различни формули за студено време + алтернатива са продуктите за много суха кожа и за всяко портмоне.
Аз лично нямам впечатления,но съм чувала хубави отзиви за гамата колд на Авен.

[www.infomagazine.com]

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 15 October, 2010 12:12

Благодаря Рали ще се разтърся за тях, ама по-принцип ми трябва само крем за ръце, друго вси4ко ми е наредsmiling smiley

Изпратено: marinelka (IP регистриран)
Дата: 20 December, 2010 00:32

Камината, виното и добрата компания са най-доброто нещо да правиш през зимата... или поне през почивните дни, за останалото не знам... confused smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.