Хубава жена : © Български Бебе Център
Удължаване и сгъстяване на коса!!!!
Изпратено: gali53 (IP регистриран)
Дата: 14 January, 2012 21:54

Доста се рових из нета,много противоречиви мнения срещнах.Затова пускам темичка тук.Винаги съм мечтала за дълга коса-не прекалено.Моята е среднорядка,бавнорастяща и не мога да я оставя под раменете-расте до едно ниво и после изтънява и спира да расте.Някой ден мисля да си я сгъстя и удължа-живот и здраве.Но искам докато този ден дойде да съм събрала достатъчно информация.Интересува ме всичко-от къде да си намеря естествена и хубава коса,кой метод за поставяне да избера,цени и т.н......абе с една дума-всичко.Ако някой знае или е пробвал пишете!Дано се получи хубава темичка!

[youtu.be] -В ПАМЕТ НА ГЕЦАТА-ЛИПСВАШ НИ УЖАСНО МНОГО!!!

Re: Удължаване и сгъстяване на коса!!!!
Изпратено: nalan91 (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2012 12:32

От доста време и аз мисля да си я удължа, но се колебая ще следя тази темичка дано се включи някой с опит smiling smiley

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 29 October, 2012 17:32

аз пък си мисля за изкуствен бретон-че не ми се реже моя. някой пробвал ли е?

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 11 November, 2012 09:15

Рали,сподели моля те за този изкуствен бретон и мен ме вълнува

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2012 15:48

Ами Хриси, опитвам се да си намеря нещо, трудно ми е за руса коса

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.