Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
tatkovci na kola maska?
Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 16 January, 2006 23:50

na6ia tati e mnogo sueten. Xodi na fitnes i se obezkosmiava pochti na vsiakade. na men mnogo mi xaresva. A va6ite maje polzvat li kola maska?

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Re: tatkovci na kola maska?
Изпратено: VBSISI (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 00:04

не, страх го е grinning smiley

Lilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 13:21

и нашия тати си прави кола-маска и ходи на фитнес.Радвам се,че мъжът ми се поддържа.

Изпратено: Сани (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 13:57

Не, за него това е "педалска" работа. Не се обиждайте, моят си е такъв.

Изпратено: desy petrova (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 14:05

И за моя метросексуалните мъже са педали.Аз не мисля така, но на кола маска е абсурд просто да отиде. spamafote smiley

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 15:09

desy petrova Написал:
-------------------------------------------------------
> И за моя метросексуалните мъже са педали.Аз не
> мисля така, но на кола маска е абсурд просто да
> отиде.

И ние така!

Администратор

Изпратено: anna1 (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 15:22

Моя така и така няма много косми...

Изпратено: DJENI (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 16:02

Може и да не повярвате но нашият тати няма косми по тялото като изключим крака ръце и мишници.Мишниците редовно си ги бръсне,но за краката и ръцете никога не би се обезкосмил.

Lilypie 4th Birthday Ticker
[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Анелия (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 16:20

Абсурд!

Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: mama mariana (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2006 16:59

Според мен си е супер гладкото тяло. Както се изказа нашия тати -една сега осъзнах, че имам кожа и мога да чувствам с нея - иначе е достатъчно космат, макар и да е рус и да не си личат толкова. Пък и с тоя фитнес - просто е невъзможно да влезеш в залата и да си като......не намирам сравнението - мериносова овца обрасъл. thumbs up smiley

babyLilypie Baby Ticker

Изпратено: Geiza (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 09:09

Мъжа ми не е много космат,бръсне си мишниците и интимните части.Но на кола маска едва ли ще отиде.Виж,брат ми се епилира-ръце,крака.За другите части незнам.

www.bg-mamma.com

Изпратено: sashka (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 09:23

Не виждам нищо лошо един мъж да се епилира. Това да се поддържаш е много важно както за здраве така и за самочувствие и в никакъв случай не е задължително да е проява на "мека китка".

Изпратено: 4baby (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 12:42

Ами преди като си бяхме в БГ имаше повече свободно време и ходеше и на фитнес и на кола маска. Но след като заживяхме заедно му казах че с косми е по-мъжествен и повече ме възбужда така, и да не ходи на кола маска. Но фитнеса за него си е ритуал от повече от 12 години насам.
А и му казах че неискам да ходи на кола маска, защото така като погледна в гърдите все едно ще виждам мене си, и затова по-добре да си е по-косматичък, да си е както природата си е преценила я!

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 13:10

В никакъв случай! Не, че не се поддържа, но смята тези работи за женски, бръсне се на някои места за лятото само. А тази болка абсурд да я изтърпи. Пък и няма нужда, ако питате мен.

мама на две момченца, две врабченца

Редактирано 1 пъти последният път 18.01.2006 13:23.

Изпратено: ivchi (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 13:16

Мишниците и интимните части си ги бръсне, на мен много ми допада това. Най-малкото е супер хигиенично (особено лятото), че няма косми под мишниците. Иначе, за кола маска не мисля, че ще се навие.

Изпратено: Сани (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 15:35

Кой казва, че обезкосмяването е здравословно? Космите си имат своята защитна роля и не случайно си ги имаме.

Изпратено: Angie (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 16:29

ivchi Написал:
-------------------------------------------------------
> Мишниците и интимните части си ги бръсне, на мен
> много ми допада това. Най-малкото е супер
> хигиенично (особено лятото), че няма косми под
> мишниците. Иначе, за кола маска не мисля, че ще се
> навие.
>
> и ние така и краката обезкосмява през лятото, но с машинка, кола маска едва ли ще се навие
>
>
>
>
>
>
>
>
>

Изпратено: sashka (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 16:32

Е, може да се спори по въпроса колко са ни необходими космите на някои места. В много случаи депресират и затормозяват човека. Не говоря за косата, вежди, мигли или тези по половите органи.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 23:10

Нашия тати няма много косми, дори и под мишниците, а да ги махне, значи, че "са му омекнали китките". Откакто сме заедно никога не ми е замирисал на пот.Но то си е и до кожа, девер ми излиза изпод душа и смърди вече на пръч.

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 23:15

i maja mi si misle6e, che bolakta e goliama no vednaj kato go zavedox i sega xodi po redovno i ot men. sami znaete che stava barzo i efecta e nai dalgotraen s kola.

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.