Хубава жена : © Български Бебе Център
Бижута
Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 10:23

Обичате ли бижутата? Аз мисля, че те са много важен аксесоар към тоалета. И не само в официалните случаи за чудесен завършек, а и във всекидневието много освежават външния вид. За съжаление ползвам малко бижута, бързам за работа, бързам да се върна и оставям по-малко време за мен, да си доставя удоволствие. Това не е хубаво. Какви бижута имате и какво носите всеки ден и какво по прозници? Всеки ден аз нося злато, но малко - 3 пръстена- халка, годежен пръстен - фин и нежен със син камък и още едно пръстенче пак от мъжа ми като бяхме гаджета. Също имам много хубава златна гривна, подарък от майка ми за 25-тия ми рожден ден и златни обици 3 броя, на едното ухо 2. Като има повод слагам подходящо колие комплект с обици. След 1 месец сме на сватба и пак мисля да си купя хубави бижута по случая.

мама на две момченца, две врабченца

Re: Бижута
Изпратено: Анелия (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 10:42

Всеки ден златен пръстен и брачната халка. Понякога като излизам златна гривна от тези гладките.

Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: Julia P-G (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 11:50

Преди носех злато, но от няколко години 6-7 нося само сребро. Голяма съм му фенка. Имам страшно голяма колекция от сребърни бижута и всеки път като видя сергийка със сребро или в някой магазин...направо ми залепват подметките...Иначе си нося и брачната халка, която ми е в 2 цвята, та да си пасва с каквото и да е ( в момемта обаче заради кг още не мога да си я надяна на пръста, ама като отслабнаааа...).На врата си нося постоянно една тънка верижка и едно много нежно колиенце с едно топченце с камъчета, а на ръцете 4 гривни, които къщо не свалям. Пръстените и останалите неща въртя според настроението и тоалета glupi

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker
[@]

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 11:57

Нося само сребърна брачна халка.

Администратор

Изпратено: zlatina (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 12:37

И аз нося само брачната халка - бяло и жълто злато и едни малки двустранни халки за уши, на които едната им страна е жълто, другата - бяло злато. Иначе съм голям фен на среброто и като имам повод и/или настроение с удоволствие си сменям "ежедневните" бижута с нещо по-екстравагантно.
Определено и аз съм на мнение, че детайлът създава настроението.

Изпратено: benna (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 14:12

Преди носех само сребро.Но откакто ми предложи моя любим си нося златотоsmiling smileyХалката не я свалям,а иначе като излизам слагам гудежния пръстен и една гривна.Имам и други но тях мн рядко.Също така преди носех доста колиета,но сега е малко сложно,защото като взема малкия на ръце и първото му нещо е да ги поразгледа tazz

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: svet (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 15:02

нося, всеки ден задължинелно обеци, брачната халка, пръстен \пак подарък от Мири\, понякога още един пръстен, часовник задължително и колие с гривна \имам няколко комплекта и ги комбинирам в зависимост от тоалета с останалите ми бижута\.
По принцип си падам повече по среброто и бялото злато, но имам и обикновено жълто злато, което слагам по-рядко предимно кагота съм облечена в кафяво или бежово.Обичам хармонията и симетрията и гледам всичко винаги да си подхожда с тоалета и насторението ми smiling smiley

Изпратено: ani4ka (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 17:39

по принцип сребро, само халката е от бяло злато. Я кажете, само аз ли си падам по малко по-, как да кажа, етно и необичайни бижута? Умирам си за ефектно бижу от стъкло, кост, дърво, седеф, камъни, маниста - като дойде лятото съм предимно на такива, но и през измата ги нося доста.

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 18:48

Ето какво си бях харесала, но не можах да сколасам да си взема:

Администратор

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 19:25

az nosja vseki den bra4na xalka i godejen pratsen s bjalo i jalto zlato sa.ina4e imam bjalo i jalto zlato iv zavisimost ot drexata si gi smenjam

Изпратено: dani_djenkova (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 22:35

Aз съм с халка от бяло злато и обеци и годежен пръстен,който слагам по рядко понеже е с камък и драскам бебо,иначе имам сребърна гривна и сребърни колиета.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 23:07

Аз нося злато, но всичкото съм си го избирала да е комбинация с бяло злато, а халката ми е с жълто, бяло злато и диамантчета/доста се изръсихме в Италголд/.Обиците са ми 4, на едното ухо са три - топчета и самолетчета. Имам синджир и гривна, която е ръчна изработка, подарък от мъжоу като бяхме в Мармарис. Иначе бижута имам всякакви - пластмасови, кожени, дървени, имитации. Слагам си ги според настроението ми и случая, ако има такъв.

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 23:11

i az nosia zlatna xalka i edin prasten s malko bialo diamantche. ,iatoto si biax xaresala edna srebarna pepetuda i kogato si ia slagam maxam prastenite. ne obicham kombinacia ta srebro- zlato.

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2006 23:19

Нося златна халка и годежният си пръстен-със сапфир и брилянтчета.За официални случаи слагам едно много "тежко" златно колие,но имам и доста други(повечето не ги нося обаче.Обеците -златни също със сапфири(подарък от мъжа им за една нова година).Като цяло имам повече златни бижута отколкото от другите,но то това си остава smiling smiley Имам 2 пръстена и едно колие от слонова кост(спомен от брат ми) и нскоро си купих 3едно колие с обеци от avon (супер е).Счмятачм да си купя нещо новичко пак,напоследък все повече ми харесват бижутата различни от злато smiling smiley Естествено не съм почитателка на кича обаче.

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2006 02:29

Халката си я нося естествено постоянно, годежния пръстен добавям само като излизам навън.И двата са платина. За дясната ръка, понеже си нося халката на лявата, имам пръстен на Swarowski, подарък от мъжлето за миналата коледа. Нося сребърно синджирче с Богородичка, но обичам да завършвам всеки тоалет с хубаво герданче или брожка. Понякога нося комплект колие с обеци.Сега съм се запалила по едрите колиета които са на мода с разни джунджорийки по тях smiling smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Изпратено: ani kirova (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2006 11:20

Аз преди две години спях да си нося пръстените само обеците,но сега като родих свекървата ми подари пръстен за внучето,а моя гривна и една приятелка и тя гривна постояно съм с тях сега.

Изпратено: Стеф (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2006 13:35

Може и да не слагам често бижута, но обичам да си купувам и имам много, с купища - различни цветове, материали - от пластмасарийки до елегантни и по-така smiling smiley. Вкъщи не нося бижута, а когато излизам, гледам да ги съчетавам с дрехите според стила и цвета. За кръчмички и заведения си слагам етно бижута или огромни маниашки пръстени на цветя, пеперуди,с камъни...Рядко нося гривни и колиета, обици също.Златни бижута също имам, но не ги нося, някак златото не ми пасва (заради това халките ни са сребърни).При по-официални случаи слагам изчистени сребърни бижута и задължително брачната халка.

[galeria.biberonbg.com]
[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: silvia (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2006 15:09

Нося злато, но много обичам бижута, при възможност си купувам различни и обичам да ги нося

Изпратено: pasi (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2006 16:14

Нося златна халка на дясната ръка,на лявата годежния ми пръстен и още един пръстен с рубин подарък от мама.Напоследък започнах да си купувам и разни други аксесоари-дървени и пластмасови.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.