Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Избелване на зъбите
Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 14:14

Момичета по принцип емайла на моите зъби е по-тъмен и това не ми харесва,защото много бързо пожълтяват.Кажете ми вие използвате ли някакви продукти за избелване на зъбите.Използвам избелващи пасти,пробвала съм със сода,но ефекта не е много голям.Препоръчайте ми нещо,което сте ползвали и е ефикасно.

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Re: Избелване на зъбите
Изпратено: venera_76 (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 14:32

Миличка,съжалявам че сега пък аз немога да ти помогна,но дано някой се включи и ти даде съвет!

Изпратено: July (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 16:04

И аз съм така...пробвала съм само избелващи пасти, но ефект 0.

Проверих разните методи за избелване и се спрях на избелването с ZOOM, така че другата седмица, ще съм с нова усмивкаsmiling smiley Не е никак евтино, но мисля, чe си заслужава...

Lilypie 3rd Birthday Ticker

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 19:27

Juli,какво е това zoom,мила?Нищо не ми говори...

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 22:06

Ох и моите зъбки не са белички,особено кото пия едно кафе и забравям да се усмихвам докато не си измия зъбите.А на всичко отгоре имам и кариесче между двата предни зъба и днес имах час за зъболекар а ме хвана шубето и не отидох за втори път,вече тия две седмици.А ми е такъв комплекс този кариес,пред непознати направо не си отварям устата като говоря,пък да не говорим за усмивка-не е нещо фрапиращо,но аз си го знам и ме е срам от хората.А толкова ме е страх от тия зъбари!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 12 April, 2006 23:52

Момичета , не мийте зъбите си със сода.Това води до ужасната чувствителност на зъбите без да има някакъв ефект.Избелващите пасти(също със сода) и те не помагат.Когато бях малка майка ми ме караше отвреме -навреме да си мия така зъбите , защото от пустите антибиотици и моите зъбки не са бели гъбки.Това не помогна , но пък си придобих чудна чувствителност на зъбите.Не мога да пия много студено , не мога да ям спокойно сладолед ,дори понякога зимата , когато е много студено не смея да си отворя устата като съм на вън -веднага ме заболяват зъбите.Ужасно е.И въпреки , че си мия зъбите с паста за чувствителни зъби проблемът не се решава.
Ето ви една темичка за избелването на зъбите : [club.biberonbg.com]

Изпратено: ivona_s2002 (IP регистриран)
Дата: 13 April, 2006 11:03

Има един много ефикасен метод - Opalescence, не съм сигурна, че се пише така. То е една паста, с някакъв вид слаба киселина, не причинява кариес. Ефекта стои със сигурност около година, а аз си ги избелвах преди 2 и още не са мръднали. Взимат ти гипсови отливки от зъбите и правят силиконови шини. Вечер мажеш с гела шините и си ги слагаш до сутринта. Стига за около 10 дни. Моите зъбки бяха цвят Б2, а станаха по-светли от а1. Сега като отида на зъболекар все още са много бели и всеки път казват елате да видите какви бели зъби... А и не е много скъпо - около 200 лева(е, беше преди време, сега сигурно е по-малко).

Lilypie 1st Birthday TickerLilypie 5th Birthday PicLilypie 5th Birthday Ticker

Дата: 13 April, 2006 11:48

За zoom-а, не мога много добре да ти обясня, но е избелване, подобно на шините, само че избелващите съставки се активират със светлина. Цялата процедура трае 1 час, 3 сеанса по 20 мин. и правиш малко почивка между тях, значи общо около 1 и 30 мин. Избелването е за цял живот, като, когато зъбите се оцветят отново, се прави почистване с паста-вече зависи от това, какво ядеш и пиеш, пушиш ли и съответно, колко бързо ще се оцветят.

Ако си гледала Пълна промяна - там на всичките им правят zoomsmiling smiley Лекарката ми обясни, че това е най-съвременната система за избелване, от около година се прилага и в БГ и ме увери, че е безвредна / живо ме интересува, защото зъбите ми са абсолютно здрави и не ми се ще да ги съсипя, заради това /.

Процедурата не е евтина - 850лв. само zoom-а, като преди това зъбите се почистват с ултразвук от зъбен камък и се полират - 60 лв.Общо излиза около 900лв.

Днес ще ходя да ми почисти зъбите и ще ми каже час, за избелването и после ще снимам зъбетата, да се похваляsmiling smiley)

Дата: 14 April, 2006 13:49

Аз понеже съм пощуряла по това избелване и постоянно се ровя в нета за инфо и открих това сайтче, има интересни неща:

[www.zoomnow.com]

А иначе в сряда ще съм с нова усмивкаsmiling smiley

Дата: 16 April, 2006 19:22

bebe_sani, мила, от 2 дни се опитвам да ти пратя ЛС, но нещо не става...sad smiley

Изтрий нещо от пощата, ако имаш в повече или ми дай мейл да ти отговоряsmiling smiley

Изпратено: rina (IP регистриран)
Дата: 17 April, 2006 18:31

Da pravilno ste se orientirali.Izbelvaneto sus zoom lampite e neverojatno,efekta e strahoten...ne vredi na zubnija email i procedurata e burza.Ako 4ovek moje da si go pozvoli tova e nai-dobroto.Ot 2-3 meseca v BG ima nai-novata zoom2 sledva6to pokolenie sled zoom1.Pi6ete mi ako se interesuvate kude e.Az si gi izbelih i sum mnogo dovolna...smiling smiley

Изпратено: rina (IP регистриран)
Дата: 17 April, 2006 18:32

Juli ti kude 6te si go pravi6 izbelvaneto?

Дата: 18 April, 2006 11:33

rina, направо с нетърпение чакам вече да се видя по-красиваsmiling smiley)))). Ще ходя при д-р Кодин,ако някой се интересува от кординати на ЛС, че не ми се ще да разсърдя Ева smiling smiley

А за плащането - ми Виолета Здравкова си сложи силиконки с кредит, а аз - зъбиsmiling smiley)))

Дата: 19 April, 2006 18:20

Момичета,

много съм щастлива - днес беше деняsmiling smiley

Ето снимки, на който му се разглежда:

[www.bgphoto.net]

Изпратено: Julia P-G (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2006 09:03

July,ЧЕСТИТО!!! Видях снимките...Направо не мога да повярвам!!! Супер си!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker
[@]

Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2006 15:42

Супер! дано да е за дълго! И колко ти излезе всичко?

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 22 April, 2006 21:57

леле супер,честито мила!!!

Изпратено: bebekiko (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2006 10:20

July yeah smiley
Честито, дано повече не се върнат в предишния цвят zabi

Нали ви казах, че все пак доброто ще възтържествува! А, нали разбрахте, че Сашка Берданкова е най-големият боклук
Моля приятелките на Бумбашка Берданкова да и напомнят, че интернет пространството е свободно и аз мога да пиша каквото искам по неин адрес.
А Хари Потър 5 бил направен в нейна чест, да го изгледа и да види продължението на историята и.

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2006 11:19

Честито!Аз едва ли ще мога да си го позволя скоро winking smiley

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: Antoshka (IP регистриран)
Дата: 23 April, 2006 15:54

July chestito,super usmivka. I az iskam takava,kolko struva?

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.