Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Избелване на зъбите
Изпратено: July (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2006 10:00

Благодаря, момичета pregradka

И аз се надявам да се запазят възможно най-дълго така белички и първите дни просто не смеех да хапна нищо оцветяващо smiling smiley

Иначе, на мен лично, ми излезе цялата процедура 550лв.избелване + 45лв, ултразвука, но аз си ползвам намаление при зъболекарката. По принцип стандартната тарифа при нея е 850лв. Определено е доста скъпичко, но си заслужава smiling smiley

Lilypie 3rd Birthday Ticker

Изпратено: venera_76 (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2006 10:29

Честито July!Страхотни са!Нека ти се запазят така завинаги!

Изпратено: dalila (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2006 00:26

жабуркайте 1 суп.лъжица олио в продължение на 5 или 10 минути т.е. докато олио стане бяло на цвят. Това е за белота и блясък на зъбите.

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2006 00:27

dalila Написал:
-------------------------------------------------------
> жабуркайте 1 суп.лъжица олио в продължение на 5
> или 10 минути т.е. докато олио стане бяло на цвят.
> Това е за белота и блясък на зъбите.
Аз знам , че се изчиства езика и устата от насъбраните токсини , но сигурно и за зъбите важи.Чувала съм , че е неприятно.Ти пробвала ли си това?Как е?

Изпратено: dalila (IP регистриран)
Дата: 29 April, 2006 11:46

Да, пробвала съм го. И въобще не е неприятно. Да, за токсините съм чувала и аз, но и за зъбите съм го чела в една книга за козметика.

Изпратено: docross (IP регистриран)
Дата: 19 May, 2006 11:11

За всеки, който се интересува от избелване на зъби вижте този сайт: [www.beyonddent.com]
Вече ги има в БГ и ефекта наистина е невероятен (и става само за 30-45 мин.).
Ако искате да получите актуална информация от колегите-стоматолози можете да задавате въпроси в този форум (раздел естетична стоматология):
[patient.zabolekar.info]
д-р Венелинов

Дата: 21 May, 2006 18:39

Момичета , научих за една паста за избелване на зъбите , от която наистина имало ефект.Казва се Elgidium и струва около 5 лв.Ето я:
Аз тичкам да я купя grinning smiley

Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 21 May, 2006 18:43

Стели, тази паста е със сода, а ти беше споменала, че са ти чувствителни зъбите - така че помисли!

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Дата: 21 May, 2006 18:53

eye popping smiley Така се зарадвах , че хич и не помислих.Може би ще си купя гел.Имало на същата фирма.
Мерси за напомнянето winking smiley

Изпратено: lolytka (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2007 10:23

Здрасти!

Много четох за избелването на зъбите и реших да ти пиша за координатите на този доктор.Снимките не можах да видя,не ги отяваря нещо, но можеш пак да ги пуснеш.Аз имам голям проблем с мойте жълти зъбки.Дано ми помогне този метод.А аз четох,че бил до живот.Верно ли е това?
A аз кърмя.Това дали ще е проблем? smiling smiley

Thanks in advanse!

Изпратено: tesa (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2007 10:59

Момичета мойто избелване беше също с лампа на beyond ефекта е невероятен,но немога нещо да кача снимката.Правих си го в Пловдив и тук цената е 350 лева,много се интересувах преди да се избеля и знам ,че в София същото избелване с тази лампа струва 800-850 лева. Ако някой иска нека ми пише на личния ще му дам координати.Колкото до кърменето аз го направих след като спрях да кърмя,незнам дали пречи. grinning smiley

Линийки от @#$%& imghttp://images12.snimka.bg/001620752-thumb.jpgimg

Изпратено: docross (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2007 12:29

tesa Написал:
>Колкото до
> кърменето аз го направих след като спрях да
> кърмя,незнам дали пречи.

Няма научно доказани данни за вреда от избелването на зъбите при бремени и кърмачки, но производителите не препоръчват да се избелват зъбите през този период. Противопоказанията са по-скоро условни-свързано е с Предлазположеноста на зъбите към развитие на кариес и усложненията му (дължи се на това, че плода извлича калция и фосфора от майката), разрастване на венците (в резултат от хормоналните промени), а при кърмачките-поради риск от увеличаване на стреса (отделя се повече адреналин), чрез кърмата може да се "стресира" бебето (от адреналина стават по-раздразнителни, трудно заспиват и т.н.).

Изпратено: ritta (IP регистриран)
Дата: 13 August, 2007 10:10

ами да,
по време на бременост наистина се изсмукват всички минерали от зъбите и не е много препоръчително да се правят такива манипулации.
аз си правих няколко месеца преди бремеността - избелване и останах доста доволна. всъщност после разбрах, че доста общи приятели са били при същия зъболекар и са останали много доволни от резултатите. от много време си бях навила на пръста, че ще си избеля зъбите, все пак да направя нещо за себе си и половинката беше обещал да спонсорриа акцията, но в англия, където бяхме това струваше над 2000 лири и се отказах. оказа се, че и у нас се рави подобна процедура и то на много по-изгодна цена.
мога да преопоръчам моя си заъболекар поне е проверен
[smilesart.com]

Изпратено: ilianka (IP регистриран)
Дата: 13 August, 2007 14:27

Моята стоматоложка ме отказа от избелване/външно/ на зъбите.Според нея пиеш ли кафе,пушиш ли и тем подобни ефекта е временен!А все пак цифрите не са малки.Аз си правих вътрешно избелване на един зъб/в следствие на друг стоматолог,които беше запълнил каналите с незнайно какво лекарство,което пък ми оцвети зъба в лилаво/ и съм много доволна.Скъпо е,но си заслужава.Е, процедурата според мен е за единични случаи на промяна на цвета!

Изпратено: Thebeauty (IP регистриран)
Дата: 26 March, 2008 23:24

Всъщност има много достъпни варианти.Предлагат се два вида системи за избелване в къщи по интернет магазини, но аз лично смятам че тези точно са китайски и не бих ги пробвала. Проучвах доста и по аптеките.. Най-голямо доверие ми вдъхнаха в Ремедиума на графа - предлагат белгийска система за избелване на някава стара и известна фирма за стоматологични историй. Онзи ден си я купих за трийсетина лева и вчера я пробвах за първи път. Представлява някакви гумени формички с прозрачен ментов гел. Трябва да се слагат пет дена под ред на горните и долните зъби за по 20-30 мин. Все още е рано да споделя резултат, но щом свърша ще се похваля със снимки. Надявам се да не ми окапят зъбите дотогава winking smiley

Изпратено: Thebeauty (IP регистриран)
Дата: 26 March, 2008 23:34

А открих и сайта - [www.cleverwhite.com]

Редактирано 2 пъти последният път 27.03.2008 00:01.

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 27 March, 2008 00:28

не ми се отварят снимките .Ина4е и мен много ме вълнува напоследък тази тема ,гледам тука по магазините продават наи разли4ни избелва6ти продукти ,все о6те не съм взела ,но ми препоръ4аха едно и не е скъпо около 3 евро ,6те пробвам .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Изпратено: vaniakose (IP регистриран)
Дата: 27 March, 2008 22:03

Препоръка от човек в зъбната сфера-избелващи гелчета,пастички и прахчета в устата само след консулт с доверен стоматолог.Звучат безвредно,но не е съвсем така.

Изпратено: valen_tina (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2008 09:26

записвам се да следя темата , защото и на мен ми се иска даимам хубава усмивка с бели зъби

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2008 12:19

Thebeauty Написал:
> Всъщност има много достъпни варианти.Предлагат се
> два вида системи за избелване в къщи по интернет
> магазини, но аз лично смятам че тези точно са
> китайски и не бих ги пробвала. Проучвах доста и по
> аптеките.. Най-голямо доверие ми вдъхнаха в
> Ремедиума на графа - предлагат белгийска система
> за избелване на някава стара и известна фирма за
> стоматологични историй. Онзи ден си я купих за
> трийсетина лева и вчера я пробвах за първи път.
> Представлява някакви гумени формички с прозрачен
> ментов гел. Трябва да се слагат пет дена под ред
> на горните и долните зъби за по 20-30 мин.

2006 година, лятото,си донесох същите от белгия(направо от президента на тази,най-известна фирма,просто така се случи,че имахме индиректен контакт).
не останах доволна.изхвърлих в кофата за боклук,цяла найлонова торба с тези неща.
моята приятелка сподели,че първо си ги е избелвала(незнам метода) и по-късно е ползвала този гел,защото от храните,се получавало оцветяване.не можело да се разчита изцяло на гела.

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.