Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<123
Страница:3 от 3
Re: Избелване на зъбите
Изпратено: nadja_r (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2008 20:50

Днес си взех тази френска паста за зъби,и ще видя колко ще има ефект.
Илианка,и моята зъболекарка ми беше казала същото и аз повече не питах..

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2008 22:55

Аз съм ползвала Pearl Drops Hollywood Smile нямах много нужда,но при мен имаше разлика.

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2008 23:24

А аз от тази бялата паста на предната страница не видях ефект.И аз ще следя теми4ката.Пепиии,я казвай какво е това избелващо нещо за 3 евро???Аз такива неща за под 20евро не съм виждала ..

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 29 March, 2008 00:05

Инес ,от Карефура е ама утре 6те питам приятелката ми и ве4ерта 6те проверя .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 23:32

herrera79 Написал:
-------------------------------------------------------
> Инес ,от Карефура е ама утре 6те питам приятелката
> ми и ве4ерта 6те проверя .
>
>

Пепи,шо стана,пита ли?Айде казвай,4е да търся и аз winking smiley

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: 4baby (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 23:48

Уф, ползвала съм доста мазила, ама пак са си жълти горките sad smiley Мъжо ползва едно дето се слага като гел и доста добре работи, но трябва да се седи с него 20-на мин и така и така неможа да ме убеди да се намацотя и аз с него. Ще си седя с жълти зъби, макар че не е толкова зле.

Изпратено: yani_es (IP регистриран)
Дата: 4 April, 2008 11:07

4baby, преди време си бях взела и аз такъв гел от Щатите и ефект имаше. Не помня трябваше ли да стоя 20 мин, но се сетих, че също при вас продават едни лентички за бързо избелване. Мои приятелки редовно ги използваха и зъбите им бяха приказка - като се усмихнеха приличаха на холивудски звезди grinning smiley

Lilypie - Personal pictureLilypie

Изпратено: 4baby (IP регистриран)
Дата: 4 April, 2008 17:13

Да, за същия гел сигурно приказваме, то мисля че по-малко трябва да се седи, ама моя седя около половин час, че чак после го боляха малко зъбите, но имаше определено ефект. Сега се навъдиха много ленти за избелване, и аз пробвах няколко пъти, ама то трябва да си постоянен. Последното за което приказват е лентичките дето ги слагаш и те сами си се разтварят на зъбите, не трябва да ги махаш после.

Изпратено: vikicekova (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2010 17:24

Здравейте smiling smiley

Разгледах вашите коментари относно избелването на зъби и искам да кажа моето мнение по въпроса.На пазара вече има системи за избелване на зъби за домашна употреба,след като проучих нещата установих,че най-надеждна от всички други с неясен произход е система за избелване на зъби BeautifulWhite.За домашна употреба е и струва само 50 лв....вече я изпробвах и съм доволна...общо взето е на принципа при стоматолозите със шините.
е мисля ,че си заслужава ,а и за толкова пари winking smiley

Редактирано 1 пъти последният път 05.09.2010 18:40.

Изпратено: malina1377 (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2011 13:58

Аз бях на избелване на зъби в един новооткрит център и съм много доволна от качеството на избелването и от цените там.Три процедури ми излязоха 150лв,а доколкото съм се интересувала от други типове избелване -стоматологични са ми казвали цени над 300 лв,че и повече.Това било козметично избелване и ме убедиха че не вреди на емайла на зъбите,защото ползват по нисък процент пероксид.

Редактирано 1 пъти последният път 14.04.2011 21:31.

Страници:  <<123
Страница:3 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.