Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Разпродажби
Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 18:45

Кажете сега.Купихте ли си нещо от разпродажба?Нямах много време да обикалям , но онзи ден излизах из центъра и ми направи впечатление , че на много места има разпродажби.Кажете някой готин магазин с хубави дрешки на намалени цени.Аз си купих яке и пола.Има едно магазинче точно зад Ялта с готини друшки, якета , дънки и страхотни колани.Чудно ми беше как в това малко магазинче са натикали толкова много стока grinning smiley

Re: Разпродажби
Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 19:40

Ами само 1 пуловер на Сисли за половинчо, 1 жилетка на Райфъл /ама е за сестра ми, че имаше имен ден/ и 1 дънкова поля /вече им загубих броя/

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Изпратено: bob4o (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 21:01

О това е лубимиат ми сезон в годината - разпродажния. Преварнал се е като мания колко хубави неща ще си купя на нормални цени...два пуловера за мен и един за лубимият, данки и за двамата, 4асовник и една рокля.А да и за синат ми данки и яке...ох не мога да се сетя за други неща ама сигурно има...

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 21:09

80% от не6тата ми са от разпродажба.Аз много ги оби4ам,особенно ако си купя не6то много скапо за ни6то пари много хубаво ми ставаsmiling smiley

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 21:34

На мен ми харесаха разпродажбите във Виена,ще чакам до другата година smqh ,а септември в Италия разбрах че е просто върхът на сладоледа всичко е на разпродажба.Рали а при вас как е?Сега ли са разпродажбите? confused smiley

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 21:45

Ааа за Италия и аз съм чувала..Пък и имам уникална рокля на Кавали от разпродажбата там и бижу имам змия за ръка пак на Кавали winking smiley Обаче не се навирам в тях вече plach

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 21:47

И при нас сега за зимните разпродажби.Продължаавт един месец,тоест още една седмица и в понедленик ще отида да си пазаря.Дрехите са вече с -80% и излиза всичко без пари.

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 3 February, 2007 22:04

: Разпродажби
Дата: 3 февруари, 2007 21:34

На мен ми харесаха разпродажбите във Виена,ще чакам до другата година ,а септември в Италия разбрах че е просто върхът на сладоледа всичко е на разпродажба.Рали а при вас как е?Сега ли са разпродажбите?

ами Дидка тук са през цqлата година да ти кажа.Но сега са наи много .Примерно поже4ето стока е ж4еа намаелна наполовина и е сложена на 6тандове и пи6е от намаелната ве4е стока вземете са о6те 75%.smiling smileyможе6 да си престви6 вси4ко излиза на сме6на цена.Скоро така си взвь на Ралпх Лаурен обувки и 4ак ме срам да кажа бяха $150 и с намалениата бваха $5 smiling smileyднес си взвх 2 палитри lancome.Всяка има 2 4ифта сенки,1 руж и 1 пудра с оглезалце,4е и подарак ти дават 3 4етки за грим LANCOME.4е 2та комплемта сас 4етките и доставката ми излезе $15

Редактирано 1 пъти последният път 03.02.2007 22:04.

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 23:08

ralitsa Написал:
-------------------------------------------------------
> : Разпродажби
> Изпратено: crazia (IP регистриран)
> Дата: 3 февруари, 2007 21:34
>
>
> На мен ми харесаха разпродажбите във Виена,ще
> чакам до другата година ,а септември в Италия
> разбрах че е просто върхът на сладоледа всичко е
> на разпродажба.Рали а при вас как е?Сега ли са
> разпродажбите?
>
> ами Дидка тук са през цqлата година да ти кажа.Но
> сега са наи много .Примерно поже4ето стока е ж4еа
> намаелна наполовина и е сложена на 6тандове и
> пи6е от намаелната ве4е стока вземете са о6те
> 75%.може6 да си престви6 вси4ко излиза на сме6на
> цена.Скоро така си взвь на Ралпх Лаурен обувки и
> 4ак ме срам да кажа бяха $150 и с намалениата
> бваха $5 днес си взвх 2 палитри lancome.Всяка има
> 2 4ифта сенки,1 руж и 1 пудра с оглезалце,4е и
> подарак ти дават 3 4етки за грим LANCOME.4е 2та
> комплемта сас 4етките и доставката ми излезе $15
>
Тези цени направо ме разбиха! Искам и аз Ланком на такива цени! Рали, няма ли да си идваш скоро към БГ? А поръчки приемаш ли smiling smiley

Изпратено: Hana* (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2007 23:45

Аз ще ходя на пазар другата седмица живот и здраве в Солун!Има един мол-Космос, по пьтя за летището извьн Солун и там има страхотни разпродажби! Сестра ми беше преди два дни и си е купила потници по 3 евро,туники,дьнки от Бершка,кожено яке от ZARA намалено на 45 евро! Каза ми че навсякьде било заредено с пролетно-лятна стока,а останалите пуловери били на безценица! За Манго ми каза,че нямало почти нищо,било ужасно разхвьрляно и имало дрехи и по пода! А да ви кажа ,тук в Благоевград има шивашки цех в който шият за Манго,но пускат само с пропуск-жалко eye rolling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 03.02.2007 23:46.

Дата: 3 February, 2007 23:50

mamasteli Написал:
>Аз си купих яке и пола.Има
> едно магазинче точно зад Ялта с готини друшки,
> якета , дънки и страхотни колани.Чудно ми беше как
> в това малко магазинче са натикали толкова много
> стока
>
>Стели, къде е това магазинче? Понеже работата ми беше в района, се мъчих да се сетя къде може да е - е, не успях! Подай жокерче winking smiley, ако е удобно!

Изпратено: ivomira (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2007 00:22

I tuk sega sa razprodajbite.Vsichko veche e minus 70%.Tazi godina Mango imaha strahotno namalenie i si nakupih sumati dreshki,na Mimi po-malko,zashtoto na neia postoianno i kupuvam,a na majat mi vse oshte nishto ne sam mu vzela,no ima oshte vreme.

Мария Исабел е родена в Барселона на 20.03.2005

Дата: 4 February, 2007 13:58

bobi@ Написал:
> mamasteli Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >Аз си купих яке и пола.Има
> > едно магазинче точно зад Ялта с готини
> друшки,
> > якета , дънки и страхотни колани.Чудно ми
> беше как
> > в това малко магазинче са натикали толкова
> много
> > стока
> >
> >Стели, къде е това магазинче? Понеже работата
> ми беше в района, се мъчих да се сетя къде може да
> е - е, не успях! Подай жокерче , ако е удобно!
>
>

На ул.Аксаков се намира.Първата пресечка след Ялта , по левия тротоар.На около двайсеттина метра е.Полата ми е намалена от 39 лв.на 35лв., после на 25 и на края на 15.За тази цена я взех.

Дата: 4 February, 2007 16:22

Май се сетих - да не е едно малко магазинче, точно срещу Агенцията по приватизация? Безброй пъти съм минавала покрай него и никога не съм влизала! Благодаря!

Дата: 4 February, 2007 19:13

Рали,вземи ми две такива бе,в кафявата гама,и като си идваш ще ми го дадеш,егати цените. thumbs up

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Дата: 4 February, 2007 22:27

С удоволствие 6те взема ,стига да намеря.И тук по моловете между другото тази козметика никога няама намаления,вси4ко други (дрехи,обувки)но тази козметика никога не ена разпродажба,но винаги вав интерент като се разтарся и се намират такива ефтини и добри оферти uspeh

Дата: 5 February, 2007 10:10

crazia Написал:
> Рали,вземи ми две такива бе,в кафявата гама,и като
> си идваш ще ми го дадеш,егати цените.
>
>

Ох , не ми е много удобно , но пък толкова искам и аз sram

Изпратено: viki_1974 (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2007 12:18

Къде са тези разпродажби? В Русе защо ли няма такива?

[bgphoto.net]

Живее истински този, който мисли доброжелателно.

Изпратено: Mime (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2007 13:01

И аз пазарувам от разпродажби - НО никога не купувам неща които са супер модерни. Все гледам да е нещо класическо и да мога да го комбинирам. а и често по разпродажбите остават боклуци.

Изпратено: neli stoy4eva (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2007 15:09

mamasteli Написал:
> Кажете сега.Купихте ли си нещо от
> разпродажба?Нямах много време да обикалям , но
> онзи ден излизах из центъра и ми направи
> впечатление , че на много места има
> разпродажби.Кажете някой готин магазин с хубави
> дрешки на намалени цени.Аз си купих яке и пола.Има
> едно магазинче точно зад Ялта с готини друшки,
> якета , дънки и страхотни колани.Чудно ми беше как
> в това малко магазинче са натикали толкова много
> стока
>
> Аз като живеех в София и работих в Ялта бях редовен посетител да не кажа ежедневен на този магазин има интересни дрехи и най-готиното е ,че не са с китайски размери(от 40до 50кг) а и винаги има нещо на разпродажба(не че съм се възползвала)ама имам доста дрехи от там.
>
>

Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker

Мненията са като задниците. Всички ги имаме, но не винаги е уместно да ги показваме

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.