Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: mooncup, keeper, diva cup...чували ли сте за това?
Изпратено: svet (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2008 16:08

Branka Написал:
-------------------------------------------------------
> И аз бих опитала..може пък да ми хареса...но се
> чудя като постои час два и посъбере кръв..и ми се
> наложи да полегна...къде ще иде събралата се вече
> кръв?????Не ми се струва практично за плаж,точно
> по тази причина
>
>

Ето това и аз се опитвам да си предствя от вчера и не мога да го измисля eye rolling smiley .
Освен това формата ми наподобява на вакуума, с който се отпушват канали и асоциацията съвсем ме отказва, но сигурно бих пробвала ако прочета достатъчно положителни отзиви.
Брани, аз предполагам ще стоя права на плажа поне отначало lud smqh

Редактирано 1 пъти последният път 30.06.2008 16:09.

Изпратено: rem (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2008 16:50

Не ми се вярва да си направят труда да го измислят и след това като легнеш да се уливаш със застояла кръв.Доста глупаво от тяхна страна.Ако е измислено в БГ според мен е възможно, защото ние сме страна на абсурдите и много обичаме да хвърляме пари и дали интелектуален и всякакъв труд на вятъра в непрактични неща.

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2008 17:14

Логични въпроси, ех, колко е хубаво да не си ги задаваш сам! winking smiley
Според това което прочетох, няма опасност от изливане, просто е анатомично, има дори два размера, според възрастта и това дали си раждала или не. Пасвало напълно, и за плаж, и за басейн, още по-малко пък за спане не би трябвало да има проблем. Но за да се разбере как, явно трябва да се пробва. Засега само едно мнение открих, където жената казва че и е изтекло малко кръв, когато го ползвала за първи път, явно го е поставила неправилно.
А за "опашчицата", май повечето си я подрязват, според дълбочината... eye rolling smiley
Това, че прилича на вентузата за отпушване на мивки и мен малко ме "респектира" winking smiley
Аз по скоро се питам и отговор не намерих, ами като се вади, нещо затваря ли се, като го дръпнеш и тая кръв няма ли да се разлее навсякъде, съгласна съм че тези манипулации няма да ги правя над белия ми килим, но малко "траш" ми се струва тоя момент!

Дата: 30 June, 2008 22:19

lud smqh Представяш ли си каква картинка....над белия килим lud smqh Ако продължа в същия дух, то като се вади ще се получи вакум и нищо няма да остане и ще свърши на момента в които е дошло и фактически ще съм неразположена 15мин. кеф. Това е моята джаджа. thumbs up smiley

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2008 23:02

Някъде мернах, че било стерилно това чудо, но не разбрах как остава стерилно, при положение, че сами си го мием ?!?
Аз на този етап бих се въздържала от употребата му, ще изчакам да споделите собствения си опит и тогава ezik !

Изпратено: кокал (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2008 23:58

ravena Написал:
> единственото, което ме
> притеснява е, как така ще се събира вътре...

sram и аз това се чудя - как ще се събере и как се поставя съответно.
Иначе все повече се навивам да пробвам нещо подобно (и в други сайтове съм ги виждала, с малко по-различна форма).

Боби, ми щом е от латекс/силикон, значи може да се изварява - също като бибероните grinning smiley Що да не е стерилно значи?

Мишокът е на "три без малко".

Редактирано 1 пъти последният път 01.07.2008 00:00.

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2008 09:24

rem Написал:
> то като се вади ще се
> получи вакум и нищо няма да остане и ще свърши на
> момента в които е дошло и фактически ще съм
> неразположена 15мин. кеф. Това е моята джаджа.

Ох, уморихте ме от смях с вашите съображения. lud smqh
Вале, а какво пишат за проблема с изваждането?

Дата: 1 July, 2008 09:54

Едно, пльооооок.

Изпратено: veronica (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2008 06:58

smqh

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2009 15:28

Mомичета, зачетох се тук и се сетих, че имам приятелка, която ползва mooncup, тези дни ми разказваше за това чудо.
Ако искате, ще питам да подробности.

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2009 15:43

Ванче, измъкнала си "хемоглобинената" ми тема от архива!
Откога чакаме инфо от препатили, непременно разпитай дружката и докладвай за техническите аспекти на джаджата!

Дата: 10 February, 2009 16:24

Оо..оо и на мен ще ми е интересно...

Изпратено: garbo (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2009 17:49

Много интересно това "чудо на природата" grinning smiley
Аз го гледах ,гледах та се чудя като е в теб вътре,и си тече кръвта eye rolling smiley не потича ли по тази тръбичка и съответно ще се изцапаш,има тапа ли ? confused smiley
не ми е нещо ясно,събира се кръвта ,отдолу затворено ли е ? eye rolling smiley
бих го пробвала ,но само за плаж или басейнче ezik

baby

Изпратено: eli-joana (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2009 21:26

Олелеее, на един дъх прочетох темата. Чистосърдечно си признавам, че за пръв път виждам таз джаджа, но много ме впечатли. Мен лично толкова ме е яд да давам пари за пръвръзки, че не можете да си представите и бих се обзавела с един такъв вакуум grinning smiley И аз чакам впечатления от първа ръка.

Изпратено: evilpolly (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2009 23:32

300 мл!? misli Това е повече от чаша чай?!
Аз на това се изумих - иначе може би бих опитала, въпреки странността на изобретението. И то само за да съм опитала какво е, пък то никога не се знае...
Ваня, и аз чакам включванеwinking smiley

Тома - website

Изпратено: deni_81 (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2009 00:19

Честно казано не бих пробвала това нещо.Прича ми на онази джаджа с която се отпушват каналите.Ужас!

Изпратено: siliniq (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2009 00:44

Хммм интересно,а дали бих пробвала незнам,то е нещо като и женския презерватив.Има го но не всеки знае как става и изобщо не смее да пробва а не е болка за умиране.Ако го видя някъде/защото незнам как да питам точно за него,как да го обесниш/бих си купила,но кога или дали ще го ползвам.....

Метър по метър нещата са трудни,но сантиметър по сантиметър напредването е по /лесно!

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2009 14:07

Ето инфото от приятелката, тя има регистрация тук от 1 година, ама нещо не пише. Та ще копирам направо какво си говорехме:

"аз мислех да я поръчвам от англия, обаче видях, че я продават и в българия, та се уредих по-бързо отколкото очаквах. Ами нещото е малко, силиконово и меко. има нещо като мек израстък в долната част, който служи за издърпване.
Първо я стерилизирах, както си пишеше. После я "мерих" няколко пъти, на сухо защото четох в хелпдеска на английския сайт, че първо трябвало да се отработи поставянето и изваждането. Обаче аз я сложих веднага и даже не мислех, че щом е толкоз лесно, може да съм сбъркала. Вадих, слагах, мотах се ... Еми опираше ми крачето, и го срязах малко с ножица.
гледах и едно видео в нета, как съм се хилила, не е истина просто ...
а, за ваденето, ами според мен не е така както го описват, защото ако се дърпа за крачето изобщо не излиза. Защото е залепнало като вакуум. Хващам в основата и за да освободя, раздвижвам напред-назад.
За следващия цикъл бях подготвена. Значи, даже в най-обилния ден не ми се напълни повече от половината, сменях на 2 пъти през деня, повече нямах възможност. Носих и превръзка, че да не стане фал, ами дори и капка не капна.
ами значи като я вадя, гледам като освободя от вакуума да я издърпам вертикална, че иначе може да се разлее при вадене. И се издърпва и всичко си е вътре, даже не гледам, изливам в тоалетната. да, после само заплаквам, подсушавам с интимна кърпичка или каквото и да е хигиенично хартиено да имам и слагам. Не съм се доверявала да използвам за тази цел тоал. хартия, нито вкъщи, нито в обществени тоалетни, не ми се струва подходящо.
Ами това е. Не съм я пробвала още през нощта, но мисля, че няма да има проблем, защото като усещам как прилепва, няма как да пропусне просто, мен просто си ме мързеше да я слагам преди сън."

Нагледно упътване:
[www.youtube.com]

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2009 14:18

Не можах да догледам до края клипчето.Много голямо ми изглежда,не бих пробвала за два дни цикъл ще трая с тампони...
Това е за обилен цикъл,нали?

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Kris (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2010 20:54

Измъквам тази тема напред, за да се похваля, че вече доста време съм с чашката и е супер. Доволна съм.

--------------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

I don’t need sex, the government fucks me every day...

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.