Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345
Страница:5 от 5
Re: Какво да приберем в гардероба ?
Изпратено: Nevira (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 13:58

Много добре си го казала patrik mirko добре че сме различни,за мен е комплимент да съм за някои "шокираща".
Никога не ми е пукало от такива хора няма и да ми пука за напред.
А за плетените ролки ще се носят много,аз лично няма да сложа не ми стоят добре.Но на дъщеря ми отдавна съм купила плетена пола и пуловер,много плетени жилетки.
Аз съм на вълна шапки ето този модел,имам една днес си поръчах още 3.Вие харесвате ли ги?

[www.facebook.com]

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 14:18

Танче, благодаря ти. Няма за сега да имаме път към Бургас обаче.
Невира, харесвам плетените дрехи и бих носила. Тези модерните пуловери, дето са гладки и скучни -не ми допадат. Шапките също, но не нося шапки. Така чеее, модата е относително нещо, ако питате мен. Един не е облечен по най-новите тенденции, но изглежда перфектно и обратно - с най-пиковите дрехи, неподбрани добре като съчетание и не стоящи добре на фигурата - гледката може да е не до там приятна. Щов имаш вкус и стил, винаги можеш да изглеждаш - на ниво.

мама на две момченца, две врабченца

Редактирано 2 пъти последният път 15.10.2008 14:19.

Изпратено: rem (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 14:21

Плетените рокли съм ги загледала от миналата година по сайтовете...много са хубави и мерих лятото летни, но не ми стоят много, много. Ако смъкна 1-2кг. ще нося.Жилетки и шапки нося редовно, модерни, не модерни при мен са задължителни. Толкова харесвам.

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 15:33

Nevira Написал:
-------------------------------------------------------
> Никога не ми е пукало от такива хора няма и да ми
> пука за напред.

Може ли да уточниш какво влагаш в понятието "такива хора"? Доста ме заинтригува към коя категория ме причисли!

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 17:18

Много ми харесват на мен плетените рокли и туниките ,които може с клин или с дънки да носси6 ,търся си не6то такова .Днес обиколих ,но не ми хареса ни6то ,а ина4е по магазините само рокли и туники независимо от какъв плат са ,много 6апки и 6алове и 4анти ,които се носят през рамото ,как да се изразя ,на една страна .....дано сте ме разбрали.
Невира ,от къде взе на децата гум. боту6ки ,4е търся ,има6е в Дисни ,но са свър6или.

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Дата: 15 October, 2008 19:10

bobi@ Написал:
> Nevira Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Никога не ми е пукало от такива хора няма и
> да ми
> > пука за напред.
>
> Може ли да уточниш какво влагаш в понятието
> "такива хора"? Доста ме заинтригува към коя
> категория ме причисли!

[color=brown]Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 14 октомври,
Аз споменах една определа комбинация, в която определено ботушите не са най-шокираща част ... Но, както стана ясно, "на вкус и цвет, товарищи [/color

Ми нищо хубаво не влагам,не ми пука какво мислиш ти.Не ми допада грубостта ти към мен

[www.facebook.com]

Редактирано 2 пъти последният път 15.10.2008 19:24.

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 19:40

Дата: 15 октомври, 2008 19:10

Ми нищо хубаво не влагам,не ми пука какво мислиш ти.Не ми допада грубостта ти към мен

На практика излиза, че грубите сме две winking smiley !
Напълно нормално е да не ти пука какво мисля аз за теб! Както и обратното, разбира се - във форум сме, все пак!
А и не съм била груба, поне за собствените си възможности! Честно казано, ако не беше твоето иронично подмятане за класиката, изобщо нямаше да се стигне дотук, темата си вървеше прекрасно!
и понеже аудиторията не е длъжна да ни следи диалога, предлагам да минем на ЛС, ако искаш нещо да ми кажеш smiling smiley !

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 19 October, 2008 22:51

Аз пък да ви кажа имам гумени ботушки от миналата година.Ама нещо са ми трудни за обуване не мога да ги превъзмогна(гумени са все пак) иначе мойте са модерно в кафявата гама с някакви интересни рисунки по тях мисля че точно от Плейлайф ги взех към 90лв струваха,носила съм ги веднъж с дънки много добре стоеше,но определено с пола някак грозно стоят поне мен не ме кефи, все пак това са гумени ботушки.
Иначе в гардероба прибрах летните дрехи,дрехите в сивата гама,кожените сетрета(хич не са модерни)както и тъпите отпред обувки(аз хич не ги харесвам имам само един чифт).
Брани, фигуралните чорпогащници седят страхотно с пола или рокля едноцветни съответно,аз не бих прибрала мрежестите те са си класика winking smiley ,а и на твоя крак ще стоят прекрасно. kiss

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 20 October, 2008 20:19

Диди,аз харесвам фигуралните но на други крака,не на моите..братовчедка ми от години носи такива,но тя е висока с прави дълги крака и стои супер...на мен не ми стоят добре..някак ниска съм..абе не се харесвам...аз ако реша знам как да ги комбинирам,но..не са за мен

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 20 October, 2008 22:09

Скривайте оранжевото! winking smiley
Днес в един магазин една жена пита за оранжево и чувам продавачката "Ооо, тази година е изключено нещо в оранжево да намерите!"
А фигуралните чорапогащи и на мойто джоланче не ми харесват, ползвам плътни, кафеви, черни, с тях може!

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2008 01:53

Branka Написал:
> Диди,аз харесвам фигуралните но на други крака,не
> на моите..братовчедка ми от години носи такива,но
> тя е висока с прави дълги крака и стои супер...на
> мен не ми стоят добре..някак ниска съм..абе не се
> харесвам...аз ако реша знам как да ги
> комбинирам,но..не са за мен
>
>
stiga be brani imash strahotno tialo i prekrasni kraka,prosto shte izglejdash perfektno sigurna sym cunkiZnam che shte gi kombinirash perfektno ne se samniavam vav vkusa ti no molia te imash strahotni kraka da ne sym chula che si bila niska ili neshto podobno. pregradka Vij ako ti ne se chustvash dobre d=tova e druga rabota i az imam drehi s kojto ne se haresvam a niama prichina da e taka,no otnosno krakata niamam kakvo da kaje pak i ne samo tiah kato cialo izglejdash poveche ot dobre. thumbs up

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: zlatina (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2008 08:25

Branka Написал:
> Диди,аз харесвам фигуралните но на други крака,не
> на моите..братовчедка ми от години носи такива,но
> тя е висока с прави дълги крака и стои супер...

smqh Брани, рано-рано ме разсмя с глас... Ако не съм те виждала на живо, веднага щях да реша, че си ниска с криви къси крака... smqh smqh smqh
Не стига, че всички ни подтискаш с външността си, ами сега и такива неща пишеш тук...

За гумените ботуши да кажа - детски ботушки има в JUSK сини на бели точки и червени на бели точки по десетина лева. Има и много ефектни дамски, леко лачени с невероятни десени - на шарени лалета, есенни листа /снимки, а не рисувани/ - 40лв. Детски гумени ботушки има в магазините на Колев и Колев - 30лв, както и в Хипо - там цените не ги помня.

Изпратено: симона (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2008 11:46

Видях гумени детски и в Оviesse, ако някой още търси

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Редактирано 1 пъти последният път 23.10.2008 11:47.

Страници:  <<12345
Страница:5 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.