Хубава жена : © Български Бебе Център
Ползвали ли сте продуктите на Amway?
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2008 16:35

Днес за първи път чух за тази фирма и техните продукти.Честно казано на мен ми идват доста скъпички.Поръчах си един препарат за почистване на кухни .Ползвали ли сте продуктите на тази фирма?И доволни ли сте?

Редактирано 1 пъти последният път 11.10.2008 18:02.

Re: Ползвали ли сте продуктите на Amway?
Изпратено: sveta_s (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2008 16:59

Да ползвала съм ги дори бях дисрибутур.Много съм доволна.Почистват всякъкъв вид лекета,да не говорим че и са екологично чисти,шишетата са им направени от такъв матерял че да се разграждат в почвата.
Сигурно ще ви се стри смешно,но баща ми обърка една нощ чашата с водата(майка ми си беше отсипала малко препарат в една чаша и го сложила на мивката)и изпи препарата.От тогава няма проблеми с гастрита(а той беше много зле)може и да е съвпадение,но е факт че нищо(лошо)не му стана от препарата.

Изпратено: mama stella (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2008 21:27

Света много се смях на случката с бащата ти smiling smiley само от дистрибутори ли може да се закупят тези продукти?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Имаме само това, което сме дали.

Някои неща не стават с активност, с правене, трябва просто да ги оставиш да се случат. Трябва да им позволиш да се случат.

Изпратено: linda70 (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2008 22:29

detelina sarca kitka Ползвала съм,за малко бях и дистрибутор.Наистина са скъпички ,но са екологично чисти,не предизвикват алергии и се ползват дълго време,понеже са концентрати и се разреждат.

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 12 October, 2008 18:18

Мама Стела,в сайта им видях че също може да се поръчва.Ще докладвам дали мие препарата когато ми го доставят.

Изпратено: HAPPY (IP регистриран)
Дата: 13 October, 2008 10:11

Ползвам пастата им за зъби Glister и намирам че е уникално, никоя друга паста, не успява да ми почисти така зъбите и венците ми са в чудесно състояние! Факт е, че не много евтино/15 лв ми струва от дистрибутор, който ми е приятел/, но определено си струва!

Изпратено: бебе-жоро (IP регистриран)
Дата: 13 October, 2008 21:21

Ползвала съм само пастата за зъби и много ми хареса.

Lilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 13 October, 2008 22:50

И аз съм била дистрибутор преди много години. Лока имам още и съм много доволна-универсален почистващ препарат. пастата за зъби също е много хубава.

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Изпратено: depest (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 10:28

Аз бях дистрибутор преди много години. Препаратите си струват, но тогава още повече ни се струваха скъпи и хората не ги купуваха. Наистина са качествени.

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 15:33

да се включа и аз - също съм ползвала препарат за почистване /мисля, че се казваше Lok или нещо такова/ и пастата за зъби... страхотни са
А за препарата - на сестра ми й мина гърлото grinning smiley /настинка/ - колкото и странно да звучи. Имат и страхотни червила, но наистина са доста скъпички

Изпратено: linda70 (IP регистриран)
Дата: 16 October, 2008 16:31

На 19.10. в хотел "Контеса" в Шумен от 10ч. ще се проведе презентация на тези продукти,използвам темата да отправя покана.Аз съм била дистрибутор и ми стана драго,че не са ме забравили.Продуктите са страхотни,който е наблизо да заповяда,ще прекара една приятна неделна сутрин!

Редактирано 1 пъти последният път 16.10.2008 16:34.

Изпратено: rosi_ilieva (IP регистриран)
Дата: 10 January, 2013 18:42

Много ми е приятно,че мога да споделя с вас впечатленията си от продуктовата гама на Амуей.Аз лично,както и цялото ми семейство сме потребители и страхотни фенове на продуктите.Естествено, че станахме и свободни предприемачи и сега се ползваме от хубава отстъпка и строим съвсем осъзнат и успешен бизнес. Аз не съм обсебена от Амуей, а от собствения си стил на живот.Предлагам на всички сами да опитат, за да не си мислят , че правим само реклама. Опитайте и знам,че няма никога да се върнете към продуктите от магазинната мрежа. Успех! smiling smiley На всички желая здрава,мирна, спорна и късметлийска 2013 година!

Редакцията е направена от администратор!

Редактирано 1 пъти последният път 10.01.2013 19:28.

Изпратено: yanka-petkova (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2013 20:24

da vitamini i sam dovolna

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.