Хубава жена : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Топла вода на гладно + лимон
Изпратено: GerganaS (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 06:59

Чували ли сте какъв е ефекта?
Една позната ми каза, че нейна близка е смъкнала драстичко килограми..? Дали е от това?! Аз от три дни пия една чаша топла вода и сок от един лимон, на гладно и ако не отслабна, поне хубавото е, че се чувствам много тонизирана..сякаш тялото ми диша и се отмаря..
Чувала съм, че топлата вода изхвърля токсините..
Вие какво смятате по този въпрос?

Re: Топла вода на гладно + лимон
Изпратено: baileys (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 07:24

И аз съм чувала за топла вода сутрин на гладно /което ме подсеща сега да отида да глътна една/, или лъжица оцет /това е по-грубичко/, намалявали апетита и т.н. smiling smiley Има и една лимонена диета, подобно на това, което си писала - пият се доста лимони с вода smiling smiley Но само с топла вода и лимон едва ли се смъкват драстично килограми, по вероятно са съчетани с диета/спорт winking smiley

Обичай ближния и ближи обичания... bliz
Спазвай правилата, за да си в играта

Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 07:54

след като родих така отслабнах , но пиех лимона със студена вода(даже ледена).

Изпратено: zlatina (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 09:03

Аз го правех не за отслабване, а против неразположението в първите месеци на бременността - топла вода, сок от лимон и малко мед. И понеже точно като Гери ми действаше много ободряващо и приятно, продължавам и сега. Чувала съм, че това подпомага естествения процес на организма сутрин да се чисти...

Изпратено: eli-joana (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 09:44

При мен е закон сутрин да пия топла вода с лъжица мед. Не съм забелязала да отслабвам, но ми действа добре, вече ми е изграден навик.

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 10:11

Не съм пила никога,по принцип не закусвам сутрин и е абсурд да пия вода на гладно.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: симона (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 10:31

Една позната така свали 15кг. swoon
аз не съм се пробвала

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 10:48

Само това ли, без друга закуска? Ако е така няма как да не смъкнеш, но пък само с това в стомаха до обяд ми се струва доста драстично.

Изпратено: svet (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 10:59

Чувала съм и аз, че някои хора пият на гладно вода с лимон, но на мен ми се струва много ненадежден начин за отслабване ако няма промяна в храненето по принцип.
Просто не ми се вярва, че ядейки както обикновено една чаша с лимон сутрин ще ми помогне да отслабна.

Най-много някоя язва да си докарам ако прекаля с лимоните.

Изпратено: margarita (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 11:56

И аз знам, че чаша топла вода сутрин на гладно помага за изчистване на организма от токсини. За отслабване незнам.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 12:16

Чувала съм следното-в продължение на 14 дена се пият лимони на гладно:1 ден-сокът на един лимон,2 ден-сокът на два лимона и така до 7 ден със седем лимона.Пасле наобратно 7,6,5 и така.Уж помагало за смъкване на корем.На мен не ми помогна.Майката му е спорт май

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 15:30

Това и аз съм го чувала. Особено в ученическите години много соворехме за тези лимони и топлата водичка. Като се замисля, по този начин едно че се пречистват токсините, ами се засилва и перисталтиката. И ако не се отслабва, то поне е здравословно. thumbs up smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Дата: 23 March, 2009 15:35

Според мен е много вредно за стомаха, но всеки сам си носи отговорност. Аз не бих го правила.....

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Изпратено: mil-kiko (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 15:56

И аз правех така преди години,но не съм сигурна дали от топлата вода и лимоновия сок свалих 8 кг,защото в същото време ограничавах и някои храни.Сутрин преди да изляза пиех вода със сок от един лимон,взимах си плод и излизах,държеше ме сита чак до обед.Имаше и моменти когато си правех пауза защото бях чула,че лимоновия сок в повече количества бил вреден за стомаха,.

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 20:51

аз я правих тази лимонова диета едновременно с драстично ограничаване и съобразяване какво ям.НИКАКЪВ ЕФЕКТ да му се невиди.явно имам проблем.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 22:08

симона Написал:
-------------------------------------------------------
> Според мен е много вредно за стомаха, но всеки сам
> си носи отговорност. Аз не бих го правила.....
>

Заради лимона ли?

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Дата: 23 March, 2009 23:26

Ами да, трябва да си наистина със здрав стомах за да рискуваш, иначе ще се сдобиеш с язва или гастрит като нищо....киселини също
отделно концентрирания лимонов сок със сигурност увежда емайла на зъбките, хубаво миене след всеки прием трябва според мен. Особено ако се прави онази със 7 лимона....
Преди време бях решила да пробвам, стигнах до 3 и се отказах, гадно беше нараво.
плюсът е, че лимонът съдържа много лимонена киселина, която стимулира храносмилането, извежда токсините от организма, което не е малко, разбира се.
ето я диетата за желаещите все пак
[www.club.bg]

Редактирано 2 пъти последният път 23.03.2009 23:32.

Изпратено: diancheto (IP регистриран)
Дата: 24 March, 2009 11:03

Тая глупава диета навремето е вкарала колежката ми в болница!
Не откачайте бе хора, 7 лимона....

What is a friend? One soul in two bodies!

Изпратено: iveta76 (IP регистриран)
Дата: 24 March, 2009 11:10

Чак със седем лимона,не съм рискувала,но преди години съм пила вода с лимон.Може би 1-2 сока на 1-2 лимона за целия ден,но не съм сигурна дали от това ослабнах или от това,че бях цял ден в движение и 3 пъти седмично бях в залата,но факт е че се чувствах страхотно.

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2009 08:19

Аз малко съм префасонирала идеята и пия всяка сутрин чаша чай с малко мед и лимон,колкото успея да изстискам(около 2-3 лъжички).Не съм отслабнала..ама никак.Това го правя от 8-9 години..нямам язви или нещо подобно,но все пак имам здрав стомах и не прекалявам с лимона.Не знам колко е полезно,но бях решила че е и в последствие се превърна в ритуал.

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.