Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Отчет за дейността на СОПД "Български бебе център" през 2008 година
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 01:09

Отчет на председателя на СОПД „Български бебе център“ за дейността през изминалата 2008 година

Уважаеми членове на Сдружение с обществено полезна дейност „Български бебе център“, благодаря ви за това, че сте тук и за подкрепата, която оказвате на мен, бъдещите и настоящите родители, посетители на сайта.

I. На първо място бих искала да оповестя списъка на всички членове на сдружението, а именно:

1. Виолета Христова Минциду – VillyM
2. Биляна Великова Видoлова – bibsan
3. Стиляна Стоянова Богданова - Laurelin
4. Ралица Владкова Нейкова - Atzilar
5. Екатерина Томиславова Томова-Атанасова - katitu
6. Калина Костадинова Касабова - LINA/
7. Йорданка Николаева Иванова - Daniva
8. София Николова Маринова – аленна

II. През изминалата 2008 година сдружението направи следното:

1. Дарения за детските онкохематологии в Пловдив, Варна и София на стойност 760 лв:
- 15.03.2008 на регионално дружество по детска онкохематология, Пловдив - 240 лв
- 15.03.2008 на регионално дружество по детска онкохематология, София - 160 лв
- 01.06.2008 на регионално дружество по детска онкохематология, Пловдив - 120 лв
- 01.06.2008 на регионално дружество по детска онкохематология, Варна - 120 лв
- 01.06.2008 на регионално дружество по детска онкохематология, София - 120 лв

2. 18.06.2008 -"Млин-97"АД дарява СОПД със 100 лв, за дом за деца и младежи с умствена изостаналост с.Просторно

3. Дарение на 19.06.2008 за дом за медико-социални грижи за деца, Плевен - 2618 лв

4. Дарение на 03.07.2008 дом за деца и младежи с умствена изостаналост с. Просторно с 24 чифта сандали на стойност по фактура 360 лв

5. Дарение на 08.08.2008 за дом за деца "Детелина", Плевен - 397.70 лв

6. Дарение на 20.09.2008 за Десислава Енчева - 81.60 лв /за самотна майка и нейното дете/

7. Дарение на 30.12.2008 г на ДДЛРГ "Рада Киркович" на стойност 3380 лв:
- 30 чифта обувки на ст-ст 300 лв,
- 250 кг. дрехи на ст-ст 2500 лв,
- 18 раници на ст-ст 180 лв,
- козметика и санитарни материали на ст-ст 200 лв
- официални костюми на ст-ст 200 лв.

8. Kоледна дарителска акция за дома в Ямбол, договорът за дарение е с дата 2009 година.

III. Годишен счетоводен баланс:

[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]
[www.biberonbg.com]

Re: Отчет за дейността на СОПД "Български бебе център" през 2008 година
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:10

Отново се изумявам колко много и добра работа е свършена! Браво, момичета! Аз съм много доволна от прочетеното!
Натъжава ме единствено фактът, че членовете сме толкова малко... особено като имам предвид факта, че аз съм неизрядна напоследък с членския внос... sram Евка, не съм забравила, в най-скоро време ще платя за неплатените месеци!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:18

И мен ме разочарова намаляващия брой на членовете, но ... не знам какво може да се направи...може би Евка ще е добре да пусне покана някъде по клубовете и да покани участниците в тях да станат членове и на Сдружението, като посочи какви са правата и задълженията. Мисля, че голяма част от новите мами просто не са наясно, че освен форум, има и Сдружение и какво прави точно то. Някакси много отдавна го обсъждахме това и е останало кой знае къде назад.

Дата: 25 April, 2009 11:21

Не знам, все пак на главната страница си пише с големи букви "Сдружение", а имаме и такъв клуб, който се вижда и всеки би могъл да надникне в него, при добро желание... Членуването е доброволно, насила никого не можем да накараме да стане член на Сдружението... И все пак може би не е лоша да се полуляризира дейността му, но как точно да стане това и под каква форма... misli

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:25

Само с покана и то там, където е най-посещавано. Просто като отвори незапознат човек на последната страница на Сдружение, и си казва "А, това е само за посветени, не ме засяга" и така и не се заинтересува повече.

Дата: 25 April, 2009 11:26

Членството е доброволно, а и всеки, който има желание да се включи в отганизираните мероприятия не го спира това дали е член или не.
Има много момичета, които активно участват в акциите, без да са членове на сдружението. give rose

Администратор

Изпратено: katitu (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:26

Видях отчета.
Браво за дарителските акции smiling smiley

Дата: 25 April, 2009 11:27

Ами то най-посещавана по традиция е Седянката, следвана от Детство, Хубава жена и Кулинарния. Тази покана като закована тема ли предлагаш да бъде? Защото няма как да е до всекиго персонално...

Дата: 25 April, 2009 11:31

Дани, и закована тема да има, пак не се чете. sad smiley

Администратор

Дата: 25 April, 2009 11:34

Знам, Евка, но все пак е нещо... Ако не помогне, поне няма да вреди, мисля си аз. Така все пак има някакъв шанс да се прочете от някого, който при интерес да потърси повече инфо, а дай боже и да реши да се присъедини... Мисля, че не би било пречка да има все пак една закована тема - както казах, ако не помогне, поне няма да навреди. Засега нямам друга, по-добра идея как да увеличим членовете на Сдружението.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.