Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Отчет за дейността на СОПД "Български бебе център" през 2008 година
Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:35

Жалко, аз предлагам все пак да се пробва и то наистина в тези теми, разбира се че не става насила, идеята е едно ново популяризиране.

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:36

Дани, наистина не пречи да има закована тема. След като минат дарителските акции, ще пусна такава.

Администратор

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:39

Добре ще е! Ще напомни освен това и на мен да си плащам по-често вноските, че и аз малко съм несериозна, съжалявам...

Изпратено: katitu (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:44

Аз нямам против закованата тема.
Но за съжаление и след обсъждане на въпроса, не е имало повече желаещи. Предполагам, че след нужното време за ориентиране из сайта потребителите вече са наясно за целта му, както и за целта на сдружението, има достатъчно инфо. Дано скоро се изненадаме приятно, все пак smiling smiley

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:49

Кате, инфо наистина има, линк към него има в подписите ни. Отчетите за всичко, което е направено през годините, целите, устава и т.н. са на разположение за всеки, който има желание да прочете.
Това, което лично на мен ми прави неприятно впечатление е това, че дори няколко думи, че не желаят да са вече членове на сдружението няма. sad smiley
Всеки има право да прекъсне членството по една или друга причина. Мисля, че поне тук или на лични е добре да се напише за това.

Администратор

Изпратено: Laurelin (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 18:31

Погледнах отчетите, доста работа е свършена. Аз също мноооогооо изоставам с членския внос, ще внеса всичко накуп скоро чрез близки в България, обещавам най-тържествено!
Като член засега мога да помогна само с дизайн, признавам, че нямам време и възможност за участие в организирани мероприятия.

Член на сдружение "Български бебе център"

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.