Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Сдружението през 2009 г.
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 01:17

Дейността от началото на годината:
- отпечатани са и се разпространяват 10 000 бр брошури в подкрепа на кърменето;
- в момента се провеждат две дарителски акции - за домове във Варна и София;
- даренията на канцеларски материали за трите детски онко отделения в София, Пловдив и Варна ще са факт до няколко дни.

Очаквам вашите предложения!

Администратор

Re: Сдружението през 2009 г.
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:36

За последните брошури не можах да се включа, но ако евентуално има още свободни бройки, с удоволствие ще поема за Ямбол - някои от детските и бебешки магазини, на които раздавах от предните брошури, ме питат дали нямаме пак от тях, защото доста майки ги взимали.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Дата: 25 April, 2009 11:38

Дани, чуй се с Kristi, тя е отговорник за Ямбол, в случай, че са свършили, Рали може да изпрати нови. smiling smiley

Администратор

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:41

Супер, и това само за тази година! Видях и за великденските базари, там също има дейност!

Дата: 25 April, 2009 11:43

Мисля, че имаше преди време такава идея, само че за брошури - в които да бъдат напечатани правата на бременните жени като здравни прегледи и други такива, трудови правоотношения, отпуск по майчинство и т.н. Само че според мен е по-добра идея да се направят като заковани теми някъде в сайта, защото тези неща са сравнително гъвкави и ако в началото на годината примерно се отпечатат в брошури, до края на годината инфото може да е остаряло поради промени в закона например. Защото все още срещам често темички в сайта за правата на майките и бременните жени - като осбобождение от потребителска такса по време на бременността например, болничен за раждане на малко дете, болничен по майчнство и т.н.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Дата: 25 April, 2009 11:43

За съжаление Лина не успя да организира Великденски базар, надявам се за Коледа да стане.
Ще видя дали няма да успея да уредя и отговорник за дарителска акция за плевенския дом за деца до 3 годинки.
Дани, за Коледа ще има ли отново акция за дома в Ямбол?

Администратор

Дата: 25 April, 2009 11:45

Да, идеята за правата на бременните е добра, но наистина бързо остарява инфото, а и би трябвало юрист да го подготви. Като закована тема и статия в сайта, мисля, че е добре.

Администратор

Дата: 25 April, 2009 11:46

Ами те от 2 години насам са традиционни smiling smiley, защо тази да е изключение! Разбира се, че ще направим! На последната коледна акция се събраха много по-малко неща от миналата, но пък бяха все страхотни неща, някои чисто нови, а всичко беше дарено от сърце!
В тази връзка - в коя тема трябва да напиша телефоните за връзка с дома?

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:48

И на мен ми харесва много идеята за статия за правата на бременните и майките. Бих съдействала за статията, но вече не съм на работа, чакам раждането, и нямам достъп до най-новите редакции на законите. Ако някой се наеме, бих помагала със идеи и съвети след края на май!

Изпратено: katitu (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:50

Дани, да, за тези въпроси наистина има нужда от разясняване. Аз съм "за" всякаква информация, която популяризира сайта и сдружението, а тази ще е такава.
Ако се намери и кой да я оформи, ще е супер smiling smiley

За акциите - отговорник съм за София, ще се постарая да е успешна smiling smiley

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.