Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Сдружението през 2009 г.
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:52

Само че къде ще стои тази статия - това е един от най-рядко посещаваните клубове, а целта е възможно най-голям брой бременни и майки с деца да се запознаят с правата си и да си ги търсят...
Евка, дали е добра идея да се закове някъде, където прецениш за най-добре, една тема от сорта "Правна помощ за бъдещи и настоящи родители" (примерно) и в тази тема да се събират постепенно статии и материали с такъв характер? Разбира се, тук помощта на юрист ще е желателна... и не знам доколко е възможна.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:52

Дани, пусни ми ги на лични, ще ги напиша в темите за дарителските акции, които е имало за дома. smiling smiley

Били, мисли сега предстоящото раждане, идеята е чудесна, ще поддържаме връзка и ще я реализираме до края на лятото. smiling smiley

Администратор

Дата: 25 April, 2009 11:55

Дани, темата ще е закована в бременелския клуб, Били е юрист и вече предложи помощ. smiling smiley

Другото, което бих искала да помоля е, в деня на предаване на дарението, да се оформят и съответните документи!
Закъснението, а и проблемите с пристигането по пощата създава трудности в счетоводството.

Администратор

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 11:58

Добре, това вече е нещо конкретно, да обобщим ли идеите?

Дата: 25 April, 2009 11:58

Ще го имам предвид - последния договор го взех малко трудно. Казаха ми, че отдавна бил готов, но все нещо се случваше и се разминавахме с директорката, имаха и инспекция... Както и да е, ще го имам предвид!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Дата: 25 April, 2009 12:00

То обобщаването лесно, но малко ми се вижда като планирано... Иска ми се и други идеи да имаме...

Дата: 25 April, 2009 12:03

Ето набелязаните мероприятия през 2009 г.:

Дейността от началото на годината:
- отпечатани са и се разпространяват 10 000 бр брошури в подкрепа на кърменето;
- в момента се провеждат две дарителски акции - за домове във Варна и София;
- даренията на канцеларски материали за трите детски онко отделения в София, Пловдив и Варна ще са факт до няколко дни.

Предстоящи:
- подготовка на информация за правата на бременните и майките;
- организиране на коледни дарителски акции за домовете в Ямбол и Пловдив;
- орагзнизране на дарителска акция за дома "Майка и дете" в Плевен;
- ще има още една акция с дарения на канцеларски матариали за трите онкологични детски отделения - Пловдив, София и Варна - паричките за тях са от реклама в сайта;
- в края на годината ще се подготви отпечатването на нови 10000 брошури в подкрепа на кърменето, спонсорирани ще са от рекламодател.

Администратор

Дата: 25 April, 2009 12:06

Уау, добре звучи smiling smiley!

Ако допълнително ни хрумне някоя идея, ще можем да я обсъдим допълнително и по-нататък, предполагам, нали Евка?

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:07

Аз смятам че това е добре, за съжаление не можем да се мерим с Вип брадър, но пне не се изкривихме като тях....

Изпратено: katitu (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:07

Не е малко winking smiley И без това нещата се правят според моментните възможности, така че според мен планът си е добър smiling smiley

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.