Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<123
Страница:3 от 3
Re: Сдружението през 2009 г.
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:08

Това са основните планирани мероприятия, в случай, че има още предложения от останалите членове, разбира се, че ще се вземат предвид. smiling smiley

Администратор

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:12

В случай, че няма повече предложения по така направения план за дейносста, мога да закрия ОС.
Момичета, благодаря Ви за помощта, подкрепата и днешното присъствие! Закривам ОС.

Администратор

Изпратено: bibsan (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:13

Да си пожелаем успех!

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:14

Успех! thumbs up

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: katitu (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 12:18

Съгласна съм с решенията smiling smiley
Успех detelina

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 15:16

Не съм си вкъщи и не можах да участвам в дискусиите ви. ще прегледам всичко и ще пиша като имам възможност, но естествено съм съгласна с решеното.

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 16:26

Аз искам д се извиня за отсъствието си, но тъкмо написах че съм на линия и интернета изчезна. Прочетох всичко, което сте дискутирали. Съгласна съм с решеното. Ще помогна с каквото мога на Линката за организирането на Коледен базар. И с каквото още ни е по възможностите на мен и Димо. smiling smiley

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: Laurelin (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 19:20

Съгласна съм с планираните мероприятия, ще помагам според възможностите си. Успешна година на Сдружението!

Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 25 April, 2009 21:09

Сега мога и аз да се включа-прибрах се късно от работа...
Относно пловдивския базар не се получи,понеже учителят на художествената паралелка е в чужбина в момента,а без него нямаше как да се подготви класа-все пак миналата година 90% от парите се събра благодарение на тяхното участие в базара.Но добрата новина е,че замисляме да направим по нататък благотворителна изложба-класа ще се подготви с картини и евентуално ще осигурим и галерия.Принципно са "за" идеята,но на по-късен етап.Трябва им време,понеже за предното си участие децата оставаха по два-три часа след училище да рисуват и едно такова занимание отнема доста време.
Очаквам парите за дарението в онко-болниците-мисля ,че това се очертава да е първото дарение за тази година и се надявам да потръгне по-нататък по-оживено.

Дани,понеже питаше по-горе къде да напишеш телефоните на дома в Ямбол-това ме подсеща ,че нямаш информативна тема.Всичките отговорници имат тема с координати -свои и на дома,за който отговарят-направи си и ти такава. d good luck

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Страници:  <<123
Страница:3 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.