Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Дрешки за дете около 10 г.
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2009 20:06

Момичета, в събота и неделя разчистихме с Мими всичките и дрехи и извадихме вече есенно-зимните. Има обаче дрешки, които вече не и стават (много е пораснала само за 2 месеца Мими). Опаковах 2 кашончета с дрешките, някои съвсем нови и необличани (имаше например чисто нови дънки, които тя категорично отказва да носи, тинейджърска работа). Повечето дрешки са есенно-пролетни, има доста пижамки и малко летни нещица, също така 2-3 плътни чорапогащника и няколко чифта чорапки, както и 2-3 потничета. Дрешките са момичешки. Всичко е запазено и чисто, скъсаното и изхабеното съм го изхвърлила. Може ли някой да ме насочи къде бихме могли да ги изпратим?
Като за деца на възраст от 9-10 до 12-13 г. са.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Re: Дрешки за дете около 10 г.
Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2009 01:03

Дани, аз ги давам на директорката на ДДЛРГ "Юри Гагарин". Децата много им се радват - и те милите искат дънки и модерни блузки.

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 15 September, 2009 20:37

Дани, до няколко дни ще стартира дарителска акция за домовете в Плевен, по Коледа плановете бяха да има за юношите в Пловдив. В случай, че не е проблем изчакването, можеш за там да ги оставиш.

Администратор

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 19 September, 2009 13:38

Дани, ако искаш ми ги прати на мен. Пловдивската акция ще е по Коледа, но аз и други дрешки съм събрала и ще предавам тогава.
Поздрави!

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: gmsvetla (IP регистриран)
Дата: 7 October, 2009 13:35

И аз много се интересувам от същото нещо.Събрала съм от баткото почти неносени дрехи, стават за момче на около 8-9 години. Има дънки, пуловери, жилетки. Общо взето са за есенно-зимния сезон. Свидно ми е да ги оставя до кофата за боклук, пък било то и в торби. Някои по-заносени изхвърлих, но тези са много запазени, а има и неносени неща като едни дънки с джинсов плат по тях. Дребния не ги хареса още като му ги подариха и все не искаше да ги облича, а сега вече са му малки.

Редактирано 2 пъти последният път 07.10.2009 13:37.

Дата: 7 October, 2009 16:43

gmsvetla Написал:
-------------------------------------------------------
> И аз много се интересувам от същото нещо.Събрала
> съм от баткото почти неносени дрехи, стават за
> момче на около 8-9 години. Има дънки, пуловери,
> жилетки. Общо взето са за есенно-зимния сезон.
> Свидно ми е да ги оставя до кофата за боклук, пък
> било то и в торби. Някои по-заносени изхвърлих, но
> тези са много запазени, а има и неносени неща като
> едни дънки с джинсов плат по тях. Дребния не ги
> хареса още като му ги подариха и все не искаше да
> ги облича, а сега вече са му малки.

Можеш на Лина да ги изпратиш, в момента тече акция за дома за юноши в Пловдив, ето подробности: [club.biberonbg.com]
Темата за въпроси, уточнения и комнтари: [club.biberonbg.com]

Администратор

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 12 August, 2010 10:56

И аз имам дрешки за 10-11 год моми4енце някой да знае тук във Варна къде мога да ги дам???
Виждам 4е темата е стара, ама сега се разтършувах и ако някой знае моля да ми каже

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 16 August, 2010 15:28

^lilo^ Написал:
-------------------------------------------------------
> И аз имам дрешки за 10-11 год моми4енце някой да
> знае тук във Варна къде мога да ги дам???
> Виждам 4е темата е стара, ама сега се разтършувах
> и ако някой знае моля да ми каже

За съжаление повече акции, организирани от сдружението няма да има.
Ето тук можеш да намериш и избереш дом, в който да дариш дрешки: [education.big.bg]

Администратор

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2010 09:49

доста домове от списъка на Евка са вече закрити,на други пък, телефоните им не са валидни,но за съжаление,не откривам актуален списък.
ако искаш,звънни на социално подмогане в твоят град и те ще ти кажат къде наблизо има подходящо заведение или пък става и в цоп(център за обществена подкрепа)

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2010 10:40

Ето друг списък с домовете. [www.decata.orbitel.bg]

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.