Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
имам много бебешки дрешки...
Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2010 09:15

Здравейте момиченца-кокичена, къде бих могла да ги дам ?
Разчиствах и на Вивиан гардероба и просто е затрупан, а не ми се изхвърлят....повечето са бебешки, но има и някои за по-големи дечица.
Ако някой ми помогне за нуждаещи дечица бих се радвала да ги дам smiling smiley

Re: имам много бебешки дрешки...
Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2010 09:17

пс. имам и мои много теен-дрешки, с които не се чуствам комфорто вече, и с това ако мога да помогна на някой, ще се радвам smiling smiley.

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2010 09:30

Ели, и аз съм събрала вече 2 огромни кашона дрешки за по-големи деца - от 10-годишни нагоре, та чак докъм 20 - и мои, и на Ники, и на Мими. Решила съм да ги дам в дома за деца и юноши в Ямбол, единственият ми проблем е липса на време, за да се свържа с тях, тъй като започнах работа, която изисква много време и нерви. Тази седмица обаче съм в болнични и ще гледам да успея да се свържа с дома. Ако решиш, пиши ми!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2010 09:41

по-големите,ако искаш, дай ги на дани,щом ще ги носи в ямболският.
другите,бебешкото,виж в най-близкият до твоят град, дом за деца до 3 г. или ги занеси в някой цоп (център обществена подкрепа)-справки можеш да направиш в "социално подпомагане".
ако,не откриеш такъв,аз до скоро работех в един,но все още съм обвързана с колегите си там и бих могла да ги предам.

Редактирано 1 пъти последният път 14.10.2010 09:50.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.