Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Плащате ли редовно членския си внос?
Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2006 16:37

Знаем, че сдружението ни, за да съществува, като всяка официално регистрирана организация, се нуждае от финансови средства, за да работи. Един от източниците на това е именно нашия членски внос, който ние доброволно и с желание сме приели да внасяме.
Искам да ви напомня, защото и аз понякога забравям - да го правим редовно.
И ако има отказали се момичета, но неплатили членския си внос, за период, в който са били членове, моля Ви - направете го!
Пускам тази тема с цел - ние като членове на Сдружението, да се агитираме помежду си, да бъде коректни, да се поддържаме и да мислим, за това, в което лично аз много вярвам и харесвам!

мама на две момченца, две врабченца

Редактирано 1 пъти последният път 22.10.2006 16:38.

Re: Плащате ли редовно членския си внос?
Изпратено: svet (IP регистриран)
Дата: 22 October, 2006 23:09

Гледам да съм редовна winking smiley

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2006 22:58

Плащам с по няколко месеца напред, за да не се случва да закъснявам.

Изпратено: VillyM (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2006 08:58

Не съм много редовна с плащането, забавям го винаги, но затова пък плащам авансово - за поне 6 месеца напред.

Lilypie 5th Birthday Ticker Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2006 13:25

Софи, не ми се сърди, аз отскоро съм член и смятам, че съм редовна, но все пак се издразних много на тази тема. Предлагам напомнянето за членски внос да става на лични. Все пак не сме в училище.

Изпратено: VillyM (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2006 15:36

yanka Написал:
-------------------------------------------------------
> Софи, не ми се сърди, аз отскоро съм член и
> смятам, че съм редовна, но все пак се издразних
> много на тази тема. Предлагам напомнянето за
> членски внос да става на лични. Все пак не сме в
> училище.
>

Защо се дразниш, Цвети, Софи не е визирала никого персонално. Според мен няма нищо лошо в тази темичка.

kiss

Lilypie 5th Birthday Ticker Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2006 19:31

Знам, че Софи никого не е визирала, но не мога ли да си кажа мнението и да дам предложение?

Изпратено: nade (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2006 16:22

аз пък бих предложила Евка да актуализира в някоя тема членовете и съответно до кой месец са платили своя чл. внос, за да могат да си правят справки и да не забравят плащането. Този списък може да се актуализира на всяко тримесечие например, ако не всеки месец.
Аз, например, не помня до кой месец съм платила (защото плащам по повече месеци наведнъж) и не знам дали съм си записала дори някъде, затова трябва да питам Евка всяки път и ми става неудобно, дори, ако съм закъсняла sad smiley

********************************************************************************************************************************************************
Снимките на Виктор и София * Снимки от Канада - II * III * IV * V * VI * VII * VIII

Изпратено: oli (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2006 20:30

почти винаги закъснявам.когато закъснее заплатата на мъжо и аз закъснявам,за което се извинявам smiling smiley

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2006 16:19

Цвети, нямам представа кой закъснява с членския си внос и кой не е плащал, затова не мога да пращам лични съобщения. А темата не е лично към никой, пуснах я - един вид като комуникация между всички членове, аз също се случва да забравям и да пускам чл. си внос по-късно, затова.

мама на две момченца, две врабченца

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.