Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<123
Страница:3 от 3
Re: Плащате ли редовно членския си внос?
Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 2 November, 2008 22:05

Да ви дам един съвет от опит за членския внос. Винаги пишете в основанието за плащане за кои месеци плащате. Аз тази година много се обърках.
Обикновено плащам по 4 месеца. Най-често напред, но понякога закъснявам и плащам хем назад, хем пак предплащам. И така предишните 20 лева съм писала "членски внос за 4 месеца", ама за кои не е ясно. Така и Ева не можа да им каже, и аз не мога да си спомня. За да не ощетя сдружението, приех, че съм платила назад и сега като внесох пак писах точно до кой месец предплащам.

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 2 November, 2008 23:25

Точно така е, Наде - и аз пиша за кои месеци плащам, че артериобонакиса ме тресе smqh. Ето и сега - изтървала съм септември и октомври и ще ги платя с последните два месеца от годината.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 11 November, 2008 22:54

Ами то и аз съм за бой.Не съм плащала мисля от септември,ама този месец вече се каня да внеса чл.си внос за тази година.

В памет на НАЯ!

Изпратено: Laurelin (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2008 05:38

Леле, момичета! Просветна ми току-що, че и аз не съм плащала членски внос не помня откога. Иначе се кипря с логото, ама толкова съм свикнала да го виждам в подписа си, че вече не ми прави впечатление. Срам и позор!!!
Отивам да ровя из портомонето си, за да видя колко месеца съм пропуснала и ще гледам как мога да пратя пари оттук.

Член на сдружение "Български бебе център"

Страници:  <<123
Страница:3 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.