Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Плащате ли редовно членския си внос?
Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 28 October, 2006 00:14

Имам да плащам за 5 месеца назад.За това и махнах логото от подписа си.Надявам се , че скоро ще имам възможност да го платя.

Изпратено: cweti (IP регистриран)
Дата: 28 October, 2006 07:19

Имам да плащам и аз за октомври и ноември, ще го направя при първа възможност, поради същата причина махнах логото от подписа си, мисля, че така е най-коректно!

*****************************************************************************************************************************************

Изпратено: ani4ka (IP регистриран)
Дата: 30 October, 2006 21:18

ха сега де, за октомври не съм платила... по принцип плащам за няколко месеца напред, последния път обаче покрай раждането се отплеснах така яко че се наложи Ева да ме подсети sram но пак платих и няколк омесеца напред, обаче само до края на септември... признах си веднага греха и ще се коригирам веднага щом се добера до паролата за e-pay.

Обаче това с махането на логото от подписа ме изненада. аз не съм го сложила да се хваля, а за да се популяризира идеята сред съфорумките. нали такава беше първоначалната идея?

Изпратено: desy petrova (IP регистриран)
Дата: 31 October, 2006 09:45

И на мен ми се случи да закъснея с цели 3 месеца и тази тема определено ме засили към банката. grinning smiley
Ама да си махам логото от подписа не съм се и сетила.Слагайте си картинките,мацки,по-шаренко е с тях! winking smiley

Изпратено: kleopatraa (IP регистриран)
Дата: 18 February, 2007 00:21

Винаги съм се чудила откъде идват тези картинки "майки с бебета",и защо доста хора имат такива.....Добре че си заврях носа и тука в тези темички че да разбера......Дано не се обиди някой ,но до днес наистина не ми беше ясно,трябва малко по-вече популяризация за сдружението thumbs up

Дата: 22 February, 2007 22:52

Мдааа сега като поразмислих наистина май "много акъл раздавам".....да доуточня само относно картинката-лого- хубава е но не може ли да има един надпис под нея със смисъл че притежателят и е член на сдружение и какво сдружение е?Или може технически да не е възможно да се вкара надпис? smiling smileysmiling smiley

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2007 00:38

kleopatraa, като поставиш мишката на "картинката", излиза надписа, за който питаш. А като кликнеш върху нея, се отваря заглавната страница на сайта, където първото поле вляво е пак за сдружението. На всяка страница от форума отгоре има надпис "Сдружение Български бебе център", тъй като то е собственик на сайта.
Та мисля, че е достатъчно. Просто не си обърнала внимание. smiling smiley

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2007 00:43

А ето и 2 темички:
[club.biberonbg.com]

[club.biberonbg.com]

Дата: 23 February, 2007 07:59

Благодаря ти Равена за разяснението, макар че явно не съм обяснила правилно това което мислех smiling smiley

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 2 November, 2008 16:24

[color=darkred]Старая се обикновено да платя за 3-4 месеца напред, ама ето - пак съм закъсняла с плащането за септември и октомври sram. Другата седмица ще платя до края на годината.[/color]

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.