Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Темичката на ДДЛРГ"Рада Киркович"гр.Пловдивkitka
Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2008 00:48

Дом за деца лишени от родителски грижи Рада Киркович-гр.Пловдив се намира на ул.Димитър Цончев №11.
Директор-Анелия Кирова
В домът са настанени 22 момичета и 52 момчета на възраст от 7 до 18 г.
Отговорник и връзка с дома:Калина Касабова,gsm-0895672542,e-mail-koko.sisi@abv.bg

До сега в този дом е направена една акция-юни,2007г.[club.biberonbg.com]

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Re: Темичката на ДДЛРГ"Рада Киркович"гр.Пловдивkitka
Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2008 09:25

Линка, аз веднага се включвам по темата. Миналата година в дома казаха,че за ремонт и преправяне на дрехите са им необходими конци, игли за машина, нова ютия, няколко порачки. Аз разчиствам склада на работа от стари материали , събрала съм им доста конци. Мога да поръчам игли. smiling smiley

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Дата: 20 April, 2008 14:04

Тази година в този дом ще правим коледна акция.Ще е активна октомври и ноември.От нашето у-ще са съгласни да направим още един по-мащабен базар по това време.Мисля да организирам и други училища.Ако се съберат достатъчно средства ще им купим спални комплекти,аз от миналата година си исках smiling smiley

Мисис Ентусиазъм 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2008 22:10

От този дом излизат абитуриенти. Може би тази година сме закъснели, а може и да не сме.
Линка, може да попиташ дали в тази връзка можем да им помогнем с нещо.
През минала акция, аз им изпратих една кутия с гримове и малко мъжка козметика - за големите.
Всъщност това беше от кумата ми.
Нещо ей такова ми се върти в главата. Например някое бижу или нещо такова, което децата искат, а не могат да си купят. Въобще дали имат бал? confused smiley

Дата: 20 April, 2008 23:56

Аз миналата година пратих няколко официални рокли точно за абитуриентите.Приеха ги с охота.Още утре ще отида и ще разпитам дали може да им помогнем тази година-с някоя официална рокля или костюм,които стоят така самотно в нечии гардероб smiling smiley

Мисис Ентусиазъм 2007г.

Изпратено: Mishel (IP регистриран)
Дата: 21 April, 2008 11:52

Наистина ще е хубаво да им помогнем на абитуриентите - козметика, дрехи, аксесоари. Питай Линка и пиши, че няма време - колко са абитуриетите, колко момичета и колко момчета и други подробности.

Изпратено: desy petrova (IP регистриран)
Дата: 21 April, 2008 13:25

Абитуриентската ми рокля стои в гардероба,на драго сърце ще я даря на някоя млада дама! smiling smiley

Изпратено: zlatina (IP регистриран)
Дата: 21 April, 2008 13:48

Аз абитуриентски тоалети чак не пазя, но преди две години си ших по поръчка официална рокля, която за съжаление е обличана само веднъж. С удоволствие бих я дарила, защото е срамота да стоят нови и красиви дрехи по гардеробите ни, а други хора да имат нужда от тях!

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 21 April, 2008 13:57

Чакам инфо тук. Пак ще кажа на кумата ми, която е страшна мадама и със сигурност има тоалети, които се чуди какво да прави. Миналогодишните гримове бяха такива, които си е купувала, но после не й харесвали и не ползвала. smiling smiley

Изпратено: Mishel (IP регистриран)
Дата: 21 April, 2008 16:11

Аз имам страхотна малка черна рокля над коляното, която съм облякла само веднъж на едно новогодишно парти преди доста години и аз смятам да я даря. Мога да осигуря и доста декоративна козметика.

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.