Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Невинни детски душици от онкологията в София.
Изпратено: Лили81 (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2008 14:00

Браво Инка ще чакаме снимки

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2008 18:40

Днес мина много добре децата даже не са спали следобед за да боядисваме яйцата снимки ако не кача днес ще има уте с сигорност.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2008 19:03

И аз ходих,сварихме там яйцата и ги боядисахме с 5 дечица.Само толкова се чувстваха добре,за да излязат от стаите.Но поне останаха много доволни.Имаше едно 3-4 годишно момиченце,което много ми помага-първа кипра беше-и много сръчничка smiling smiley Снимах ги,ще им занеса снимчици за спомен,но за тук не мисля,че е подходящо да ги пускам.Може само снимка с яйцата да пусна или с някоя друга сръчна ръчичка smiling smiley
Все още занималнята им е почти празна.Мисля да направим една акция за 1 юни,да им занесем блокчета,флумастри,книжки.....Инче,може едновременно да направим-нали спомена за килим за вашата онкология?!

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Дата: 24 April, 2008 21:01

Лина здравей те килими са им купили . но за акция може да съберем една обща и да раздели средствата между седемте за да раздадем на децата.

ИВАН се роди
изписан

Дата: 7 May, 2008 21:37

Да съобщя тук-ще използваме събрани пари от сметката на Сдружението,ще закупя консумативи-блокчета,флумастри,бои,книжки за оцветяване и други....ще ги разделя в три кашончета и ще ги препратя в София и Варна.Така ще направим дарение ,ако искате за 1 юни в другите градове,тук в Пловдив мисля по-рано да отида,понеже за 1 юни имат много посещения.Ина и Деси да имат готовност smiling smiley

Мисис Ентусиазъм 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: Mishel (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2008 23:35

Радио FM има инициатива по случай годишнината си - "Да направим 15 добрини" И събира предложениЯ за добрини. Регистрирах се и направих предложение да помогнат в обзавеждането, ремонта и украсата на детските онкохематологии в трите града - София, Пловдив и Варна. Дано обърнат внимание на съобщението ми, видЯх, че са изпълнили доста от предложенията, имат свободни още 5-6 желания. Моите картини така и не се получиха, просто рисуването с темперни бои не е толкова атрактивно както с маслени бои нанесено върху платно или дърво. Аз също ще се включа в инициативата на Лина.

Редактирано 1 пъти последният път 09.05.2008 23:54.

Изпратено: bebekiko (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2008 08:10

Аз ще преведа парички по сметката на Сдружението, за да се вкюча в акцията.

Нали ви казах, че все пак доброто ще възтържествува! А, нали разбрахте, че Сашка Берданкова е най-големият боклук
Моля приятелките на Бумбашка Берданкова да и напомнят, че интернет пространството е свободно и аз мога да пиша каквото искам по неин адрес.
А Хари Потър 5 бил направен в нейна чест, да го изгледа и да види продължението на историята и.

Дата: 10 May, 2008 11:24

От сметката на Сдружението ще се отделят 300 лв.,т.е.по 100 за трите града.Гледам,че има и други желаещи,снощи и Мери ми писа,така че ако искате да се включите,ще изчакам със закупуването,но най-късно до 20,за да мога да ги закупя и препратя по градовете,и да се направи за 1 юни.
Изчаквам до 20 май,който иска да праща парички в сметката на Сдружението за дарение в Онко болниците!

Мисис Ентусиазъм 2007г.

Дата: 10 May, 2008 22:41

и аз се включвам.
Линче децата много обичат да моделират с пластелин да не го забравиш.
И само да ти кажа миналия път ги закупих тези неща от метро на доста добри цени и важното е, че всичко е на едно място.

ИВАН се роди
изписан

Дата: 10 May, 2008 23:09

Аз съм говорила със склад,ще ни направят отстъпка.И пластелин имам предвид winking smiley

Мисис Ентусиазъм 2007г.

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.