Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  123456>>
Страница:1 от 6
Покана за участие в благотворителна акция dar
Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2008 18:57

Уважаеми посетители на сайта,СОПД "Български бебе център" организира коледни благотворителни акции в два града:гр.Пловдив и гр.Ямбол.Събраните дарения ще бъдат предадени в домовете от отговорниците по градове.
Каним всеки желаещ да се включи в акциите и предварително благодарим на отзовалите се! cvete

1.Кога 1.10.2008г-1.12.2008г.

2.Къде и какво е нужно:
kitka ДДЛРГ "Рада Киркович"-гр.Пловдив
Децата в него са около 70 на възраст от 7-18 години-учащи.Имат належаща нужда от :
санитарна козметика -сапуни,шампоани,балсами,четки и пасти за зъби,превръзки,самобръсначки и др.
декоративна козметика-червила,спирали,фон дьо тен-и,гел,пяна за коса,дезодоранти и др.
бельо-лично и спално;
дрехи-нови и втора употреба;
хавлии-малки и големи;

kitka Дом "Майка и дете"- гр. Ямбол
Децата са на възраст от 0 до 3 годинки и имат належаща нужда от:
- памперси
- сапуни
- кремове
- шампоан
- тампончета и клечки за почистване на носле и ушенца
- играчки, но меки, плюшени (твърди не им дават)
- гащи, потници, бодита, ЧОРАПИ,ЧОРАПОГАЩНИЦИ
- хавлии, но големи в които може да се завие детенце
- всякакви дрешки
- ританки, камизолки, бодита

3.Как да даря:
-отговорник за гр.Пловдив-Калина Касабова-LINA/
-отговорник за гр.Ямбол-Йорданка Иванова-Daniva

Можете да се свържете с отговорниците чрез оставените телефони или да напишете лично съобщение тук,в сайта.

4. Договор за дарение - всеки дарител може да получи договор за дарение:

- за физически лица -[www.biberonbg.com]
- за юридически лица -[www.biberonbg.com]

Редактирано 8 пъти последният път 11.04.2009 10:10.

Re: Покана за участие в благотворителна акция dar
Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2008 09:48

Разбира се, че ще се включа и за двата дома, както винаги.

Успех на акцията!

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2008 12:14

Аз съм готова, ще се включа с дарение за големи деца.

Изпратено: Lilito (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2008 12:28

И аз ще участвам,задължително!!!

.

Изпратено: DianaToneva (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2008 13:56

Много хубаво, че се организира такова дарение. Аз също се включа.

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2008 18:30

И като отговорник, и не - пак ще се включа! Вътре съм! Отдавна си мислех за такава акция, благодаря на Лина, че ме сръчка малко smiling smiley!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2008 14:38

Daniva Написал:
-------------------------------------------------------
> И като отговорник, и не - пак ще се включа! Вътре
> съм! Отдавна си мислех за такава акция, благодаря
> на Лина, че ме сръчка малко !
>
>
Дании, не че нещо,ама вземи ми прати един номер да сложа за връзка с теб в темата smqh sram

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Дата: 26 September, 2008 23:11

Оказа се, че имам доста козметика, която ми е подарена и съм сигурна, че няма да използвам. Приготвих я. Проверете и вие за такива неща.
Най-вероятно ще изпратя по два колета за двата дома - по един с дрехи и по един с консумативи. Ще кажа пак на кумата ми, която се включи с гримове предния път.

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2008 01:01

Аз ще се включа предимно с дрешки - има почти нови останали дрешки от Алекс. Имам и доста шишета от нея, но не знам дали ще ги вземат - трябва да питам. Ама щом миналия път взеха, би трябвало пак да вземат. Миналата година една мама беше пратила няколко много хубави шишета, на Авент ... Мисля, че беше Бори, ама не помня със сигурност. Козметика едва ли ще мога да закупя, но ще помогна с организация и желание smiling smiley
А, мами - една молба - ако сте решили да пращате обувчици, гледайте наистина да са запазени добре. Миналата акция имаше доста обувчици, но ги взеха на половин цена, защото били използвани, а имаше и няколко чифта, които направо ми заявиха, че няма да използват... Та големи притеснения ми бяха с тези обувчици!
И пак ще има снимки, урааа!
Ей, ама аз забравих да ви кажа най-важното бе: моя приятелка с двама, вече пораснали синове, си осинови момченце от същия този дом! Приятелката ми работи в дома, познава децата, беше на акцията миналата година, има я на снимките от тържеството. А момченцето е такъв сладур, такъв хубавец! Казва се Ники! Някой път ще ви разказвам по-подробно за тях!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Дата: 27 September, 2008 03:27

Дани, моите поздравления за приятелката ти! Тя е човек с богата душа!

Страници:  123456>>
Страница:1 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.