Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6
Re: Покана за участие в благотворителна акция dar
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2008 13:40

Кристи, за коя Валя става дума? Не мога да загрея нещо... Ники сега е на около 6 годинки, ако се не лъжа.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2008 13:51

Валентина е бебчето момиченце, а аз си мислех за Ники - другото бебче. Двамата са на една възраст и като ходихме август в дома още си бяха там.

Дата: 27 October, 2008 14:02

Не, за друг Ники става дума smiling smiley

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2008 14:05

Лина, Дани, дайте ми адресчета на лични,за да пратя колетчетата.

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2008 14:11

Линка, събрах доста неща, досега 15-16 големи торби с дрехи, обувки, дамски чанти и т.н. Ще изчакам още 1-2 седмици и мисля с Ели да дойдем да ги докараме в Пловдив.

Изпратено: Lilito (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2008 15:07

Може ли и на мен адрес на лични-за дома в Пловдив

.

Дата: 27 October, 2008 16:35

Ева, имаш ЛС с адреса ми! smiling smiley

Дата: 28 October, 2008 17:19

Да дам отчет - след около 30 минути чакам да дойде у нас директорката на дома, за да обсъдим нещата - от какво точно имат нужда дечицата. После ще пиша!

Дата: 28 October, 2008 18:32

Така, отчитам се:
Относно играчките - в никакъв случай не трябва да са плюшени/пухкави! Първо, защото имат достатъчно; второ - защото имат невероятно строги изисквания - всеки ден този тип играчки трябва да се перат и дезинфекцират. Само че при положение че от честото пране играчката се обезформя и съхне 3 дни, на децата не им остава никакво време да играят с тях. А глобите в това отношение са драстични! Така че за играчки са подходящи всякакви топки, кегли, книжки, камиончета... Няма проблем да са пластмасови, стига да не са с остри ламаринени ръбове (както едновремешните).
Второ - дрешките. Не държат да са нови и неизползвани, важното е дрешката все пак да става за обличане. Казано по друг начин - може дрешката да е връстник на децата ни, но не и да е връстник на нас самите smiling smiley.
Ами... това е май...
А, още нещо - самата директорка на дома пък ще се включи с материали за другата акция - в Пловдив! Евала на тази жена!
Приемат също проходилки, фитнес (бебешки), санитарни и козметични материали...
Ми това е!
Рапорт даден!

Дата: 10 November, 2008 23:57

Давам отчет, че получих колет от Надето (ravena)!
Рапорт даден!
grinning smiley
П.С: Линка, чакам ЛС с адреса ти - и аз имам с какво да се включа в акцията в Пловдив!

Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.