Сдружение и благотворителност : © Български Бебе Център
Честита Нова Година
Изпратено: viksi (IP регистриран)
Дата: 4 January, 2009 08:33

ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА и тук момичета !
Нека бъде по-добра,по-успешна и ползотворна от изминалата !
Дано се намерят повече хора с големи и щедри сърца,които да помагат на нуждаещите се деца detelina !

Пожелавам здраве,късмет и успех на всички !

Re: Честита Нова Година
Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2009 21:58

Честита да е и много,много благотворна новата 2009г dar
След една направена равносметка за изминалата 2008г. имаме направени 12 акции,дали случайно или не-колкото са месеците в годината palci Доволна съм,че успяхме да зарадваме толкова много детски душички,да стоплим толкова много детски сърчица,макар и за кратко и да им покажем ,че има хора,които с умиление мислят за тях sarca Благодаря на всички дейни мамчета,които се включиха в клубчето и се нарамиха с тежката мисия на "отговорник"-знам,че на тях не им тежи толкова,защото сърцата са им "големи" than youБлагодаря и на всички ,отделили от себе си ,за да дадат на друг girl in love
Спорна 2009-изпълнена с много "големи" сърца из страничките на форума d good luck

И...като мод на клуба обявяввам бен за деец на 2008г-за това,че не се спря пред трудностите и си извоюва пътя нагоре,затова ,че проправи нови пътеки и отвори очите на много хора-бени-girl in love

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Re: Честита Нова Година
Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2009 21:37

Честита Нова Година и от мен,макар,че той първия месец почти приполви.ПОжелавам на всички много здраве,много щастие и много видяни щастливи детски очи!
Линче,не си права за деец на годината.Аз нямаше да съм това,ако ви нямаше всички вас.Бяхте до мен през цялото време и помагахте,кой както имаше сили.Всяка една поотделно изпълняваше молбите ми,за мен остана само да събера работата ви в едно цяло.
Освен това,всичко,което правя го дължа на една малка звездичка останала само на 10 месеца.Тя ме промени,накара ме да повикам доброто у себе си и да радвам хората.
Благодаря ти НАИЧКА,БАЛГОДАРЯ момичета!

В памет на НАЯ!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.