Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Детски стоматолог
Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 29 July, 2009 16:42

Момичета от каква възраст водите децата си на зъболеркар? Може ли да ми препоръчате такъв в Пловдив.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Re: Детски стоматолог
Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 29 July, 2009 17:02

На три годинки се започва с прегледите и почистването през 6 месеца.

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 29 July, 2009 17:08

Киви, още като подредят всички зъбки е хубаво да ги види стоматолог. После профилактични прегледи на половин година. В Пловдив може да заведеш детето в детската стоматология до Младежкия хълм.

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: irinq (IP регистриран)
Дата: 9 August, 2009 17:39

Момичета в Пловдив ме насочиха към доктор Мария Куклева.Някой чувал ли е за нея и дали прави прегледи на частно.?
Май е завеждащ катедра МА.

[www.youtube.com]
[www.dveri.bg]

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 9 August, 2009 21:10

уф, значи съм закъсняла sad smiley Само се чудя как ще го убедя Марти да си отвори устата - та той на личната не иска да даде да му види само гърлото, а какво остава някой да му "пипа" зъбите.

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2009 02:10

Вен, ние действахме с подкуп. Всъщност първият път мина страхотно, беше му много интересно, но беше само преглед и почистване. След това трябваше да отидем за пломби на два пъти и трябваше подкуп. Взех му играчка, която мнооого искаше, и му я показах в кабинета като седна на стола. Казах му, че е от зъболекаря и за да я получи, трябва да си отвори устата и да не мърда, иначе чичкото ще я даде на друго дете. Така ни направиха 4 пломби без упойка winking smiley

Изпратено: zizin (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2009 09:24

Аз я водих за 1ви път на 2 и 1/2години на профилактичен преглед!Едни зъболекари казват,че е хубаво още като се подредят зъбките отпред,други към 3 години!Различно... winking smiley

nika.piach.com

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 17 August, 2009 01:54

Ако някой се интересува мога да препоръчам много добър детски стоматолог в София!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.