Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
ХЪРКАНЕ при малко дете
Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2009 21:32

Здравейте мами
Значи проблемът ми е следният - миналата седмица Мила беше с Т /от яслата ми се обадиха, но казаха, че са я смъкнали, да не отивам/, детето си играе нормално, не е отпаднало или нещо такова... На следващата вечер видях, че има налепи по гърлото, успях да ги изчистя с Гранулин /зеленото, гранофорин му е старото име/, не е вдигала повече Т, но пък започна да ми хърка като заспи. Спи 4-5 часа спокойно и почва... като голям човек направо. Не я болят сливици, не са подути, гърлото мина... Направо не знам какво да правя, личната каза, че са секрети от носа, ама той е чист, не сме и сополиви...

Re: ХЪРКАНЕ при малко дете
Изпратено: Vera_25 (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2009 21:42

Педито ви може би е говорила за "задна" хрема,сополките не излизат през нослето,а се смъкват по гърлото надолу,при което детето започва да кашля,без да има симптоми на червено гърло.Ние много пъти сме били така....

[banners.wunderground.com]

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2009 22:29

Моят доста често ми прави така, но аз успявам да го изчистя като капвам кърма. Другият вариант е да пробваш с витамин С или някакви други по-леки капчици, нещо хомеопатично.

Редактирано 1 пъти последният път 23.09.2009 22:30.

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2009 15:18

Няма какво друго да са, освен секрети от носа - задна хрема, така става при малките деца. Изписват капки за нос. Бързо оздравяване!

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: shturcho (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2009 18:24

Провери за трета сливица. Но май още сте малки.

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2009 17:53

Ами да и Бори ще го водя на такъв преглед,поради същите симптоми и постоянното боледуване(хрема и кашлица).

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2009 15:59

благодаря мами
нослето е напълно чисто, никакви секрети отникъде, притеснява ме вариантът за третата сливица...
за капането - капах какво ли не, но май няма смисъл да капя каквото и да е, след като резултатът е 0, а хъркането продължава... за сега давам само по една ампулка вит.С, дано мине...

лек ден на всички

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2009 16:46

Те секретите изобщо не се виждат. За трета сливица сте малки, според мен. Дано разберете от къде идва хъркането.

мама на две момченца, две врабченца

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.