Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Ендокринолог?
Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2010 12:25

Споделете мнения,моля,за добър ендокринолог.Устройват ме София и Плевен.
Искам сериозен човек,защото проблем има и не е самовнушение,както два пъти прави опити да ме успокоява един лекар.

Re: Ендокринолог?
Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 28 December, 2010 18:13

Здравей!
За съжаление в тези градове непознавам , но аз ходя във Русе при д-р Ирадиан и съм много доволна .

Изпратено: petiaivanov (IP регистриран)
Дата: 30 December, 2010 21:11

Доктор Лъчезар Лозанов, "Токуда"-София.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 2 January, 2011 09:56

В Плевен на площад Македония има много добър ендокринолог.Много му е засукана фамилията и затова не мога да бъда конкретна.МНого добри отзиви дават за него.Ако те интересува,ще питам за името.Знам само точно ,къде му е кабинета.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2011 15:12

момичета,благодаря!
Зори,далече ми е Русе.
Бисе,съгласна съм да науча фамилията или поне къде се намира в Плевен.
Петя,в Токуда съм често,заради сина ми,така че и това е добро предложение.Ако има нещо по-специфично при запазване на час,ще те моля да ми кажеш,ако ли не-ще поразпитам и запазя.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2011 20:27

Докторът от Плевен е доц.Цинликов,шеф е във Втора база,но има частен кабинет на площад "Македония".Ако искаш,ще питам за телефон за връзка или направо мога да те заведа в кабинета.Близо е до магазина ни и затова знам,къде се намира.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: maritsa (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2011 07:22

Малко късно се включвам,но ако търсиш още ще ти препоръчам др.Бакалова от 13 поликлиника в София.Много е спокойна и според мен си разбира от работата.Успех.

Изпратено: milina (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2011 17:50

0888774905 Това е тел.на Доц.Цинликов,чака се много!Уговорете си първо час за прегледа по телефона!Успех!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.