Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Нощно напикаване
Изпратено: silvia555 (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2011 22:02

Става въпрос за 11годишно мом4е което се изпуска нощем докато спи,моля ако знаете ефикасна рецепта която сте прилагали да я споделите ще съм благодарна

Re: Нощно напикаване
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2011 22:35

А какво казват лекарите по въпроса?
Нямам никаква идея как да помогна, но се надявам да намерите решение на проблема! smiling smiley

Администратор

Изпратено: silvia555 (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2011 23:06

Стоял е в болницата на нагревки нищо конкретно не са казали

Дата: 6 December, 2011 23:50

Аз бих потърсила друг/и специалисти, които да направят необходимите изследвания и да ви дадат насоки за лечение. Успех!

Администратор

Дата: 7 December, 2011 11:43

Това, което ми идва наум е да ограничите пиенето на течности поне няколко часа преди лягане. Да го будиш за да се отиде до тоалетна (това според мен е най-неприятното). Опитай се да го стимулираш по някакъв начин ако има "суха" нощ - ново бельо с любим филмов герой, нов комплект спално бельо и т.н. Сигурна съм, че и за него е голяма притеснение, опитай се с повече такт, търпение заедно да се преборите. Успех! smiling smiley

Администратор

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 8 December, 2011 16:51

А изследвали ли са го за някакво пикочно възпаление(цистит),бъбреците,бактерия някаква,всякакви неща свързани с пикочо-половата с-ма и отделителна?Това ми идва на ум.Изисквайте от доктора ви,ще е като профилактичен преглед!
Дано няма проблем сериозен и бързо се справите!!!!Представям си какъв стрес е за голямо дете и какво неудобство.

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.