Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
sled M.pak prokirvyah
Изпратено: suzi (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 10:27

Momi4eta spored vas na kakvo moje da se dilji tova?Rodih predi 4 mes.Men.mi svirsi v sibota i sled edin den pak zapo4na da kirvi,po slabo e no si zajapva s yasna kriv i do sega.

Lilypie 1st Birthday Ticker

Re: sled M.pak prokirvyah
Изпратено: chrisi (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 10:47

Вероятно хормоните още не са ти се регулирали - на мен ми дойде 9 месеца след раждането и после в продължение на около 2 месеца имах зацапвания през 1-2 седмици.Добре е да идеш на лекар обаче,за собствено успокоение - при мен докторът потвърди,че е заради хормоните и кърменето,но мина без нищо да правим и после още 4 месеца бях без М,преди да почне да ми идва редовно (относително).

Дата: 25 August, 2006 11:06

Nadyavam se da ne e neshto seriozno,misleh da ne e izvinmato4na bremennost,rani4ka,polip,nymam nikakvi bolki,no ti opredeleno me uspokoi

Изпратено: Hana* (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 13:12

На мен за пьрви пьт ми се слува това-На 9авг. ми дойде М. И НА 23прокьрвих пак,а тогава ми се пада овулацията spamafote smiley Определено това не е нормално,но миналия месец бях на гинеколог профилактично,и ми казаха че всичко ми е наред spamafote smiley Дайте сьвет!!

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 13:35

По време на овулация може да има прокървяване, не се притеснявай, не е ненормално smiling smiley. При спукването на фоликула и освобождаването на яйцеклетката може да се случи.

Редактирано 1 пъти последният път 25.08.2006 13:36.

Дата: 25 August, 2006 13:44

Nana ne se pritesnyavay pri men minaliya mesej bese taka ima jeni koito vinagi kirvyat po vreme na ovol.no pri men ne e taka.M.mi svirsi i sled 2-3 dena kirvene

Изпратено: tedka* (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 15:47

и аз прокървих по време на овулация и това ми се случва за първи път...но не беше сякаш кръв,а някакво кафяво течение sad smiley

Изпратено: Hana* (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2006 22:44

tedka* Написал:
-------------------------------------------------------
> и аз прокървих по време на овулация и това ми се
> случва за първи път...но не беше сякаш кръв,а
> някакво кафяво течение
>
> И на мен е такова
>
>

eye rolling smiley

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2006 14:19

Да, точно кафеникаво трябва да е. Това е нормалното прокървяване по време на ову. Ако е обилно и с бистра кръв, тогава има повод за притеснение, но във вашия случай, момичета, можете да сте напълно спокойни.

Изпратено: alehandra (IP регистриран)
Дата: 29 August, 2006 09:49

Аз откакто съм родила все съм така и напрактика излиза, че имам М по 10-14 дни. Пих Дуфастон, Утрогестан слагах вагинално не ми помогнаха, освен че напълнях. През май ми направиха абразио, защото се оказа, че имам полипи. След това първият цикъл ми беше абсолютно нормален, след което пак се повтаря старата история. Гинеколога каза да изчакам още малко, отново ми прави вагинален ултразвук и нямам нищо обезпокояващо. За сега съм в застой.

babies

Изпратено: dimi73 (IP регистриран)
Дата: 30 August, 2006 18:26

Точно по същите причини-прокървяване м/у цикъла наскоро ходих на гинеколог.Ами...беше категорична,че ми няма нищо.Не ми пусна цитонамазка,а самият преглед беше за няма и минута.Излезнах с подвита опашка от кабинета,и така до сега си прокървявам по-малко.Отдавам го на хормоните.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.