Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345678>>
Страница:7 от 8
Re: Бял списък на лекарите - нека и тук да има!
Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 28 October, 2008 20:19

На моя приятелка пък предложи да роди в началото на седмия месец по две причини - идва лято и ще пътува доста eye popping smiley , но пък изтъкна като предимство, че няма да качи много килограми! Тази жена е без коментар, поне за мен! Радвам се, че има хора, на които все пак е помогнала!

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2009 14:05

Дръпвам темата напред.

Изпратено: Anelia (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2009 21:06

В Белият списък да добавя Д-Р СТАНЕВ от Правитеслтвена Болница!! Изключителен специалист- вярвах му през цялата бременност- и не ме подведе...беше до мен във всеки един момент. Много съм щастлива, че ми го препоръчаха!!!uspeh

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 14 January, 2009 22:02

Д-р Станков - Шейново.

Изпратено: nikipiki (IP регистриран)
Дата: 15 January, 2009 12:07

Искам тук да добавя името на д-р Милкана Щерева-акушер-гениколог. Тя е страхотен специалист и човек. Благодарение на нея съм жива и имам 2 прекрасни деца.

Изпратено: anna1 (IP регистриран)
Дата: 15 January, 2009 14:03

Anelia Написал:
-------------------------------------------------------
> В Белият списък да добавя Д-Р СТАНЕВ от
> Правитеслтвена Болница!! Изключителен специалист-
> вярвах му през цялата бременност- и не ме
> подведе...беше до мен във всеки един момент. Много
> съм щастлива, че ми го препоръчаха!!!
>
>
>Подкрепям за доктор Станев! thumbs up
Към списъка добавям и неговият колега-д-р Папазов от същата болница. thumbs up

Изпратено: galka_77 (IP регистриран)
Дата: 15 January, 2009 14:13

И аз искам да кажа,че д-р Мазнейкова ми помогна.
Без нейната консултация,изследвания и напътствия,не бих се решела изобщо да забременявам.Няма да навлизам в подробности.Но ако Господ е решил да имам още едно дете,отново с нея ще се консултирам.Напълно и се доверявам по отношение на генетичните проблеми,и пренаталната диагностика.

Към този списък искам да добавя д-р.Шивачев-детски кардиолог и д-р Георгиева детски гастроентеролог.И двамата имат приемни кабинети в МБАЛ "Св. Анна-Варна

Рая-29.06.07г Тео-02.12.09г ЩАСТЛИВА МАМА НА ДВАМА!

[bgpetition.com]

Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 15 January, 2009 14:19

Включвам хирурга си, стоматолог - д-р Александров, с кабинет в Младост-1.
Все още по малко поработва и в Плевен.
Един от малцината истински лекари, които лекуват - особено когато става въпрос за стоматология.
Занимава се със лицево-челюстна травматология, имплантология, всякакъв вид зъбна и челюстна хирургия. Нямам думи да се изкажа какво направи за мен, но най-вече, че рядко съм срещала толкова прецизен и информиран специалист.

Изпратено: beboka (IP регистриран)
Дата: 16 January, 2009 12:54

д-р.Максим Яков МБАЛ"Майчин дом"-Варна.Дълбоко се прекланям пред този човек и ще съм му благодарна до гроб.
д-р.Людмила Захова-педиатър и общопрактикуващ лекар гр.Варна.Доверявам и се напълно вече 4г.
д-р.Христина Бакалова-детски стоматолог гр.Варна.При нея дори децата ми ходят с удоволствие.

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 16 January, 2009 13:19

Прибавям доктор.Сираков гастроентеролог Военна Болница,както и доктор Мутафчийски, херург Военна Болница (чернодробно отделение). thumbs up

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: aguu (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2009 19:30

mnogo sa

Редактирано 1 пъти последният път 17.01.2009 20:28.

Изпратено: niki76 (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2009 18:27

Д-р Сапаревска(личен лекар),и благодарности към доц.Лилова(детски нефролог-наи добрата в България)

Изпратено: Maria29 (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2009 10:51

1)Д-р Диков(гинеколог) -ТОКУДА,много му благодаря,наистина МНОГО както и на целия персонал,нямам абсолютно никакви забележки към никого и нищо!На базата на личен опит,мога да напиша това.
2)Проф.Томова(ФМ)-Св.София,прекрасен лекар и човек!
3)Доц.Каркъмов(гастроентернолог)-Евроздраве
това е от мен за сега aplodismenti

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2009 11:04

Д-р Пейчева -Педиатър Стара Загора
За втори път вдига детето ми на крака буквално за часове

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 23 May, 2009 08:58

Др Станева-"Майчин дом"-гр.Варна-невероятен човек.
Др Коджебашева-стоматолог-гр.Бургас-изключително внимателна,мила и страхотен професионалист.
Др Илиева-педиатър-гр.Бургас-добър професионалист и много мила.

Изпратено: Poli78 (IP регистриран)
Дата: 6 July, 2009 16:39

Д-р Райна Ковачева, акушер-гинеколог, І АГ болница "Света София", завеждащ родилно отделение. Така безупречно ми направи секциото, че не усетих да са ме оперирали. Освен това е невероятно мил човек и страхотен професионалист. Дано повече лекари в България да са като нея.
Д-р Мария Янкова, акушер-гинеколог, І АГ болница "Света София". Следи ми бременността, отличен ехографист, лекар с отношение към всеки пациент.
Д-р Милко Недялков, анестезиолог, І АГ болница "Света София", завеждащ реанимация. Беше до главата ми през цялата операция, непрестанно ми казваше какво се случва, всеки ден ме посещаваше в стаята и ми даваше съвети, благодарение на които не само не изпитах болка на операционната маса, но и се възстанових много бързо.
Д-р Евгения Попова, педиатър, частна практика в ЖК Борово.Специалист с дългогодишен опит в педиатрично отделение, много отзивчива и отговорна, отделя достатъчно време, за да изслуша майката и даде най-подходящите за всеки конкретен случай наставления при отглеждането на бебчето.

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2009 15:48

д-р Пискова - детски невролог - гр. Пловдив uspehi Има невероятен подход към децата!

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2009 16:11

Д-р Иванова - детски психолог

а при Д-р Пискова thumbs downне бих стъпила никога повече, бе ангажирана повече да си пише , отколкото да комуникира с детето и при условие , е само на 4 години му изписа лекарство, което не се дава на дете под 6 години. Затова аз не я препоръчва. thumbs down

Изпратено: xrisi_stefi (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2009 20:46

Д-р Илиев акушер генеколог-Тина киркова
И хиляди благодарности на Акушер ЕВА РОМАНСКА-Тина Киркова cunki

>5563 babiesPhoto Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Изпратено: аня (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2010 22:03

Д-р Силвия Иванова-завеждащ отделение Патологична бременност - АГ Варна и целия екип/лекари и акушерки/ - на всички тях ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!! Направиха и невъзможното, за да го има нашето мъниче! Изключителни професионалсти, при това с много топло, човешко отношение към пациентите.
Д-р Черноокова и целият екип на Неонатологията на АГ болница-Варна. Съжалявам, че не мога да ги изброя поименно, но нямам думи да им благодаря за всичко, което направиха и правят за дъщеричката ни! БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА! Всички тези хора върнаха доверието ми в белите престилки. Още не мога да повярвам, че успяха да спасят дъщеричката ни, ВЪПРЕКИ Здравната каса и безумието на клиничните пътеки, въпреки получаването на заплати от време на време, въпреки непоносимите условия, в които им се налага да работят и въпреки бюрократщината, която ги спъва на всяка крачка.

Страници:  <<12345678>>
Страница:7 от 8

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.