Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Страници:  1234>>
Страница:1 от 4
Черен списък на лекарите
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2006 14:48

Пускам темата защото съм много ядосана и възмутена от една лекарка. И щом има бял списък нека си имаме и черен:

София:
д-р Гълъбова, детски пулмолог в Окръжна болница: груба, брутална и некомпетентна! На детенцето, което лежеше с нас в болницата предписа венозно урбазон за завяхващ обрив, който дори не беше сериозен! На детенце под 2 годинки предписа 10 капки Зиртек дневно при условие, че максималната доза е 6 капки на ден за тази възраст. Когато майката я попита дали не е много и се развика и напусна стаята без да прегледа сина ми (минаваха на визитация).

Re: Черен списък на лекарите
Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2006 15:49

Към спикъка добавям
д-р Кременлийска-АГ/поликлиниката в Тракия-Пловдив

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2006 19:55

Абе не знам но в "Исул" повечето лекари са пълни идиоти,наложи ми се на скоро да отида по псешност на очен там и направо ми скъсаха нервите! thumbs down

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: svetkavitsa (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2006 22:02

Вълков или Вълчев - очен лекар в МА и МЦ "Светлина", София. Бях бременна, отидох при него с направление, но пак трябваше да си платя за преглед - 20лв. Налагаше се да ми се укрепи ретината с лазер, вика ме 5 пъти (аз бременна в 6-ти месец) - всеки път по 60лв, а впоследствие се оказа, че всичко може да се оправи само с една процедура...

Красимира Станчева - невролог МА, определя часове, а после никаква я няма, назначава изследвания само и само да вземе пари от Здравната каса и като капак на всичко сме висяли повече от час в отделението й някой да ни каже къде да направим поредните изследвания, а онези с белите престилки се бяха запили в кухненския бокс (в 10:30 сутринта!!!)

Тонев - физиотерапевт. Само ще цитирам едно негово изказване: "Сега няма да преглеждам детето, че може да се разплаче. Другия път..."

Радославова - представя се за детски невролог,а изглежда е само педиатър, болница "Света София", София, долен търгаш, гледа само да вземе пари, "лекува" симптомите, без да търси причината

Чавдаров - май не е дори невролог, но се занимава с неврологични проблеми на деца(!!!),болница "Света София", София

доц. Божинова - детски невролог, Университетска болница "Свети Наум". Може да е голям специалист, но е постояно преуморена.

Редактирано 4 пъти последният път 26.10.2007 15:38.

Изпратено: Hana* (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2006 23:40

д-р Динов и Брьчков/алкохолици гинеколози/Родилно отделение Благоевград

Изпратено: daniJeleva (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2006 08:24

Д-р Градинаров-гинеколог в Окръжна ,Варна.

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2006 12:12

zori85 Написал:
-------------------------------------------------------
> Към спикъка добавям
> д-р Кременлийска-АГ/поликлиниката в Тракия-Пловдив
>
Точно в черния списък й е мястото на тази госпожа!

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: chibi (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2006 16:14

Д-р Матеева АГ Русе- лош специаст и голяма истеричка.

Изпратено: mimi177 (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2006 23:07

Д-р Кътев-аг,преди 6г. се подвизаваше в 1частна аг болница Царица Йоанна,а сега идея си нямам къде е и не искам и да знам! .Пазете се от него, независимо от славата, която му се носи!

Изпратено: sweet baby (IP регистриран)
Дата: 22 September, 2006 10:12

д=р ЦАНОВ некомпетентен гинеколог-МБАЛ Панагюрище

Изпратено: ljubka (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2006 01:12

Д-р Въгленова- акушер гинеколог от 2 градска болница София, има и частен кабинет в кв. Левски. Когато бях бременна с Веси искаше да ми прави аборт, че плода не се развивал, плюс това ми се накара, че съм пила лекарства, които тя ми беше предписала месец преди това и съм правила секс с мъжа ми. Абсолютно неадекватно и некомпетентно мнение и поведение от специалист.

Lilypie 6th to 18th Ticker
Lilypie 3rd Birthday Ticker

Изпратено: Snoopy-taz (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2006 12:16

д-р Груева(винаги изписва лекарства,независимо дали ти има нещо или не) гр.Русе
д-р Петканова-Русе

Бог откъсна най-красивото цвете от своята градина и аз Му дадох живот на 19.03.2006г. в 06:33ч. при изгрев Слънце...

MELINKA SLADINKA 055

Изпратено: крис (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2006 14:13

д-р Михайлов АГ в Бургас. Абсолютен изрод ,че и частна клиника си направи

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2006 16:21

Д-р Нешева, педиатър, VІ-та Поликлиника, Тракия, Пловдив
Д-р Стилянова, джипи, Окръжна болница, Варна
Д-р Георгиева, детски гастроентеролог, Варна
Д-р Капинчева, хомеопат, Варна

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: Janewa (IP регистриран)
Дата: 1 October, 2006 12:34

D-r Snejana Risowa -AG Burgas,raboti i w 4astnata poliklinika Sw.Sofiia.Pasete se ot neia,tia ne e 4owek a kamak.W 4etwartia mesez na bremennostta mi me kara6e da pia po edna bira na den sa da ne mi e lo6o...Sa rajdane pri neia da ne goworim 6e wi triabwa edin djob pari i mnogo kasmet...D-R Mihailov GINEKOLOG (ba6tata ,ne sina )koito ima 4astna bolniza,pasete se ot nego absoluten nekadarnik preglejda s nailonowi rakawizi ne ot belite lateksowite a ot onia deto gi ima w boite sa kosa...Golemite s wan6nite rabowe deto 6umoliat.I predstawete si tosi gospodin e Dozent???Ujas!!!As ne se hwa6tam sa rakawizite,prosto te sa dopalnenie kam marsela i al4nostta na dozenta koito okipasi sumati jeni i ako ima mami ot Burgas 6e me podkrepiat sas sigurnost!

Редактирано 3 пъти последният път 02.10.2006 09:59.

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 1 October, 2006 12:53

Аз не мога да разбера какъв е проблемът с ръкавиците. Повечето лекари вече използват такива. Това не е критерий за професионализъм. Не се хващайте за ръкавиците.

Изпратено: mamavalia (IP регистриран)
Дата: 1 October, 2006 23:58

Д-р Караилиев,спешна помощ, гр.Монтана.Преди една година съпругът ми едва не загуби ръката си заради него.Наложи се с полиция да заставим да си свърши работата,но след като съпругът ми налетя да го бие.АНТИДОКТОР!

Изпратено: bibicinc (IP регистриран)
Дата: 4 October, 2006 13:26

Медицински център за зрение "Пашев" thumbs down

Изпратено: Yanko (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 22:08

Мадлен Китанова от Шейново - боклук номер едно
Ако има някой който наистина си заслужава да бъде заплют в лицето това е тя.
Докторите от Бърза помощ които идват един час след позвъняване-случаите са доста и немога да дам конкретен пример,обаче не е имало случай да извикам линейка и да дойде по-бързо от 40мин.
д-р Михайлов то 22 ДКЦ
Д-р Димитър Димитров директор на окръжна болница
Д-Р Панко Станчев -известен като доктор "Язвичко"-защото когато отидеш при него и задължитерно ти лепва диагноза -Язва
И още стотици от тях корумпирани и некадърни -във всички болнични заведения са достойни да влезнат в черната книга.
Със сигурност има и свестни, честни и доблестни доктори, но до сега не съм срещал такива хора!

Изпратено: аня (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2006 23:22

Д-р Желязкова-педиатър Курортна поликлиника-Варна.
След поредна ваксинация на детето, в неформален разговор ми каза, че не понася деца eye popping smiley
Прегледите са формални, отношението към родителите и децата-ОТВРАТНО! thumbs down

Страници:  1234>>
Страница:1 от 4

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.