Клуб 'Здраве' : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234>>
Страница:3 от 4
Re: Черен списък на лекарите
Изпратено: bebekiko (IP регистриран)
Дата: 27 February, 2007 12:56

д-р Димитър Йончев- гинеколог, "Окръжна болница" Пловдив
д-р Заимова- джи пи, клиниката до Понеделник пазара

Нали ви казах, че все пак доброто ще възтържествува! А, нали разбрахте, че Сашка Берданкова е най-големият боклук
Моля приятелките на Бумбашка Берданкова да и напомнят, че интернет пространството е свободно и аз мога да пиша каквото искам по неин адрес.
А Хари Потър 5 бил направен в нейна чест, да го изгледа и да види продължението на историята и.

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2007 23:25

д-р Вангелова-ВМИ-Пловдив-онкология!!!
Излъга ме ,че имам раково образувание и че не мога да имам повече деца! :be Това беше преди да родя Сиси!

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2007 12:28

bebekiko Написал:
-------------------------------------------------------
> д-р Димитър Йончев- гинеколог, "Окръжна болница"
> Пловдив

Подкрепям с две ръце и два крака!!!

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 15 July, 2007 23:03

Айде и аз да се вклю4а.
Д-р Кера Василева МЦ Младост-Варна. Беше ли4ен лекар на детето ми. Държи се така сякаш и тежи работата. Обсъжда пациентите си със следващите които влязат като под4ертава колко некадърни родители са. Веднъж не е дошла вкъщи щом я повикам, и аз все на друг лекар ходя а ако е спешно на спешен кабинет. На 2 месеца беше Пламко когато ни вкара в болница с бронхиолит, и след като излязохме отидохме да ни види а тя пита "Ама вие влязохте ли в болница?". Не вдига телефона си щом не е на работа, а ако го вдигне се извинява 4е не може да говори в момента. И на последно място: Когато и казах 4е я сменям за друга не и казах при4ина някаква, ми каза 4е ми желае успех и 4е ще се натреса на някой некадърник, който не разбира от деца, като спомена имена на колеги. Сърдито ми каза 4е не е длъжна да прави нищо ве4е за мен и вакцинации и т.н. може да ги попълни и другата лекарка.

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2007 01:23

d-r Georgieva aku6er genekolog Varna
d-r Georgiev aku6er-genekolog AG Varna
pri Georgiev xodix v 4asnia kabinet parvite 3 meseca. gleda6e me na videozon i do tam. nikade niama6e ni6to zapisano 4erno na bialo kak varvi bremennosta mi. edinstvenoto koeto go interesuva6e be6e dali 6te rodia pri nego. sled tova otidox pri Georgieva.az biax ve4e v 4-ti mesec bremenna. tia be6e potresena 4e niamam nito karton nito ni6to,absoliutno ni6to i mi kaza 4e ve4e e kasno da mi praviat izsledvania { takiva se praviat 3 mesec, 5 i 8 mesec} i po4na da se vaika kakvo da me pravi. i nakraia kaza 4e mojela da nameri na4i da mi gi napravi tezi isledvania ama triabvalo ga si gi platia i ne bile mnogo evtini. az pobesniax, teglix i edna maina i la6nax vratata.vazmtena sam ot pove4eto doktori. edinstveno gledat kak da ti vzemiat parite,a ako ima i kak da ne te vijdat 6te e nai-dobre.

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2007 08:16

Ауу аз раждах при Георгиев без предварителна уговорка. Стори ми се професионалист, а и не бях 4увала недоволни от него. Само хубави неща се 4уват.

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: ikata (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2007 15:24

за д-р Димитров от 14та пка, ако е същият не мога да кажа лоша дума. Аз и още 4 мои приятелки ходихме при него по време на бременността и нямаме забележки. вярно е, че от време на време издухва от работа, но ме следеше много усърдно и не съм имала проблеми

Последното ми разочарование беше от пирогов - един идиот в детска травматология, който крещеше на двегодишния ми син, че реве след като си беше цепнал главата и търчахме да ни лепят. Сравни го с едно момченце, което беше на видима възраст около 4-5 години, което, видите ли не гъкнало докато го преглеждали. Освен това в рентгена го снимаха без жилетка и преди да успеем да реагираме и да попитаме защо облъчиха и нас и детето, направо съм потресена от липсата на каквото и да е човешко отношение

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2007 18:53

^lilo^ i az biax 4uvala samo xubavi raboti za Georgiev no se razo4arovax. takiva xora za men ne sa profesionalisti.

Изпратено: mushmul (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2007 08:14

Аз ще добавя д-р Емма Добрева - гинеколог - от ХІІІ-та поликлиника в Лозенец. Измисля ти проблеми, каквито нямаш, за да те лекува от тях и да печели на твой гръб. Да не говорим как може да ти изкара акъла с тази нейна комерсиална склонност... :o

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2007 10:48

Момичета имаме ли темичка за бял списък

Изпратено: Emiliq (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2007 00:01

navsiakade ima nekadarnitsi,osobeno v malkite gradove i selata kato d-r rudov ot s.tsalapitsa,ob6to praktikuva6,obi4a da si pravi,,eksperimenti''s detsata,kato niama rezultat ot lekovete mu dava napravlenie za pediatar thumbs down

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 13:24

Без да се замислям вписвам д-р Елеонора Цандева-гинеколог работи в 12 та поликлиника груба,злобна и безотговорна!

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Редактирано 1 пъти последният път 03.07.2008 13:25.

Изпратено: Lat (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 15:56

Penelope Написал:
> bebekiko Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > д-р Димитър Йончев- гинеколог, "Окръжна
> болница"
> > Пловдив

>
> Подкрепям с две ръце и два крака!!!
>
>

Абсолютно съм съгласна-много лоши преживявания, заради него, които на най-големия си враг не пожелавам.На всичкото отгоре е доста прехвален надут пуяк!!!

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2008 21:47

rumiana Написал:
> crazia Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Как пропуснах моята любима докторка
> > Мазнейкова,мога дълго и много лошо да говоря
> за
> > нея и нейните изпълнения . Тя е безкрупулна
> и не
> > етична и това е най-малкото което мога да
> кажа за
> > нея!
> >
> >
> > Извинявай за любопитсвото,но ще ми кажеш ли
> как те е разочаровала?
> >Аз имам същото мнение за нея!А и със случая
> със съпруга й и починалото дете(извинявам се че
> споменавам случая) още повече ми падна в
> очите.Гледах изпълненията й по ТВ.
>
>
>
>
Чак сега виждам въпроса ти“
За Мазнейкова мога да говоря много,ще започна с една история която ми разказа нейн колега лекар(но от Военна болница)наш приятел,на времето тази жена едва не е довела жена му и него до лудост.След преглед е казала че близнаците му са без коремна стена,доктора и съпругата му се побъркали и понеже той е херург цяла бременност събирал екип който да направи операцията за спасяването на децата му.По време на раждането съпругата му от ужас и мъка и от прекараната мъчителна бременност не издържала и изпаднала в шок, което довело до срив в организма и хемоглобин 40 едвам я спасили лежала в интензивно 10 дни,а познайте близнаците се родили живи и здрави абсолютно нормални деца,докторката дори не си направила труда да се извини на колегата.
След което братовчедка ми реши да ражда при нея.Дава и 9 месеца по 30-60лв за преглед преди 6 години и накрая се разбраха като дойде време за раждането тя да изроди бебето срещу 300 долара.Познайте братовчедка ми тръгна да ражда и като отишла в Майчин дом тази гъска и казала; "АААААААА лягай ти тука на мен ми свърши смяната много съм уморена все някой ще те изроди" eye popping smiley ,както и да е това е бял кахър там доктори има.Но тази шаврантия не си направила труда да напише че бебето освен че е голямо, кака ми е с диоптер при това голям и бебето е обърнато и не може да излезе нормално да беше поне отбелязала в картона че най-вероятно ще е секцио.Кака ми я мъчиха 19 часа накрая и направиха секцио.Да са живи и здрави и кака ми и Денис(племеника ми)всичко им е наред и на двамата но след като видях как тя изглеждаше след раждането още тогава реших че ще раждам секцио,а тя милата след това кошмарно раждане се отказа да ражда втори път.Мога да разказвам още поне 10 случая с мой познати ходили при тази не знам как да я нарека,за мен тя не е доктор а е една сметкаджийка и след като и повечето и колеги го мислят определено не е стока.
А какъв е твоя случай ако не е тайна разбира се,извинявай за любопитството. confused smiley

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2008 14:06

zori85 Написал:
> Към спикъка добавям
> д-р Керменлийска-АГ/поликлиниката в Тракия-Пловдив

Подкрепям напълно. Тази жена е толкова безчувствена.

Изпратено: Krisi80 (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2008 17:13

д_Р Елена Аспарухова ТРЕТА ПОЛИКЛИНИКА Д_Р Лонг гр София.Работи само за да взима пари от ЗК.зА 6 месеца само едно изследване на урина.Вообщте не се интересува от пациентките си само повтаря че щтом си млад значи нищто ти няма.Не ми е правиладори и някои от изследванията които поема касата като цитуномаска и хепатит.В 8 месец ме караше да хода през месец и 20 дена на консултации.Плюс това сеопита да ме излъже за ехографа и ми взе пари ощте при първия преглед.Пенсинерка е и никак не и се работи никак не е в час с новите изследвания плюс това се заяжда като дете вместо да признае че е згрешила .Недаваите шанс на такива лекари да си ходят щтом не им се работи но парите и поткупите са много сладки

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2008 18:14

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Maria29 (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2008 17:48

"Д-р"Въгленова -2а градска болница,София
През недалечната 2004а именно благодарение на нея и пикропедиатритев същата болница, загубихме първото си дете в 6м.!
"Д-р"Атанас Станев-2а градска болница София,този мизерник лъже ,че прави Фетална морфология,нямам думи!!!
Цялата болница СВ.Лазар също е за този списък,според мен!

Изпратено: Borry (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2009 22:38

д-р Здравко Каменов- ендокринолог. В рамките на 24ч успя да ми вземе 240 лв и в крайна метка не ми постави диагноза, а ми каза да отида пак след 3 дни, като в тези дни не ми беше назначено лечение или изследване.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2009 14:04

Лили, имаше и бял списък тема преди време...

Страници:  <<1234>>
Страница:3 от 4

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.